DS

Daniel Sørli fra Høland/Bjørkelangen vant Sørlandskula i Kristiansand med 349 poeng -ett poeng foran Kristiansands egen Tor Arnfinn Homme som stoppet på 348 poeng og et poeng foran Ole Magnus Bakken fra Løten som var best av dem med 347 poeng.

Her er resultatsammendrag fra Sørlandskula i Søgne som samlet 244 deltagere. (Link: for nedlastning - komplett)

Resultatweb finner Du i menyen i toppen.

 

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen  349, 2. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn  348, 3. Ole Magnus Bakken, Løiten  347, 4. Trond Bergan, Jondalen  347, 5. Tore Rødland, Klepp  347, 6. Peter Sørli, Søgne  346, 7. Geir Atle Metveit, Imenes  346, 8. Jeanette Hegg Duestad, Sem  346, 9. Rasmus Løberg, Klepp  346, 9. Kenneth Stubstad, Mandal  346, 11. Tor Harald Lund, Søgne  346, 12. Einar Johansen, Time  345, 13. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne  345, 14. Reidar Ågedal, Grindølen  345, 15. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland  344, 16. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn  344, 17. Runar Tveito, Lunde  344, 17. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn  344, 19. Olav Fuglestad, Time  344, 20. Tore Byberg, Rissa  344, 20. Steinar Skoland, Lyngdal  344, 22. Arnfinn Bakkevoll, Søgne  343, 23. Trond Inge Rødland, Klepp  343, 24. Helene Lillekvelland, Nordstrand  343, 25. Tobias Lillekvelland, Nordstrand  342, 26. May Elin Frøyland, Lyngdal  342, 27. Wenke Blien, Flikka  342, 27. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand  342, 29. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal  341, 29. Sindre Tunheim, Imenes  341, 31. Kenneth Rakkestad, Vennesla  341, 32. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn  341, 33. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn  341, 34. Karen Sodeland Øksendal, Holum  340, 35. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne  340, 36. Marie Asbjørnsen, Stavanger  340, 37. Aleksander Taanevig, Mandal  340, 38. Bjørn Petter Leite, Stavanger  340, 39. Wenche Belsvik, Egersund  339, 40. Kristoffer Soma, Stavanger  339, 41. Alvilde Røiseland, Holum  339, 42. Frode Kloster, Stavanger  339, 43. Kjell Egil Norum, Lindesnes  339, 44. Kåre Storenes, Imenes  339, 45. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  339, 46. Hanne Sangolt, Stavanger  339, 47. Linn Christine Vatland, Time  339, 48. Einar Tunheim, Hå  338, 49. Karoline Hansen, Ørskog  338, 49. Atle Lid, Evje og Hornnes  338, 51. Frank Sve, Stranda  338, 52. Hanne Wathne Tveit, Klepp  338, 53. Espen Kambo, Stavanger  337, 54. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord  337, 55. Tore Indreiten, Stavanger  337, 56. Pål Augedal, Hå  337, 57. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken  337, 57. Arild Valand, Mandal  337, 59. Jon F. Valbø, Sannidal  337, 60. Kåre G. Brekke, Greipstad  337, 61. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn  336, 62. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn  336, 63. Kjell Bang, Holum  336, 64. Marianne Borgen, Holla  336, 65. Ørjan Metveit, Imenes  336, 66. John Winterstø, Stavanger  336, 67. Morten Lunde, Klepp  335, 68. Karen Oline Jacobsen, Holum  335, 69. Kjetil jr. Igland, Imenes  335, 70. Ole Håkon Eidså, Greipstad  335, 71. Stein Taanevig, Mandal  334, 72. Eline Aasen Tråseth, Lismarken  334, 73. Harald Haraldsen, Flikka  334, 73. Steinar Norum, Lindesnes  334, 75. Kim Johnsen, Spydeberg  334, 76. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  334, 77. Lars Øglænd Håheim, Stavanger  333, 78. Nikolas Omland, Hå  333, 79. Johan Arthur Nygård, Kristiansand og Omegn  333, 80. Tor Henning Post, Ugland  333, 81. Stig Lid, Evje og Hornnes  332, 82. Astrid Hagelund, Klepp  331, 83. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn  331, 84. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn  331, 85. Bjørn Mølland, Greipstad  330, 86. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn  329, 87. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  329, 88. Helge Sverre Strand, Klepp  329, 89. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann  328, 90. Alf Olav Skeivoll, Greipstad  327, 91. Tom Nyhaven, Søgne  326, 92. Håkon Holter Slogvik, Stavanger  326, 93. Dag Rasmussen, Nordstrand  326, 94. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad  324, 95. Knut Olav Haugen, Imenes  323, 96. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  322, 97. Geir Heskestad, Greipstad  322, 98. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger  322, 99. Johan Morka, Ugland  316, 100. Egil Vegsund, Evje og Hornnes  220.

V55: 1. Egil Time, Time  345, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal  345, 3. Folke Helle, Finnøy  345, 4. Tor Fasseland, Mandal  345, 5. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal  344, 6. Johan Sørli, Greipstad  344, 7. Anders Metveit, Imenes  344, 8. Sissel Taanevig, Mandal  344, 9. Roar Torkildsen, Farsund  344, 10. Lars Esse, Bamble  343, 11. Stein Feyling Østbøll, Birkenes  343, 12. Helge Lillekvelland, Nordstrand  343, 13. Bodvar Øvrevik, Finnøy  341, 14. Magne Lorentzen, Søgne  340, 15. Terje Høyland, Time  340, 16. Arvid Tveito, Lunde  339, 17. Arne Palerud, Drangedal  339, 18. May Lise Aas, Bolkesjø  339, 19. Thor Vigre, Imenes  339, 20. Oddvar Skov-Skov, Vennesla  338, 21. Sigbjørn Undheim, Time  337.

J, 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka  350, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker  349, 3. Line Rødland, Klepp  346, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka  346, 4. Andreas Finnestad Lund, Søgne  346, 6. Ole Oskar Ormestad, Søgne  345, 7. Martin Eiken, Øvre Eiken  343, 8. Martin N. Voss, Stavanger  343, 9. Fredrik Stubstad, Mandal  339, 10. Sondre Svinstad, Holum  334, 11. Magnus Johannessen, Søgne  334, 12. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger  331, 13. Morten Nysted, Stavanger  324.

ER, 14-15 år: 1. Martine Sve, Stranda  350, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne  350, 3. Emil K. Lilledal, Stavanger  350, 4. Gaute Grøterud, Sigdal  350, 5. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet  349, 6. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler  349, 7. Marius Granberg, Fet  348, 8. Amalie Sagemoen, Ugland  348, 9. Vegard Knutson, Imenes  348, 10. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken  347, 11. Mathias Olsen, Froland  346, 12. Line Kasbo, Trøgstad  346, 13. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger  345, 14. Kristian Storenes, Imenes  345, 15. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne  343, 16. Sebastian Johnsen, Spydeberg  342, 17. Tor Fredrik Drange, Holum  341, 18. Inger Marie Bringsdal, Holum  340, 19. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn  334, 20. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla  332, 21. Herman Westbye Skuland, Holum  326, 22. Johan Bager Heskestad, Greipstad  271.

R, 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka  350, 2. Martin Ødegård, Greipstad  349, 3. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp  347, 4. Mina Wårøy Møll, Holum  347, 5. Eskil Grøterud, Sigdal  346, 6. Elise H. Birkeland, Stavanger  346, 7. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka  343, 8. Tor Edvard Bringsdal, Holum  340, 9. Mats Langfjord, Mandal  340, 10. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn  338, 11. Viktoria Haga Øvrevik, Gann  335, 12. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn  330, 13. Vemund Kristoffer Paul, Imenes  329, 14. Emil Langenes Nyhaven, Søgne  325, 15. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn  324, 16. Johannes Binnie Jensen, Kristiansand og Omegn  315, 17. Helene Bager Heskestad, Greipstad  299, 18. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  285, 19. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne  240.

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka  349, 2. Nils Seldal, Klepp  349, 3. Per Torleiv Tveiten, Bykle  348, 4. Paul Vaule, Hå  348, 5. Svein Kå. Søyland, Gjesdal  348, 6. Per Gjesdal, Gjesdal  346, 7. Jarle Idland, Gjesdal  345, 8. Jostein Myklebust, Klepp  344, 9. Thor Høgsveen, Porsgrunds  344, 10. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn  340, 11. Gunstein Haugaa, Kristiansand og Omegn  238.

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen  350, 2. Harald Englund, Søgne  348, 3. Harald Jensen, Lyngdal  347, 4. John Løland, Birkenes  344, 5. Karsten Valand, Grindølen  344, 6. Oddbjørn Larsen, Torridal  343, 7. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn  342, 8. Johannes Østrem, Stavanger  338.

Klasse 2: 1. Steinar Møll, Holum  346, 2. Camilla S. Rødland, Klepp  345, 3. Richard Gjertsen, Søgne  343, 4. Kirsten Sørli, Greipstad  342, 5. Fredrik Herlofsen, Søgne  342, 6. Hege Rødland, Klepp  341, 7. Tone Wårøy Møll, Holum  340, 8. Mariann Austvoll, Klepp  339, 9. Jan Erik Brown Berge, Stavanger  339, 10. Lillian Irene Haugen, Imenes  339, 11. Kåre Bjørn Morka, Ugland  339, 12. Henry Th. Jenssen, Mandal  337, 13. Helge Voss, Stavanger  336, 14. Paul Mjaaland, Mykland  336, 15. Ådne Jenssen, Mandal  335, 16. Kristoffer Anda, Klepp  334, 17. Inge Storenes, Imenes  333, 18. Audun Rossevatn, Øvre Eiken  328, 19. Kari Jørgensen, Imenes  327, 20. Norunn Aa. Strand, Klepp  311.

EJ, 18 år: 1. Jørand Aas, Lunde  344, 2. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn  342, 3. Kjetil Anda, Klepp  340, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger  336, 5. Trine Håheim, Stavanger  328.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen  249, 2. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn  248, 3. Ole Magnus Bakken, Løiten  247, 4. Trond Bergan, Jondalen  247, 5. Rasmus Løberg, Klepp  247, 6. Tore Rødland, Klepp  247, 7. Jeanette Hegg Duestad, Sem  246, 7. Peter Sørli, Søgne  246, 9. Geir Atle Metveit, Imenes  246, 10. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne  246, 10. Steinar Skoland, Lyngdal  246, 10. Kenneth Stubstad, Mandal  246, 13. Tor Harald Lund, Søgne  246, 14. Einar Johansen, Time  245, 15. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn  245, 16. Reidar Ågedal, Grindølen  245, 17. Tore Byberg, Rissa  245, 18. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland  244, 19. Arnfinn Bakkevoll, Søgne  244, 20. Olav Fuglestad, Time  244, 21. Helene Lillekvelland, Nordstrand  244, 22. Runar Tveito, Lunde  244, 23. Wenke Blien, Flikka  244, 24. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand  244, 25. Sindre Tunheim, Imenes  243, 26. Trond Inge Rødland, Klepp  243, 27. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne  243, 28. Tobias Lillekvelland, Nordstrand  242, 29. May Elin Frøyland, Lyngdal  242, 29. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn  242, 31. Einar Tunheim, Hå  241, 32. Kristoffer Soma, Stavanger  240, 33. Frode Kloster, Stavanger  240, 34. Alvilde Røiseland, Holum  239, 35. Kjell Egil Norum, Lindesnes  239, 36. Linn Christine Vatland, Time  239, 37. Arild Valand, Mandal  238, 38. John Winterstø, Stavanger  238, 39. Tore Indreiten, Stavanger  237, 40. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  237, 41. Stein Taanevig, Mandal  235, 42. Alf Olav Skeivoll, Greipstad  230, 43. Dag Rasmussen, Nordstrand  229.

Klasse 4: 1. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn  244, 2. Kenneth Rakkestad, Vennesla  243, 3. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn  242, 4. Marie Asbjørnsen, Stavanger  242, 4. Bjørn Petter Leite, Stavanger  242, 6. Hanne Sangolt, Stavanger  242, 7. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal  241, 8. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord  241, 9. Hanne Wathne Tveit, Klepp  241, 10. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  241, 11. Aleksander Taanevig, Mandal  241, 12. Frank Sve, Stranda  240, 13. Kåre Storenes, Imenes  240, 14. Wenche Belsvik, Egersund  239, 15. Marianne Borgen, Holla  239, 15. Kåre G. Brekke, Greipstad  239, 17. Atle Lid, Evje og Hornnes  238, 18. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken  238, 19. Ørjan Metveit, Imenes  238, 20. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn  237, 20. Morten Lunde, Klepp  237, 20. Jon F. Valbø, Sannidal  237, 23. Pål Augedal, Hå  237, 23. Kjetil jr. Igland, Imenes  237, 25. Tor Henning Post, Ugland  237, 26. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad  236, 27. Steinar Norum, Lindesnes  236, 28. Astrid Hagelund, Klepp  234, 29. Johan Arthur Nygård, Kristiansand og Omegn  234, 30. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn  233, 31. Helge Sverre Strand, Klepp  232, 32. Tom Nyhaven, Søgne  228.

Klasse 3: 1. Karen Sodeland Øksendal, Holum  241, 2. Karoline Hansen, Ørskog  240, 3. Eline Aasen Tråseth, Lismarken  239, 4. Karen Oline Jacobsen, Holum  239, 5. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn  237, 5. Espen Kambo, Stavanger  237, 7. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn  236, 8. Ole Håkon Eidså, Greipstad  236, 9. Kjell Bang, Holum  236, 10. Kim Johnsen, Spydeberg  236, 11. Harald Haraldsen, Flikka  235, 12. Nikolas Omland, Hå  234, 13. Bjørn Mølland, Greipstad  233, 14. Stig Lid, Evje og Hornnes  233, 15. Lars Øglænd Håheim, Stavanger  233, 16. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn  231, 17. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  231, 18. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann  231, 19. Geir Heskestad, Greipstad  230, 20. Håkon Holter Slogvik, Stavanger  229, 21. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  228, 22. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger  225, 23. Knut Olav Haugen, Imenes  224, 24. Egil Vegsund, Evje og Hornnes  220, 25. Johan Morka, Ugland  219.

Klasse 2: 1. Steinar Møll, Holum  248, 2. Richard Gjertsen, Søgne  246, 3. Camilla S. Rødland, Klepp  245, 4. Kirsten Sørli, Greipstad  243, 5. Paul Mjaaland, Mykland  243, 6. Kristoffer Anda, Klepp  242, 7. Jan Erik Brown Berge, Stavanger  242, 8. Lillian Irene Haugen, Imenes  242, 8. Fredrik Herlofsen, Søgne  242, 10. Henry Th. Jenssen, Mandal  241, 11. Mariann Austvoll, Klepp  241, 12. Helge Voss, Stavanger  241, 13. Ådne Jenssen, Mandal  241, 13. Hege Rødland, Klepp  241, 15. Tone Wårøy Møll, Holum  241, 16. Kåre Bjørn Morka, Ugland  240, 17. Inge Storenes, Imenes  236, 18. Kari Jørgensen, Imenes  236, 19. Audun Rossevatn, Øvre Eiken  232, 20. Norunn Aa. Strand, Klepp  225.

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger  248, 2. Odd Aril Midtgard, Jondalen  244, 3. Steinar Hovland, Lunde  242, 4. Jan Otto Jakobsen, Greipstad  239, 5. Rune Vegsund, Evje og Hornnes  236, 6. Arne Skuland, Laudal  230.

V55: 1. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal  247, 2. Folke Helle, Finnøy  247, 3. Sissel Taanevig, Mandal  247, 4. Anders Metveit, Imenes  247, 5. Egil Time, Time  246, 6. Tor Bjørnødegård, Etnedal  246, 7. Tor Fasseland, Mandal  246, 7. Roar Torkildsen, Farsund  246, 9. Helge Lillekvelland, Nordstrand  245, 10. Johan Sørli, Greipstad  245, 11. Lars Esse, Bamble  244, 12. Stein Feyling Østbøll, Birkenes  244, 13. Magne Lorentzen, Søgne  244, 13. Arne Palerud, Drangedal  244, 15. May Lise Aas, Bolkesjø  243, 16. Oddvar Skov-Skov, Vennesla  242, 17. Bodvar Øvrevik, Finnøy  242, 18. Sigbjørn Undheim, Time  242, 19. Thor Vigre, Imenes  242, 20. Terje Høyland, Time  241, 21. Arvid Tveito, Lunde  240.

J, 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka  250, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker  249, 3. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka  247, 4. Line Rødland, Klepp  246, 5. Martin Eiken, Øvre Eiken  246, 6. Ole Oskar Ormestad, Søgne  246, 7. Andreas Finnestad Lund, Søgne  246, 8. Martin N. Voss, Stavanger  243, 9. Fredrik Stubstad, Mandal  239, 10. Magnus Johannessen, Søgne  239, 11. Sondre Svinstad, Holum  235, 12. Morten Nysted, Stavanger  235, 13. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger  233.

ER, 14-15 år: 1. Martine Sve, Stranda  250, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne  250, 3. Gaute Grøterud, Sigdal  250, 3. Emil K. Lilledal, Stavanger  250, 5. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler  250, 6. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet  249, 7. Vegard Knutson, Imenes  249, 8. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken  249, 9. Marius Granberg, Fet  248, 10. Amalie Sagemoen, Ugland  248, 11. Line Kasbo, Trøgstad  248, 11. Mathias Olsen, Froland  248, 13. Kristian Storenes, Imenes  248, 14. Sebastian Johnsen, Spydeberg  246, 15. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger  246, 15. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne  246, 17. Inger Marie Bringsdal, Holum  244, 18. Tor Fredrik Drange, Holum  244, 19. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn  238, 20. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla  236, 21. Herman Westbye Skuland, Holum  233, 22. Johan Bager Heskestad, Greipstad  201.

R, 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka  250, 2. Mina Wårøy Møll, Holum  250, 3. Martin Ødegård, Greipstad  249, 4. Eskil Grøterud, Sigdal  249, 5. Elise H. Birkeland, Stavanger  248, 6. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp  247, 7. Tor Edvard Bringsdal, Holum  246, 8. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka  244, 9. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn  243, 10. Viktoria Haga Øvrevik, Gann  241, 11. Mats Langfjord, Mandal  241, 12. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne  240, 13. Vemund Kristoffer Paul, Imenes  235, 14. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn  234, 15. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn  233, 16. Emil Langenes Nyhaven, Søgne  232, 17. Johannes Binnie Jensen, Kristiansand og Omegn  225, 18. Helene Bager Heskestad, Greipstad  217, 19. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  201.

NU, -15 år: 1. Ashraf Abs, Greipstad , 1. Olina H. Birkeland, Stavanger , 1. Birk Finstad, Greipstad , 1. Ida Granberg, Fet , 1. Dabyan Hasan, Greipstad , 1. Erica Binnie Jensen, Kristiansand og Omegn , 1. Anne Marie Knibe, Søgne , 1. Arnt Ivar Larsen, Holum , 1. Evy Emilie Leland Øien, Greipstad , 1. Sindre Leland Øien, Greipstad , 1. Ruben Lien, Greipstad , 1. Joachim Morka, Ugland , 1. Daniel Olsen, Søgne , 1. Caroline Haga Øvrevik, Gann .

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka  250, 2. Nils Seldal, Klepp  249, 2. Paul Vaule, Hå  249, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal  249, 5. Jostein Myklebust, Klepp  248, 6. Per Torleiv Tveiten, Bykle  248, 7. Per Gjesdal, Gjesdal  247, 8. Jarle Idland, Gjesdal  246, 9. Thor Høgsveen, Porsgrunds  246, 10. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn  243, 11. Gunstein Haugaa, Kristiansand og Omegn  238.

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen  250, 2. Harald Englund, Søgne  248, 3. Harald Jensen, Lyngdal  247, 4. Karsten Valand, Grindølen  247, 5. Oddbjørn Larsen, Torridal  247, 6. John Løland, Birkenes  246, 7. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn  244, 8. Johannes Østrem, Stavanger  241.

EJ, 18 år: 1. Jørand Aas, Lunde  244, 2. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn  242, 3. Kjetil Anda, Klepp  240, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger  237, 5. Trine Håheim, Stavanger  231.

NV, 16+ år: 1. Linn Marie Johnsen, Spydeberg  250, 2. Håvard N. Voss, Stavanger  249, 3. Espen Langfjord, Mandal  240, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg  238, 5. Raghad Abs, Greipstad  224.