TB

Trond Bergan fra Jondalen vant Sørlandskula i Mandal med 349 poeng -ett foran Rasmus Løberg fra Klepp med 348 poeng noe også Ole Magnus Bakken fra Løten og May Elin Frøyland fra Lyngdal hadde som delte tredjeplassen med like mange innertiere.

Her er resultatsammendrag fra Sørlandskula i Søgne som samlet 249 deltagere. (Link: for nedlastning - komplett)

Resultatweb finner Du i menyen i toppen.

 

Sørlandskula, Mandal, Mandal Skytterlag, 29 - søndag 4. november 2018:

Mesterskap:

3-5: 1. Trond Bergan, Jondalen (5) 349, 2. Rasmus Løberg, Klepp (5) 348, 3. May Elin Frøyland, Lyngdal (5) 348, 3. Ole Magnus Bakken, Løiten (5) 348, 5. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn (5) 348,

Klasse 2: 1. Camilla S. Rødland, Klepp 346, 2. Tone Wårøy Møll, Holum 345, 3. Kirsten Sørli, Greipstad 343, 4. Hege Rødland, Klepp 343, 5. Richard Gjertsen, Søgne 341,

Klasse 1: 1. Svein Tore Haaland, Mandal , 2. Stein Lilledal, Stavanger , 3. Steinar Hovland, Lunde , 4. Odd Aril Midtgard, Jondalen , 5. Jan Otto Jakobsen, Greipstad ,

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 349, 2. Helge Lillekvelland, Nordstrand 347, 3. Bodvar Øvrevik, Finnøy 347, 4. Sissel Taanevig, Mandal 346, 5. Lars Esse, Bamble 346,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 348, 2. Jarle Idland, Gjesdal 348, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 347, 4. Per Gjesdal, Gjesdal 347, 5. Jostein Myklebust, Klepp 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 349, 3. Karsten Valand, Grindølen 346, 4. Harald Jensen, Lyngdal 344, 5. Oddbjørn Larsen, Torridal 344,

Eldre Junior 18 år: 1. Jørand Aas, Lunde 344, 2. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 341, 3. Kjetil Anda, Klepp 339, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger 336, 5. Trine Håheim, Stavanger 329,

Junior 16-17 år: 1. Andreas Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Martias Flikka, Flikka 348, 2. Martin N. Voss, Stavanger 348, 4. Ingrid Jensløkken, Blaker 348, 5. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 346,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Marius Granberg, Fet 350, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 3. Martine Sve, Stranda 350, 3. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 350, 5. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 350,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 349, 2. Mina Wårøy Møll, Holum 348, 2. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 348, 4. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 348, 5. Martin Ødegård, Greipstad 346,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad , Olina H. Birkeland, Stavanger , Thea Therese Dale, Heddeland og Breland , Birk Finstad, Greipstad , Dabyan Salah Hasan, Greipstad ,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger , 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg , 3. Espen Langfjord, Mandal , 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg , 5. Raghad Abs, Greipstad ,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Rasmus Løberg, Klepp 249, 2. Trond Bergan, Jondalen 249, 3. May Elin Frøyland, Lyngdal 248, 4. Ole Magnus Bakken, Løiten 248, 5. Trond Inge Rødland, Klepp 248, 6. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 248, 7. Runar Tveito, Lunde 247, 8. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 247, 8. Peter Sørli, Søgne 247, 10. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 247, 11. Jeanette Hegg Duestad, Sem 247, 12. Einar Johansen, Time 246, 13. Steinar Skoland, Lyngdal 246, 14. Tore Byberg, Rissa 246, 15. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 245, 16. Tor Harald Lund, Søgne 245, 17. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 245, 18. Tore Rødland, Klepp 245, 19. Christopher Haddal, Flikka 245, 20. Kim Johan Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 244, 21. Alvilde Røiseland, Holum 244, 22. Geir Atle Metveit, Imenes 244, 23. Tobias Lillekvelland, Nordstrand 243, 24. Kenneth Stubstad, Mandal 243, 25. Stein Taanevig, Mandal 243, 26. Helene Lillekvelland, Nordstrand 243, 27. Arild Valand, Mandal 243, 28. Olav Fuglestad, Time 242, 29. Sidsel Lillekvelland, Nordstrand 242, 30. Wenke Blien, Flikka 241, 31. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 241, 32. Kai Magne Mauseth, Skarpskytten 241, 32. Reidar Ågedal, Grindølen 241, 34. Frode Kloster, Stavanger 241, 35. Kjersti Nyborg Teigen, Høland/Bjørkelangen 241, 36. Kjell Egil Norum, Lindesnes 241, 36. John Winterstø, Stavanger 241, 38. Einar Tunheim, Hå 240, 39. Jarl Stølen, Farsund 240, 40. Kristoffer Soma, Stavanger 240, 41. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn 239, 42. Tore Indreiten, Stavanger 239, 43. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 238, 44. Sindre Tunheim, Imenes 237, 45. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 237, 46. Linn Christine Vatland, Time 236, 47. Dag Rasmussen, Nordstrand 234,

Klasse 4: 1. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 246, 2. Hanne Wathne Tveit, Klepp 244, 3. Aleksander Taanevig, Mandal 244, 4. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 244, 5. Marie Asbjørnsen, Stavanger 243, 6. Jon F. Valbø, Sannidal 243, 7. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 242, 8. Hanne Sangolt, Stavanger 241, 9. Kåre G. Brekke, Greipstad 241, 10. Kåre Storenes, Imenes 240, 11. Torbjørn Dragland, Lyngdal 240, 12. Sveinung Rossevatn, Øvre Eiken 240, 13. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 240, 14. Cecilie Vemmelvik, Kristiansand og Omegn 240, 15. Hans Øyvind Kvilesjø, Fredrikstad 239, 16. Kjetil jr. Igland, Imenes 239, 17. Atle Lid, Evje og Hornnes 239, 17. Kåre Vidringstad, Lyngdal 239, 19. Pål Augedal, Hå 238, 20. Kenneth Rakkestad, Vennesla 238, 21. Janne Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 237, 22. Frank Sve, Stranda 236, 23. Marianne Borgen, Holla 236, 24. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 236, 25. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 236, 26. Wenche Belsvik, Egersund 236, 27. Steinar Norum, Lindesnes 236, 28. Morten Lunde, Klepp 235, 29. Tor Arne Spilde, Lyngdal 235, 30. Bjørn Vidar Teigen, Høland/Bjørkelangen 235, 31. Tor Henning Post, Ugland 235, 32. Bjørn Petter Leite, Stavanger 234, 33. Helge Sverre Strand, Klepp 233, 34. Hans Augedal, Hå 231, 35. Tom Nyhaven, Søgne 230, 36. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 229, 37. Astrid Hagelund, Klepp 227,

Klasse 3: 1. Karoline Hansen, Ørskog 243, 2. Karen Sodeland Øksendal, Holum 243, 3. Fred Erik Berge, Laudal 242, 4. Stig Lid, Evje og Hornnes 242, 5. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 241, 6. Espen Kambo, Stavanger 241, 7. Karen-Oline Røyland Jacobsen, Holum 239, 8. Kjell Bang, Holum 239, 9. Lars Øglænd Håheim, Stavanger 238, 10. Eline Aasen Tråseth, Lismarken 238, 11. Nikolas Omland, Hå 237, 12. Harald Haraldsen, Flikka 237, 13. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 237, 14. Geir Heskestad, Greipstad 236, 15. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 235, 16. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 234, 17. Kim Johnsen, Spydeberg 233, 18. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 233, 19. Egil Vegsund, Evje og Hornnes 233, 20. Bjørn Mølland, Greipstad 232, 21. Ole Håkon Eidså, Greipstad 231, 22. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 230, 23. Johan Morka, Ugland 224, 24. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 224, 25. Jonas Johannesen Bjerva, Stavanger 217,

Klasse 2: 1. Kirsten Sørli, Greipstad 247, 2. Camilla S. Rødland, Klepp 246, 3. Tone Wårøy Møll, Holum 245, 4. Hege Rødland, Klepp 243, 5. Ådne Jenssen, Mandal 243, 6. Steinar Møll, Holum 242, 7. Richard Gjertsen, Søgne 242, 8. Fredrik Herlofsen, Søgne 242, 9. Kari Jørgensen, Imenes 241, 10. Kåre Bjørn Morka, Ugland 240, 11. Helge Voss, Stavanger 238, 12. Mariann Austvoll, Klepp 238, 13. Paul Mjaaland, Mykland 237, 14. Norunn Aa. Strand, Klepp 237, 15. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 235, 16. Inge Storenes, Imenes 233, 17. Kristoffer Anda, Klepp 230,

Klasse 1: 1. Svein Tore Haaland, Mandal 245, 2. Stein Lilledal, Stavanger 245, 3. Steinar Hovland, Lunde 241, 4. Odd Aril Midtgard, Jondalen 240, 5. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 238, 6. Arne Skuland, Laudal 238, 7. Rune Vegsund, Evje og Hornnes 234, 8. Geir Dale, Finsland 232, 9. Maarten Aleksander Roland, Heddeland og Breland 232,

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 249, 2. Anders Metveit, Imenes 248, 3. Helge Lillekvelland, Nordstrand 248, 4. Egil Time, Time 247, 5. Bodvar Øvrevik, Finnøy 247, 5. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 247, 7. Lars Esse, Bamble 247, 8. Sissel Taanevig, Mandal 246, 9. Roar Torkildsen, Farsund 246, 10. Reidar Lohndal, Lyngdal 246, 11. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 245, 11. Folke Helle, Finnøy 245, 11. Johan Sørli, Greipstad 245, 14. Arvid Tveito, Lunde 245, 15. Terje Høyland, Time 245, 16. Tor Fasseland, Mandal 243, 17. Geir Lie, Holum 243, 18. Magne Lorentzen, Søgne 242, 19. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 242, 20. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 242, 21. Sigbjørn Undheim, Time 240, 22. May Lise Aas, Bolkesjø 237, 23. Arne Palerud, Drangedal 235,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 250, 2. Per Gjesdal, Gjesdal 249, 3. Jarle Idland, Gjesdal 249, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 248, 5. Per Torleiv Tveiten, Bykle 248, 6. Jostein Myklebust, Klepp 247, 6. Nils Seldal, Klepp 247, 8. Paul Vaule, Hå 244, 9. Thor Høgsveen, Porsgrunds 243, 10. Hallgeir Igland, Imenes 231,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 249, 3. Karsten Valand, Grindølen 247, 4. Johannes Østrem, Stavanger 246, 4. Oddbjørn Larsen, Torridal 246, 6. Harald Jensen, Lyngdal 245,

Eldre Junior 18 år: 1. Jørand Aas, Lunde 245, 2. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 242, 3. Kjetil Anda, Klepp 240, 4. Regine R. Nordvik, Stavanger 238, 5. Trine Håheim, Stavanger 230,

Junior 16-17 år: 1. Andreas Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Martias Flikka, Flikka 248, 3. Martin N. Voss, Stavanger 248, 4. Ingrid Jensløkken, Blaker 248, 5. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 247, 6. Kjetil Fjellheim, Sannidal 246, 7. Line Rødland, Klepp 246, 8. Martin Eiken, Øvre Eiken 243, 9. Ole Oskar Ormestad, Søgne 240, 10. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 239, 11. Sondre Svinstad, Holum 237, 12. Fredrik Stubstad, Mandal 237, 13. Magnus Johannessen, Søgne 230, 14. Morten Nysted, Stavanger 227,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Marius Granberg, Fet 250, 2. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 3. Martine Sve, Stranda 250, 4. Dan Andre Lasseson-Korsviken, Fet 250, 5. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 250, 5. Sebastian Johnsen, Spydeberg 250, 7. Gaute Grøterud, Sigdal 249, 8. Amalie Sagemoen, Ugland 248, 9. Vegard Knutson, Imenes 248, 10. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 247, 11. Emil K. Lilledal, Stavanger 247, 12. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 246, 13. Kristian Storenes, Imenes 246, 14. Line Kasbo, Trøgstad 246, 15. Inger Marie Bringsdal, Holum 242, 16. Kristin Øglænd Håheim, Stavanger 240, 17. Tor Fredrik Drange, Holum 238, 18. Herman Westbye Skuland, Holum 235, 19. Daniel Berge, Laudal 235,

Rekrutt 11-13 år: 1. Ingvill Flikka, Flikka 249, 2. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 249, 2. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 249, 4. Mats Langfjord, Mandal 248, 5. Mina Wårøy Møll, Holum 248, 6. Martin Ødegård, Greipstad 247, 7. Eskil Grøterud, Sigdal 247, 8. Tor Edvard Bringsdal, Holum 246, 9. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 244, 10. Elise H. Birkeland, Stavanger 243, 11. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 243, 12. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 238, 13. Tomine Spilde Hove, Lyngdal 237, 14. Jonas Heddeland-Roland, Heddeland og Breland 237, 15. Emil Langenes Nyhaven, Søgne 233, 16. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 232, 17. Lisa Strømstad Skarpeid, Søgne 232, 18. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 228, 19. Thomas Berge, Laudal 219, 20. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 206,

Nybegynner ung: Ashraf Abs, Greipstad 243, Olina H. Birkeland, Stavanger 230, Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 239, Birk Finstad, Greipstad 209, Dabyan Salah Hasan, Greipstad 232, Anne Marie Knibe, Søgne 208, Arnt Ivar Larsen, Holum 226, Sindre Leland Øien, Greipstad 230, Ruben Lien, Greipstad 225, Joachim Morka, Ugland 192, Daniel Olsen, Søgne 225, Caroline Haga Øvrevik, Gann 222,

Nybegynner voksen: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 248, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 244, 3. Espen Langfjord, Mandal 243, 4. Aleksander Johnsen, Spydeberg 233, 5. Raghad Abs, Greipstad 224,