AT

Aleksander Taanevig fra Mandal skytterlag ble sammenlagtvinner av Sørlandskula 2018 i klasse 4 med 1717 poeng foran Hanne Wathne Tveit fra Klepp Skytterlag og Cecilie Vemmelvik fra Kristiansand og omegn skytterlag. Her følger sammenlagtliste for klasse 4 i Sørlandskula 2018.

 

  KLASSE 4 Sammenlagt Sørlandskula 2018                
Plass Navn Skytterlag GREIPSTAD MANDAL KR-SAND SØGNE HOLUM Sum Innertiere
1 Taanevig, Aleksander Mandal Skytterlag 347 343 340 343 344 1717 62
2 Tveit, Hanne Wathne Klepp Skytterlag 341 344 338 343 344 1710 51
3 Vemmelvik, Cecilie Kristiansand og Omegn Skytterlag 342 339 344 344 339 1708 63
4 Fjellheim Bakke, Kristian Sannidal Skytterlag 340 346 341 338 342 1707 74
5 Iversen, Sigve Chrisander Storfjord Skytterlag 339 344 337 341 344 1705 62
6 Valbø, Jon F. Sannidal Skytterlag 339 343 337 343 339 1701 53
7 Belsvik, Wenche Egersund Skytterlag 342 336 339 338 342 1697 66
8 Lid, Atle Evje og Hornnes Skytterlag 337 336 338 340 343 1694 58
9 Rossevatn, Siv Tone Øvre Eiken Skytterlag 341 336 337 338 341 1693 57
10 Asbjørnsen, Marie Stavanger Skytterlag 339 342 340 341 330 1692 45
11 Storenes, Kåre Imenes Skytterlag 335 338 339 342 335 1689 47
12 Sangolt, Hanne Stavanger Skytterlag 339 339 339 331 341 1689 44
13 Dalene, Jakob Kristiansand og Omegn Skytterlag 337 341 341 338 332 1689 42
14 Sve, Frank Stranda Skyttarlag 337 336 338 339 338 1688 52
15 Augedal, Pål Hå skytterlag 340 336 337 335 338 1686 50
16 Igland, Kjetil jr. Imenes Skytterlag 338 337 335 334 341 1685 44
17 Brekke, Kåre G. Greipstad Skytterlag 328 340 337 335 343 1683 40
18 Kvilesjø, Hans Øyvind Fredrikstad Skytterlag 338 337 324 339 344 1682 57
19 Lunde, Morten Klepp Skytterlag 334 333 335 338 340 1680 43
20 Rakkestad, Kenneth Vennesla Skytterlag 323 337 341 338 338 1677 50
21 Leite, Bjørn Petter Stavanger Skytterlag 332 331 340 335 337 1675 40
22 Engvoll, Krister Kristiansand og Omegn Skytterlag 335 336 336 336 331 1674 46
23 Norum, Steinar Lindesnes Skytterlag 330 335 334 331 338 1668 36
24 Kornbrekke, Janne Kristiansand og Omegn Skytterlag 336 331 339 335 327 1668 29
25 Post, Tor Henning Ugland Skytterlag 336 333 333 333 333 1668 26
26 Nyhaven, Tom Søgne Skytterlag 335 328 326 340 337 1666 52
27 Hagelund, Astrid Klepp Skytterlag 335 326 331 325 331 1648 36
28 Dalene, Jan Kristiansand og Omegn Skytterlag 331 325 331 330 326 1643 26
29 Borgen, Marianne Holla Skytterlag 335 331 336 252 324 1578 35
30 Nygård, Johan Arthur Kristiansand og Omegn Skytterlag 337   333 328 328 1326 24
31 Augedal, Hans Hå skytterlag 221 329 0 335 332 1217 35
32 Metveit, Ørjan Imenes Skytterlag 337   336 339   1012 27
33 Dragland, Torbjørn Lyngdal Skytterlag 0 338   331 332 1001 24
34 Teigen, Bjørn Vidar Høland/Bjørkelangen Skytterlag 0 330 0 332 336 998 24
35 Strand, Helge Sverre Klepp Skytterlag   326 329   327 982 19
36 Vidringstad, Bjørn Lyngdal Skytterlag   338     337 675 13
37 Rossevatn, Sveinung Øvre Eiken Skytterlag   335     337 672 17
38 Vidringstad, Kåre Lyngdal Skytterlag   337     334 671 19
39 Skumsvoll, Stein Farsund Skytterlag         340 340 7
40 Omland, Nikolas Hå skytterlag     333     333 7
41 Spilde, Tor Arne Lyngdal Skytterlag   332       332 5
42 Govertsen, Sigurd Søgne Skytterlag       326   326 6