GAM

Geir Atle Metveit fra Imenes vant Sørlandskula i Søgne foran Peter Sørli fra Søgne -begge med 349 poeng. May Elin Frøyland fra Lyngdal ble nummer tre og best av kobbelet med skyttere som stoppet på 348 poeng. 

 

Her er resultatsammendrag fra Sørlandskula i Søgne som samlet 256 deltagere. (Link: for nedlastning - komplett)

Resultatweb finner Du i menyen i toppen.

 

Mesterskap:

3-5: 1. Geir Atle Metveit, Imenes (5) 349, 2. Peter Sørli, Søgne (5) 349, 3. May Elin Frøyland, Lyngdal (5) 348, 4. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen (5) 348, 4. Kjersti Nyborg Teigen, Høland/Bjørkelangen (5) 348,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 345, 2. Fredrik Herlofsen, Søgne 344, 3. Camilla S. Rødland, Klepp 343, 4. Steinar Møll, Holum 343, 5. Richard Gjertsen, Søgne 342,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 345, 2. Arne Skuland, Laudal 339, 3. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 324, 4. Steinar Hovland, Lunde 322, 5. Odd Aril Midtgard, Jondalen 246,

V55: 1. Terje Høyland, Time 347, 2. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 346, 3. Egil Time, Time 345, 3. Bodvar Øvrevik, Finnøy 345, 5. Roar Torkildsen, Farsund 345,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 350, 2. Per Gjesdal, Gjesdal 347, 3. Per Torleiv Tveiten, Bykle 347, 4. Jarle Idland, Gjesdal 347, 5. Jostein Myklebust, Klepp 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 350, 3. Harald Jensen, Lyngdal 346, 4. Oddbjørn Larsen, Torridal 346, 5. Johannes Østrem, Stavanger 343,

Eldre Junior 18 år: 1. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 346, 2. Jørand Aas, Lunde 341, 3. Regine R. Nordvik, Stavanger 338, 4. Trine Håheim, Stavanger 338, 5. Kjetil Anda, Klepp 330,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 350, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker 348, 2. Line Rødland, Klepp 348, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 348, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 346,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Martine Sve, Stranda 350, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 3. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 350, 4. Marius Granberg, Fet 350, 5. Vegard Knutson, Imenes 349,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 349, 2. Martin Ødegård, Greipstad 349, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 348, 4. Elise H. Birkeland, Stavanger 346, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 345,

Nybegynner ung: Ruben Lien, Greipstad 241, Anne Marie Knibe, Søgne 218, Birk Finstad, Greipstad 226, Ida Granberg, Fet 223, Johnny Mollestad, Birkenes 233, Daniel Olsen, Søgne 234, Sindre Leland Øien, Greipstad 234, Tellef Flakk Storerud, Birkenes 226, Evy Emilie Leland Øien, Greipstad 218, Olina H. Birkeland, Stavanger 231, Caroline Haga Øvrevik, Gann 221, Emil Åmlid Eriksen, Birkenes 234, Arnt Ivar Larsen, Holum 232, Joachim Morka, Ugland 196, Ashraf Abs, Greipstad 246, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 232,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 248, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 247, 3. Espen Langfjord, Mandal 241, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 239, 5. Raghad Abs, Greipstad 229,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Geir Atle Metveit, Imenes 249, 2. Peter Sørli, Søgne 249, 3. Tobias Lillekvelland, Nordstrand 248, 4. May Elin Frøyland, Lyngdal 248, 5. Kjersti Nyborg Teigen, Høland/Bjørkelangen 248, 6. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 248, 7. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 248, 8. Jeanette Hegg Duestad, Sem 248, 9. Rasmus Løberg, Klepp 247, 10. Ole Magnus Bakken, Løiten 247, 11. Tor Harald Lund, Søgne 246, 12. Trond Bergan, Jondalen 246, 13. Wenke Blien, Flikka 246, 14. Tore Rødland, Klepp 246, 15. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 246, 16. Steinar Skoland, Lyngdal 246, 17. Runar Tveito, Lunde 245, 18. Kenneth Stubstad, Mandal 245, 19. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn 245, 20. Trond Inge Rødland, Klepp 244, 21. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 244, 22. Einar Johansen, Time 244, 23. Tore Byberg, Rissa 244, 24. Kristoffer Soma, Stavanger 244, 24. Helene Lillekvelland, Nordstrand 244, 26. Frode Kloster, Stavanger 244, 27. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 244, 27. Alvilde Røiseland, Holum 244, 29. Tore Indreiten, Stavanger 243, 30. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 243, 31. Arild Valand, Mandal 243, 32. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand 243, 33. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 242, 34. Kjell Egil Norum, Lindesnes 241, 35. Linn Christine Vatland, Time 241, 36. Sindre Tunheim, Imenes 240, 37. Reidar Ågedal, Grindølen 240, 38. Olav Fuglestad, Time 240, 39. Stein Taanevig, Mandal 239, 40. Christopher Haddal, Flikka 238, 41. Einar Tunheim, Hå 237, 42. Kai Magne Mauseth, Eidsvoll Verk 236, 43. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 236, 44. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 236, 45. John Winterstø, Stavanger 235, 46. Dag Rasmussen, Nordstrand 229,

Klasse 4: 1. Hanne Wathne Tveit, Klepp 245, 2. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 244, 3. Kåre Storenes, Imenes 244, 4. Aleksander Taanevig, Mandal 243, 5. Jon F. Valbø, Sannidal 243, 6. Marie Asbjørnsen, Stavanger 242, 7. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 242, 8. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 241, 9. Tom Nyhaven, Søgne 241, 10. Atle Lid, Evje og Hornnes 240, 11. Frank Sve, Stranda 240, 12. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad 240, 13. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 240, 14. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 239, 15. Ørjan Metveit, Imenes 239, 16. Morten Lunde, Klepp 239, 17. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 238, 18. Kenneth Rakkestad, Vennesla 238, 19. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 238, 20. Hanne Sangolt, Stavanger 238, 21. Wenche Belsvik, Egersund 238, 22. Hans Augedal, Hå 237, 23. Kjetil jr. Igland, Imenes 237, 24. Kåre G. Brekke, Greipstad 237, 25. Pål Augedal, Hå 236, 26. Tor Henning Post, Ugland 236, 27. Bjørn Petter Leite, Stavanger 235, 28. Bjørn Vidar Teigen, Høland/Bjørkelangen 233, 29. Marianne Borgen, Holla 233, 30. Steinar Norum, Lindesnes 232, 31. Torbjørn Dragland, Lyngdal 232, 32. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 231, 33. Astrid Hagelund, Klepp 230, 34. Johan Arthur Nygård, Kristiansand og Omegn 230, 35. Sigurd Govertsen, Søgne 227,

Klasse 3: 1. Karoline Hansen, Ørskog 242, 2. Karen Sodeland Øksendal, Holum 242, 3. Karen-Oline Røyland Jacobsen, Holum 242, 4. Eline Aasen Tråseth, Lismarken 242, 5. Caroline Iveland, Øvrebø 239, 6. Nikolas Omland, Hå 239, 7. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 239, 8. Lars Øglænd Håheim, Stavanger 238, 9. Espen Kambo, Stavanger 237, 10. Stig Lid, Evje og Hornnes 236, 11. Kjell Bang, Holum 235, 12. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 235, 13. Harald Haraldsen, Flikka 235, 14. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 233, 15. Ole Håkon Eidså, Greipstad 233, 16. Johan Morka, Ugland 233, 17. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 233, 18. Egil Vegsund, Evje og Hornnes 233, 19. Geir Heskestad, Greipstad 231, 20. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 229, 21. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 229, 22. Kim Johnsen, Spydeberg 229, 23. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 229, 24. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger 227, 25. Bjørn Mølland, Greipstad 222, 26. Knut Olav Haugen, Imenes 218,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 246, 2. Fredrik Herlofsen, Søgne 246, 3. Hege Rødland, Klepp 245, 4. Camilla S. Rødland, Klepp 243, 5. Richard Gjertsen, Søgne 243, 6. Steinar Møll, Holum 243, 7. Kirsten Sørli, Greipstad 241, 8. Ådne Jenssen, Mandal 241, 9. Helge Voss, Stavanger 240, 10. Kristoffer Anda, Klepp 239, 11. Inge Storenes, Imenes 239, 12. Kåre Bjørn Morka, Ugland 239, 13. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 239, 14. Lillian Irene Haugen, Imenes 239, 15. Henry Th. Jenssen, Mandal 238, 16. Rune Iveland, Øvrebø 237, 17. Mariann Austvoll, Klepp 237, 18. Kari Jørgensen, Imenes 236, 19. Paul Mjaaland, Mykland 236, 20. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 231,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 247, 2. Odd Aril Midtgard, Jondalen 246, 3. Arne Skuland, Laudal 246, 4. Steinar Hovland, Lunde 239, 5. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 235, 6. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 232,

V55: 1. Terje Høyland, Time 248, 2. Anders Metveit, Imenes 247, 3. Roar Torkildsen, Farsund 246, 4. Egil Time, Time 246, 5. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 6. May Lise Aas, Bolkesjø 246, 7. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 246, 8. Tor Fasseland, Mandal 245, 9. Johan Sørli, Greipstad 245, 10. Helge Lillekvelland, Nordstrand 245, 11. Folke Helle, Finnøy 245, 11. Bodvar Øvrevik, Finnøy 245, 13. Lars Esse, Bamble 245, 14. Sissel Taanevig, Mandal 244, 15. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 243, 16. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 243, 17. Arvid Tveito, Lunde 241, 18. Arne Palerud, Drangedal 241, 19. Sigbjørn Undheim, Time 240, 19. Magne Lorentzen, Søgne 240, 21. Reidar Lohndal, Lyngdal 238,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 250, 2. Jarle Idland, Gjesdal 250, 3. Per Gjesdal, Gjesdal 248, 4. Per Torleiv Tveiten, Bykle 248, 5. Nils Seldal, Klepp 248, 6. Jostein Myklebust, Klepp 247, 7. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 247, 8. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 244, 9. Thor Høgsveen, Porsgrunds 244, 10. Paul Vaule, Hå 242, 11. Hallgeir Igland, Imenes 233, 12. Gunstein Haugaa, Kristiansand og Omegn 224,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 250, 3. Harald Jensen, Lyngdal 248, 4. Oddbjørn Larsen, Torridal 248, 5. Johannes Østrem, Stavanger 246, 6. Karsten Valand, Grindølen 245, 7. John Løland, Birkenes 244, 8. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn 242,

Eldre Junior 18 år: 1. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 247, 2. Regine R. Nordvik, Stavanger 242, 3. Jørand Aas, Lunde 242, 4. Trine Håheim, Stavanger 239, 5. Kjetil Anda, Klepp 231, 6. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 231,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 250, 2. Line Rødland, Klepp 249, 3. Ingrid Jensløkken, Blaker 248, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 248, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 247, 5. Martin N. Voss, Stavanger 247, 7. Martin Eiken, Øvre Eiken 244, 8. Ole Oskar Ormestad, Søgne 241, 9. Fredrik Stubstad, Mandal 239, 10. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 237, 11. Sondre Svinstad, Holum 237, 12. Morten Nysted, Stavanger 236, 13. Magnus Johannessen, Søgne 235,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Martine Sve, Stranda 250, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 3. Marius Granberg, Fet 250, 3. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 250, 5. Amalie Sagemoen, Ugland 250, 6. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 249, 7. Gaute Grøterud, Sigdal 249, 8. Vegard Knutson, Imenes 249, 9. Line Kasbo, Trøgstad 248, 10. Sebastian Johnsen, Spydeberg 248, 11. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 247, 12. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 247, 12. Emil K. Lilledal, Stavanger 247, 14. Lilliane Dybvik, Flikka 247, 15. Inger Marie Bringsdal, Holum 247, 16. Kristian Storenes, Imenes 247, 17. Christian Kopprasch, Birkenes 242, 18. Severin Håbesland Holm, Birkenes 240, 19. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger 239, 20. Tor Fredrik Drange, Holum 235, 21. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla 234, 22. Herman Westbye Skuland, Holum 234, 23. Johan Bager Heskestad, Greipstad 193,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 250, 2. Martin Ødegård, Greipstad 250, 3. Eskil Grøterud, Sigdal 249, 4. Elise H. Birkeland, Stavanger 248, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 247, 6. Mina Wårøy Møll, Holum 246, 7. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 246, 7. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 246, 9. Mats Langfjord, Mandal 243, 10. Teodor Dybvik, Flikka 243, 11. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 242, 12. Tor Edvard Bringsdal, Holum 238, 13. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 238, 14. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 236, 15. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne 234, 16. Emil Langenes Nyhaven, Søgne 232, 17. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 232, 18. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 230, 19. Helene Bager Heskestad, Greipstad 217,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad 246, Ruben Lien, Greipstad 241, Daniel Olsen, Søgne 234, Sindre Leland Øien, Greipstad 234, Emil Åmlid Eriksen, Birkenes 234, Johnny Mollestad, Birkenes 233, Arnt Ivar Larsen, Holum 232, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 232, Olina H. Birkeland, Stavanger 231, Birk Finstad, Greipstad 226, Tellef Flakk Storerud, Birkenes 226, Ida Granberg, Fet 223, Caroline Haga Øvrevik, Gann 221, Anne Marie Knibe, Søgne 218, Evy Emilie Leland Øien, Greipstad 218, Joachim Morka, Ugland 196,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 248, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 247, 3. Espen Langfjord, Mandal 241, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 239, 5. Raghad Abs, Greipstad 229,