PS

Peter Sørli vant Sørlandskula i Greipstad med ny banerekord 350 poeng og 18* foran Tore Rødland fra Klepp med 349 poeng og Ole Magnus Bakken fra Løten som stoppet på 348 poeng her. 

 

Her er resultatsammendrag fra Sørlandskula i Søgne som samlet 242 deltagere. (Link: for nedlastning - komplett)

Resultatweb finner Du i menyen i toppen.

Mesterskap:

3-5: 1. Peter Sørli, Søgne (5) 350, 2. Tore Rødland, Klepp (5) 349, 3. Ole Magnus Bakken, Løiten (5) 348, 4. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen (5) 348, 5. Arnfinn Bakkevoll, Søgne (5) 348,

Klasse 2: 1. Steinar Møll, Holum 349, 2. Fredrik Herlofsen, Søgne 345, 3. Tone Wårøy Møll, Holum 345, 4. Richard Gjertsen, Søgne 344, 5. Kirsten Sørli, Greipstad 343,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 346, 2. Arne Skuland, Laudal 341, 3. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 335, 4. Odd Aril Midtgard, Jondalen 247, 5. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 237,

V55: 1. Folke Helle, Finnøy 347, 2. Sissel Taanevig, Mandal 346, 3. Roar Torkildsen, Farsund 346, 4. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 5. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 345,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 349, 2. Paul Vaule, Hå 349, 3. Per Gjesdal, Gjesdal 346, 3. Nils Seldal, Klepp 346, 5. Per Torleiv Tveiten, Bykle 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 349, 3. Harald Jensen, Lyngdal 346, 4. Karsten Valand, Grindølen 346, 5. Oddbjørn Larsen, Torridal 343,

Eldre Junior 18 år: 1. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 342, 2. Kjetil Anda, Klepp 340, 3. Jørand Aas, Lunde 338, 4. Trine Håheim, Stavanger 337, 5. Regine R. Nordvik, Stavanger 335,

Junior 16-17 år: 1. Line Rødland, Klepp 348, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker 346, 3. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 345, 4. Martias Flikka, Flikka 345, 5. Martin N. Voss, Stavanger 345,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 350, 3. Marius Granberg, Fet 350, 4. Martine Sve, Stranda 349, 5. Amalie Sagemoen, Ugland 349,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 350, 2. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 347, 3. Elise H. Birkeland, Stavanger 346, 4. Martin Ødegård, Greipstad 346, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 344,

Nybegynner ung: Ruben Lien, Greipstad 236, Anne Marie Knibe, Søgne 195, Birk Finstad, Greipstad 214, Daniel Olsen, Søgne 225, Sindre Leland Øien, Greipstad 242, Evy Emilie Leland Øien, Greipstad 224, Olina H. Birkeland, Stavanger 236, Caroline Haga Øvrevik, Gann 225, Arnt Ivar Larsen, Holum 238, Markus Gavlen, Vennesla 230, Joachim Morka, Ugland 200, Ashraf Abs, Greipstad 244, Espen Ødegård, Greipstad 170, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 228,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 247, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 244, 3. Espen Langfjord, Mandal 242, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 240, 5. Nils Harald Finstad, Greipstad 238,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Peter Sørli, Søgne 250, 2. Tore Rødland, Klepp 249, 3. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 248, 3. Ole Magnus Bakken, Løiten 248, 5. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 248, 6. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 247, 6. Runar Tveito, Lunde 247, 8. Trond Inge Rødland, Klepp 247, 9. Tore Byberg, Rissa 247, 10. Olav Fuglestad, Time 246, 11. Wenke Blien, Flikka 246, 11. Rasmus Løberg, Klepp 246, 13. Kenneth Stubstad, Mandal 245, 13. Steinar Skoland, Lyngdal 245, 13. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 245, 16. Helene Lillekvelland, Nordstrand 245, 17. Tor Harald Lund, Søgne 244, 17. Stein Taanevig, Mandal 244, 19. Geir Atle Metveit, Imenes 244, 19. Jeanette Hegg Duestad, Sem 244, 21. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 244, 22. Einar Johansen, Time 243, 23. Trond Bergan, Jondalen 243, 24. Sindre Tunheim, Imenes 243, 24. Linn Christine Vatland, Time 243, 26. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 243, 27. Reidar Ågedal, Grindølen 243, 28. Kjell Egil Norum, Lindesnes 242, 29. Tore Indreiten, Stavanger 242, 30. Kristoffer Soma, Stavanger 241, 31. Frode Kloster, Stavanger 241, 32. May Elin Frøyland, Lyngdal 241, 33. Kai Magne Mauseth, Eidsvoll Verk 239, 34. Einar Tunheim, Hå 239, 35. Alvilde Røiseland, Holum 239, 36. Arild Valand, Mandal 238, 37. Dag Rasmussen, Nordstrand 238, 38. Tobias Lillekvelland, Nordstrand 237, 39. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand 237, 40. John Winterstø, Stavanger 236, 41. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 235, 42. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 235, 43. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn 234,

Klasse 4: 1. Aleksander Taanevig, Mandal 249, 2. Wenche Belsvik, Egersund 243, 3. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 243, 4. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 243, 5. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 242, 6. Hanne Wathne Tveit, Klepp 242, 7. Atle Lid, Evje og Hornnes 241, 8. Hanne Sangolt, Stavanger 241, 8. Marie Asbjørnsen, Stavanger 241, 10. Pål Augedal, Hå 241, 11. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad 240, 12. Jon F. Valbø, Sannidal 240, 13. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 240, 14. Tor Henning Post, Ugland 240, 15. Kjetil jr. Igland, Imenes 239, 16. Kåre G. Brekke, Greipstad 239, 17. Tom Nyhaven, Søgne 239, 18. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 239, 19. Morten Lunde, Klepp 238, 20. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 238, 21. Ørjan Metveit, Imenes 238, 22. Marianne Borgen, Holla 238, 22. Johan Arthur Nygård, Kristiansand og Omegn 238, 24. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 237, 25. Frank Sve, Stranda 237, 26. Kåre Storenes, Imenes 237, 27. Astrid Hagelund, Klepp 236, 28. Bjørn Petter Leite, Stavanger 234, 29. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 234, 30. Kenneth Rakkestad, Vennesla 233, 31. Steinar Norum, Lindesnes 230, 32. Hans Augedal, Hå 221,

Klasse 3: 1. Karoline Hansen, Ørskog 242, 2. Nikolas Omland, Hå 241, 3. Karen-Oline Røyland Jacobsen, Holum 240, 4. Espen Kambo, Stavanger 238, 5. Karen Sodeland Øksendal, Holum 238, 6. Stig Lid, Evje og Hornnes 237, 7. Caroline Iveland, Øvrebø 237, 8. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 237, 9. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 236, 10. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 235, 11. Harald Haraldsen, Flikka 235, 12. Bjørn Mølland, Greipstad 233, 13. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 232, 14. Eline Aasen Tråseth, Lismarken 232, 15. Ole Håkon Eidså, Greipstad 232, 16. Knut Olav Haugen, Imenes 232, 17. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 231, 18. Johan Morka, Ugland 231, 19. Kim Johnsen, Spydeberg 230, 20. Kjell Bang, Holum 229, 21. Lars Øglænd Håheim, Stavanger 229, 22. Egil Vegsund, Evje og Hornnes 228, 23. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 228, 24. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 227, 25. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger 219,

Klasse 2: 1. Steinar Møll, Holum 249, 2. Fredrik Herlofsen, Søgne 247, 3. Tone Wårøy Møll, Holum 246, 4. Hege Rødland, Klepp 245, 5. Richard Gjertsen, Søgne 245, 6. Kirsten Sørli, Greipstad 243, 7. Camilla S. Rødland, Klepp 243, 8. Kari Jørgensen, Imenes 243, 9. Ådne Jenssen, Mandal 239, 10. Kåre Bjørn Morka, Ugland 239, 11. Inge Storenes, Imenes 239, 12. Helge Voss, Stavanger 238, 13. Mariann Austvoll, Klepp 238, 14. Gro Suvatne, Greipstad 238, 15. Rune Iveland, Øvrebø 237, 16. Kristoffer Anda, Klepp 236, 17. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 236, 18. Paul Mjaaland, Mykland 236, 19. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 234, 20. Lillian Irene Haugen, Imenes 234,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 249, 2. Odd Aril Midtgard, Jondalen 247, 3. Arne Skuland, Laudal 244, 4. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 240, 5. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 237, 6. Steinar Hovland, Lunde 214,

V55: 1. Folke Helle, Finnøy 247, 2. Sissel Taanevig, Mandal 247, 3. Sigbjørn Undheim, Time 246, 4. Roar Torkildsen, Farsund 246, 5. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 5. Thor Vigre, Imenes 246, 7. Lars Esse, Bamble 246, 8. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 245, 9. Egil Time, Time 245, 10. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 245, 11. Reidar Lohndal, Lyngdal 245, 11. Johan Sørli, Greipstad 245, 13. Helge Lillekvelland, Nordstrand 245, 14. Bodvar Øvrevik, Finnøy 244, 15. Terje Høyland, Time 244, 16. Tor Fasseland, Mandal 243, 17. Anders Metveit, Imenes 243, 18. Magne Lorentzen, Søgne 242, 19. May Lise Aas, Bolkesjø 242, 20. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 241, 21. Arvid Tveito, Lunde 241, 22. Arne Palerud, Drangedal 241,

V65: 1. Paul Vaule, Hå 250, 2. Øyvind Lilledrange, Flikka 249, 3. Nils Seldal, Klepp 248, 4. Per Torleiv Tveiten, Bykle 248, 5. Per Gjesdal, Gjesdal 247, 6. Jarle Idland, Gjesdal 246, 7. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 246, 8. Thor Høgsveen, Porsgrunds 246, 9. Jostein Myklebust, Klepp 243, 10. Gunstein Haugaa, Kristiansand og Omegn 238, 11. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 234,

V73: 1. Harald Englund, Søgne 250, 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 3. Karsten Valand, Grindølen 248, 4. Harald Jensen, Lyngdal 247, 5. Oddbjørn Larsen, Torridal 244, 6. John Løland, Birkenes 242, 7. Johannes Østrem, Stavanger 239, 8. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn 232,

Eldre Junior 18 år: 1. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 243, 2. Kjetil Anda, Klepp 241, 3. Jørand Aas, Lunde 241, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger 238, 5. Trine Håheim, Stavanger 238,

Junior 16-17 år: 1. Line Rødland, Klepp 248, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker 246, 3. Martias Flikka, Flikka 246, 4. Andreas Finnestad Lund, Søgne 246, 5. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 245, 6. Martin N. Voss, Stavanger 245, 7. Martin Eiken, Øvre Eiken 244, 7. Ole Oskar Ormestad, Søgne 244, 9. Sondre Svinstad, Holum 242, 10. Magnus Johannessen, Søgne 238, 11. Fredrik Stubstad, Mandal 236, 12. Morten Nysted, Stavanger 233, 13. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 231,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Marius Granberg, Fet 250, 2. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 250, 4. Martine Sve, Stranda 249, 4. Emil K. Lilledal, Stavanger 249, 6. Amalie Sagemoen, Ugland 249, 7. Kristian Storenes, Imenes 248, 8. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 248, 8. Vegard Knutson, Imenes 248, 10. Gaute Grøterud, Sigdal 247, 11. Mathias Olsen, Froland 247, 12. Line Kasbo, Trøgstad 247, 13. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 246, 14. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 245, 15. Inger Marie Bringsdal, Holum 244, 16. Sebastian Johnsen, Spydeberg 244, 17. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger 241, 18. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn 238, 19. Herman Westbye Skuland, Holum 233, 20. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla 232,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 250, 2. Elise H. Birkeland, Stavanger 248, 3. Martin Ødegård, Greipstad 248, 4. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 248, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 247, 6. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 246, 7. Eskil Grøterud, Sigdal 244, 8. Mina Wårøy Møll, Holum 243, 9. Mats Langfjord, Mandal 241, 10. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 240, 11. Tor Edvard Bringsdal, Holum 239, 12. Emil Langenes Nyhaven, Søgne 232, 13. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 228, 14. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 227, 15. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne 219,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad 244, Sindre Leland Øien, Greipstad 242, Arnt Ivar Larsen, Holum 238, Ruben Lien, Greipstad 236, Olina H. Birkeland, Stavanger 236, Markus Gavlen, Vennesla 230, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 228, Daniel Olsen, Søgne 225, Caroline Haga Øvrevik, Gann 225, Evy Emilie Leland Øien, Greipstad 224, Birk Finstad, Greipstad 214, Joachim Morka, Ugland 200, Anne Marie Knibe, Søgne 195, Espen Ødegård, Greipstad 170,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 247, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 244, 3. Espen Langfjord, Mandal 242, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 240, 5. Nils Harald Finstad, Greipstad 238, 6. Line Chanet Lafton Finstad, Greipstad 236, 7. Raghad Abs, Greipstad 221, 8. Tove Mestad, Greipstad 171,