THL

Tor Harald Lund fra Søgne vant Sørlandskula i Holum med 348 poeng. På andreplass kom Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og omgegn og Tore Byberg fra Rissa sammen med Runar Tveito fra Lunde havnet på delt tredjeplass -alle skjøt 348 poeng og rangering på innertiere avgjorde. 

 

Her er resultatsammendrag fra Sørlandskula i Holum som samlet 265 deltagere. (Link: for nedlastning - komplett

Resultatweb finner Du i menyen i toppen.

 

Mesterskap:

3-5: 1. Tor Harald Lund, Søgne (5) 348, 2. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn (5) 348, 3. Tore Byberg, Rissa (5) 348, 3. Runar Tveito, Lunde (5) 348, 5. Arnfinn Bakkevoll, Søgne (5) 346,

Klasse 2: 1. Hege Rødland, Klepp 347, 2. Steinar Møll, Holum 344, 3. Kirsten Sørli, Greipstad 344, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 343, 5. Kåre Bjørn Morka, Ugland 340,

Klasse 1: 1. Odd Aril Midtgard, Jondalen , 2. Stein Lilledal, Stavanger , 3. Arne Skuland, Laudal , 4. Geir Dale, Finsland , 5. Maarten Aleksander Roland, Heddeland og Breland ,

V55: 1. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 348, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 3. Folke Helle, Finnøy 346, 4. Helge Lillekvelland, Nordstrand 345, 5. Terje Høyland, Time 345, 5. Roar Torkildsen, Farsund 345,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 349, 2. Jarle Idland, Gjesdal 348, 3. Nils Seldal, Klepp 347, 4. Paul Vaule, Hå 347, 5. Per Gjesdal, Gjesdal 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 348, 3. Karsten Valand, Grindølen 346, 4. Harald Jensen, Lyngdal 343, 5. Johannes Østrem, Stavanger 341,

Eldre Junior 18 år: 1. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 341, 2. Jørand Aas, Lunde 340, 3. Kjetil Anda, Klepp 339, 4. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 334, 5. Regine R. Nordvik, Stavanger 334,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 350, 2. Martin N. Voss, Stavanger 349, 3. Ingrid Jensløkken, Blaker 348, 4. Line Rødland, Klepp 347, 5. Kjetil Fjellheim, Sannidal 347,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Martine Sve, Stranda 350, 3. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 349, 4. Kristian Storenes, Imenes 348, 5. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 348,

Rekrutt 11-13 år: 1. Eskil Grøterud, Sigdal 348, 2. Martin Ødegård, Greipstad 347, 3. Ingvill Flikka, Flikka 346, 4. Mats Langfjord, Mandal 346, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 345, 5. Elise H. Birkeland, Stavanger 345,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad , Olina H. Birkeland, Stavanger , Thea Therese Dale, Heddeland og Breland , Birk Finstad, Greipstad , Ida Granberg, Fet ,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger , 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg , 3. Espen Langfjord, Mandal , 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg , 5. Anne Caht Wehus, Holum ,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Tor Harald Lund, Søgne 248, 2. Runar Tveito, Lunde 248, 3. Tore Byberg, Rissa 248, 3. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 248, 5. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 247, 6. Rasmus Løberg, Klepp 246, 7. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 246, 8. Wenke Blien, Flikka 246, 9. Ole Magnus Bakken, Løiten 245, 10. Helene Lillekvelland, Nordstrand 245, 11. Steinar Skoland, Lyngdal 245, 12. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 245, 12. Peter Sørli, Søgne 245, 12. Kjersti Nyborg Teigen, Høland/Bjørkelangen 245, 15. Tobias Lillekvelland, Nordstrand 245, 16. Jeanette Hegg Duestad, Sem 245, 17. May Elin Frøyland, Lyngdal 245, 18. Kenneth Stubstad, Mandal 244, 19. Olav Fuglestad, Time 244, 20. Trond Bergan, Jondalen 244, 21. Christopher Haddal, Flikka 244, 22. Trond Inge Rødland, Klepp 243, 23. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn 243, 24. Einar Johansen, Time 243, 24. Stein Taanevig, Mandal 243, 26. Tore Indreiten, Stavanger 243, 27. Geir Atle Metveit, Imenes 243, 28. Tore Rødland, Klepp 242, 29. Kjell Egil Norum, Lindesnes 242, 30. Kristoffer Soma, Stavanger 242, 31. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 242, 32. Reidar Ågedal, Grindølen 242, 33. Linn Christine Vatland, Time 242, 34. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 242, 35. Einar Tunheim, Hå 241, 36. John Winterstø, Stavanger 240, 37. Jarl Stølen, Farsund 240, 38. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 240, 39. Sindre Tunheim, Imenes 240, 40. Frode Kloster, Stavanger 240, 41. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 240, 42. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand 239, 43. Alvilde Røiseland, Holum 238, 44. Ole Bernt Eie Vatland, Flikka 237, 45. Dag Rasmussen, Nordstrand 236, 46. Arild Valand, Mandal 232, 47. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 232,

Klasse 4: 1. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad 247, 2. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 246, 3. Wenche Belsvik, Egersund 245, 4. Aleksander Taanevig, Mandal 245, 5. Hanne Wathne Tveit, Klepp 245, 6. Atle Lid, Evje og Hornnes 244, 7. Kåre G. Brekke, Greipstad 244, 8. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 243, 8. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 243, 10. Steinar Norum, Lindesnes 243, 11. Jon F. Valbø, Sannidal 242, 12. Kjetil jr. Igland, Imenes 241, 13. Stein Skumsvoll, Farsund 241, 14. Hanne Sangolt, Stavanger 241, 15. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 240, 16. Morten Lunde, Klepp 240, 17. Kenneth Rakkestad, Vennesla 239, 18. Tom Nyhaven, Søgne 239, 19. Bjørn Petter Leite, Stavanger 239, 20. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 239, 21. Sveinung Rossevatn, Øvre Eiken 239, 22. Tor Henning Post, Ugland 238, 23. Bjørn Vidar Teigen, Høland/Bjørkelangen 238, 24. Kåre Storenes, Imenes 238, 25. Pål Augedal, Hå 238, 26. Frank Sve, Stranda 238, 27. Marie Asbjørnsen, Stavanger 236, 28. Torbjørn Dragland, Lyngdal 235, 29. Kåre Vidringstad, Lyngdal 235, 30. Astrid Hagelund, Klepp 234, 31. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 234, 32. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 233, 33. Johan Arthur Nygård, Kristiansand og Omegn 233, 34. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 233, 35. Helge Sverre Strand, Klepp 232, 36. Hans Augedal, Hå 232, 37. Marianne Borgen, Holla 229, 38. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 228,

Klasse 3: 1. Karoline Hansen, Ørskog 245, 2. Karen Sodeland Øksendal, Holum 242, 3. Eline Aasen Tråseth, Lismarken 242, 4. Fred Erik Berge, Laudal 241, 5. Karen-Oline Røyland Jacobsen, Holum 240, 6. Stig Lid, Evje og Hornnes 239, 7. Ole Håkon Eidså, Greipstad 239, 8. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 238, 9. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 238, 10. Geir Heskestad, Greipstad 237, 11. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 236, 12. Egil Vegsund, Evje og Hornnes 236, 13. Harald Haraldsen, Flikka 236, 14. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 235, 15. Espen Kambo, Stavanger 235, 16. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 234, 17. Nikolas Omland, Hå 234, 18. Kjell Bang, Holum 230, 19. Johan Morka, Ugland 229, 20. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 227, 21. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 227, 22. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger 226, 23. Kim Johnsen, Spydeberg 226, 24. Bjørn Mølland, Greipstad 225, 25. Lars Øglænd Håheim, Stavanger 225,

Klasse 2: 1. Hege Rødland, Klepp 248, 2. Steinar Møll, Holum 245, 3. Kirsten Sørli, Greipstad 245, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 243, 5. Kåre Bjørn Morka, Ugland 243, 6. Paul Mjaaland, Mykland 242, 7. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 241, 8. Tone Wårøy Møll, Holum 241, 9. Ådne Jenssen, Mandal 241, 10. Helge Voss, Stavanger 240, 11. Fredrik Herlofsen, Søgne 240, 12. Mariann Austvoll, Klepp 239, 13. Richard Gjertsen, Søgne 239, 14. Inge Storenes, Imenes 238, 15. Kristoffer Anda, Klepp 236, 16. Kari Jørgensen, Imenes 235, 17. Norunn Aa. Strand, Klepp 226,

Klasse 1: 1. Odd Aril Midtgard, Jondalen 248, 2. Stein Lilledal, Stavanger 246, 3. Arne Skuland, Laudal 245, 4. Geir Dale, Finsland 242, 5. Maarten Aleksander Roland, Heddeland og Breland 241, 6. Steinar Hovland, Lunde 238, 7. Trygve Gabrielsen, Lindesnes 236, 8. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 234, 9. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 232,

V55: 1. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 249, 2. Folke Helle, Finnøy 248, 3. Egil Time, Time 247, 4. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 5. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 246, 6. Anders Metveit, Imenes 245, 7. Helge Lillekvelland, Nordstrand 245, 8. Terje Høyland, Time 245, 9. Tor Fasseland, Mandal 245, 9. Roar Torkildsen, Farsund 245, 11. Lars Esse, Bamble 245, 12. Magne Lorentzen, Søgne 244, 13. Bodvar Øvrevik, Finnøy 244, 13. Sissel Taanevig, Mandal 244, 15. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 243, 16. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 243, 17. Reidar Lohndal, Lyngdal 243, 18. Sigbjørn Undheim, Time 242, 19. Johan Sørli, Greipstad 241, 20. Arvid Tveito, Lunde 241, 21. Geir Lie, Holum 240, 22. Arne Palerud, Drangedal 239, 23. May Lise Aas, Bolkesjø 237,

V65: 1. Nils Seldal, Klepp 249, 2. Øyvind Lilledrange, Flikka 249, 3. Per Gjesdal, Gjesdal 248, 4. Jarle Idland, Gjesdal 248, 5. Paul Vaule, Hå 248, 6. Thor Høgsveen, Porsgrunds 247, 7. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 246, 8. Jostein Myklebust, Klepp 245, 9. Per Torleiv Tveiten, Bykle 242, 10. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 237, 11. Arvid T. Ramsland, Heddeland og Breland 234, 12. Hallgeir Igland, Imenes 231,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 249, 3. Karsten Valand, Grindølen 246, 4. Harald Jensen, Lyngdal 246, 5. Johannes Østrem, Stavanger 244, 6. Oddbjørn Larsen, Torridal 243, 7. John Løland, Birkenes 241,

Eldre Junior 18 år: 1. Jørand Aas, Lunde 243, 2. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 241, 3. Kjetil Anda, Klepp 239, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger 238, 5. Trine Håheim, Stavanger 236, 6. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 236,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 250, 2. Martin N. Voss, Stavanger 249, 3. Ingrid Jensløkken, Blaker 248, 4. Line Rødland, Klepp 247, 5. Kjetil Fjellheim, Sannidal 247, 6. Andreas Finnestad Lund, Søgne 246, 7. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 245, 8. Sondre Svinstad, Holum 245, 9. Martin Eiken, Øvre Eiken 244, 10. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 242, 11. Ole Oskar Ormestad, Søgne 240, 12. Fredrik Stubstad, Mandal 239, 12. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 239, 14. Morten Nysted, Stavanger 234, 15. Magnus Johannessen, Søgne 234,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Martine Sve, Stranda 250, 3. Marius Granberg, Fet 249, 4. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 249, 5. Kristian Storenes, Imenes 249, 6. Line Kasbo, Trøgstad 249, 7. Gaute Grøterud, Sigdal 248, 8. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 248, 9. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 10. Vegard Knutson, Imenes 247, 11. Amalie Sagemoen, Ugland 247, 12. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 247, 13. Lilliane Dybvik, Flikka 245, 14. Inger Marie Bringsdal, Holum 245, 15. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 245, 16. Emil K. Lilledal, Stavanger 244, 17. Tor Fredrik Drange, Holum 243, 18. Herman Westbye Skuland, Holum 239, 19. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger 238, 20. Daniel Berge, Laudal 236, 21. Johan Bager Heskestad, Greipstad 202,

Rekrutt 11-13 år: 1. Mats Langfjord, Mandal 249, 2. Eskil Grøterud, Sigdal 248, 3. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 248, 4. Martin Ødegård, Greipstad 248, 5. Elise H. Birkeland, Stavanger 247, 6. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 247, 7. Ingvill Flikka, Flikka 246, 8. Tor Edvard Bringsdal, Holum 246, 9. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 245, 10. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 244, 11. Mina Wårøy Møll, Holum 243, 12. Teodor Dybvik, Flikka 242, 13. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 239, 14. Jonas Heddeland-Roland, Heddeland og Breland 238, 15. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 235, 16. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne 232, 17. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 225, 18. Emil Langenes Nyhaven, Søgne 225, 19. Thomas Berge, Laudal 218, 20. Helene Bager Heskestad, Greipstad 213, 21. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 203,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad 243, Olina H. Birkeland, Stavanger 234, Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 238, Birk Finstad, Greipstad 221, Ida Granberg, Fet 209, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 227, Anne Marie Knibe, Søgne 204, Arnt Ivar Larsen, Holum 235, Sindre Leland Øien, Greipstad 230, Ruben Lien, Greipstad 239, Joachim Morka, Ugland 203, Daniel Olsen, Søgne 234, Aksel Pedersen Skoie, Holum 241, Sjur Ree, Holum 206, Matthias Skagestad Nilsen, Holum 241, Marcus Schmidt Sletten, Holum 228, Caroline Haga Øvrevik, Gann 233,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 249, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 245, 3. Espen Langfjord, Mandal 245, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 237, 5. Anne Caht Wehus, Holum 233, 6. Jorunn Westbye, Holum 226, 7. Raghad Abs, Greipstad 225,