PS

Peter Sørli fra Søgne har tatt ledelsen i Sørlandskula 2019 foran Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og Steinar Skolan fra Lyngdal. Se topp 5 listen for alle klassene her før lørdagens konkurranser.

 

  Klasse 3-5     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Sørli, Peter 5 Søgne Skytterlag 345 347 348 348 346 1734 91
2 Homme, Tor Arnfinn 5 Kristiansand og Omegn Skytterlag 347 348 347 345 345 1732 80
3 Skoland, Steinar 5 Lyngdal Skytterlag 345 346 346 349 344 1730 82
4 Vatland, Linn Christine 5 Time Skytterlag 341 345 348 342 346 1722 66
5 Taanevig, Aleksander 4 Mandal Skytterlag 343 344 344 344 345 1720 55
6 Gusdal, Anders Edvin 5 Imenes Skytterlag 344 340 340 343 340 1707 63
7 Berntsen, Kai Egil 4 Froland Skytterlag 340 339 342 341 342 1704 44
8 Røiseland, Alvilde 5 Holum Skytterlag 344 340 340 342 336 1702 61
9 Taanevig, Stein 5 Mandal Skytterlag 343 341 342 332 341 1699 57
10 Vatland, Ole Bernt Eie 5 Tonstad Skytterlag 335 337 331 338 342 1683 46
                     
  Klasse 5     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Sørli, Peter   Søgne Skytterlag 345 347 348 348 346 1734 91
2 Homme, Tor Arnfinn   Kristiansand og Omegn Skytterlag 347 348 347 345 345 1732 80
3 Skoland, Steinar   Lyngdal Skytterlag 345 346 346 349 344 1730 82
4 Vatland, Linn Christine   Time Skytterlag 341 345 348 342 346 1722 66
5 Gusdal, Anders Edvin   Imenes Skytterlag 344 340 340 343 340 1707 63
                     
  Klasse 4     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Taanevig, Aleksander   Mandal Skytterlag 343 344 344 344 345 1720 55
2 Berntsen, Kai Egil   Froland Skytterlag 340 339 342 341 342 1704 44
3 Berge, Fred Erik   Laudal Skytterlag 338 335 336 332 340 1681 45
4 Eidså, Ole Håkon   Greipstad Skytterlag 331 341 327 331 334 1664 34
5 Stubstad, Espen   Mandal Skytterlag 346 341 338 334 0 1359 31
                     
  Klasse 3     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Mølland, Bjørn   Greipstad Skytterlag 323 330 329 328 332 1642 38
2 Kornbrekke, Stine   Kristiansand og Omegn Skytterlag 324 325 324 328 331 1632 20
3 Kornbrekke, Tellef   Kristiansand og Omegn Skytterlag 314 317 310 316 322 1579 19
4 Solberg, Birgitte   Mandal Skytterlag 336 334 336 344 0 1350 40
5 Øidne, Preben   Grindølen Skytterlag 335 339   333 334 1341 33
                     
  Klasse 2     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Møll, Tone Wårøy   Holum Skytterlag 348 341 348 343 347 1727 71
2 Møll, Steinar   Holum Skytterlag 344 343 344 344 345 1720 62
3 Herlofsen, Fredrik   Søgne Skytterlag 344 337 341 338 343 1703 53
4 Lorentzen, Magne   Søgne Skytterlag 340 339 342 329 338 1688 53
5 Jenssen, Ådne   Mandal Skytterlag 342 337 342 339   1360 33
                     
  Klasse 1     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Omland, Petter Marius   Lyngdal Skytterlag 248 244 242 244 247 1225 47
2 Dale, Geir   Heddeland og Breland Skytterlag 242 241 244 245 243 1215 37
3 Løyning, Kjetil   Holum Skytterlag 238 238 246 244 247 1213 30
4 Dale, Terje   Laudal Skytterlag 247 242 240 244 239 1212 28
5 Billing, Tor-Olaf Øivand   Kristiansand og Omegn Skytterlag 248 243   0 246 737 32
                     
  Klasse V55     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Metveit, Anders   Imenes Skytterlag 346 345 338 342 345 1716 71
2 Jåtun, Jon Olav   Søgne Skytterlag 338 342 342 339 343 1704 56
3 Homme, Finn Tore   Iveland Skytterlag 340 343 322 341 339 1685 49
4 Time, Egil   Time Skytterlag 0 342 349 341 346 1378 50
5 Sørli, Johan   Greipstad Skytterlag 347   345 339 342 1373 48
                     
  Klasse V65     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Skuland, Arne   Laudal Skytterlag 344 344 346 0 336 1370 45
2 Søyland, Svein Kå.   Gjesdal Skytterlag 346     347 346 1039 49
3 Vemmelvik, Dagfinn   Greipstad Skytterlag 0 341 346 0 344 1031 32
4 Pedersen, Per A.   Kristiansand og Omegn Skytterlag 323 321   0 327 971 9
5 Lilledrange, Øyvind   Flikka Skytterlag 0 347 349 0 0 696 28
                     
  Klasse V73     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Valand, Karsten   Grindølen Skytterlag 347 348 347 343 346 1731 65
2 Englund, Harald   Søgne Skytterlag 349   346 0 350 1045 64
3 Idland, Åsmund   Gjesdal Skytterlag 0     348 347 695 32
4 Austvoll, Halvar   Klepp Skytterlag 0     341 347 688 26
5 Jensen, Harald   Lyngdal Skytterlag 337     0 343 680 16
                     
  Klasse AG3     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Rinde, Leif   Farsund Skytterlag   237 233     470 6
2 Rinde, Nils Bernt   NROF Lister     222     222 1
                     
  Klasse EJ     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Lund, Andreas Finnestad   Søgne Skytterlag 341 339   339 339 1358 39
2 Haridstad, Sander   Lismarken Skytterlag 342     341   683 28
3 Voss, Martin N.   Stavanger Skytterlag 341     342 0 683 26
4 Anda, Kjetil   Klepp Skytterlag 337         337 8
                     
  Klasse J     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Rossevatn, Marianne   Øvre Eiken Skytterlag 344 339 345 342 339 1709 54
2 Fiskå, Isabella Jansen   Hjelmeland Skytterlag 334 339 342 344 342 1701 52
3 Bringsdal, Inger Marie   Holum Skytterlag 340 338 338 336 334 1686 39
| Nyhaven, Benjamin Langenes   Søgne Skytterlag 341   341 335 334 1351 38
5 Rakkestad, Lars   Vennesla Skytterlag 337     339 341 1017 24
                     
  Klasse ER     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Finnestad Lund, Caroline   Søgne Skytterlag 350 350 350 350 350 1750 147
2 Langfjord, Mats   Mandal Skytterlag 341 345 346 345 344 1721 69
3 Berge, Daniel   Laudal Skytterlag 337 342 342 338 343 1702 46
4 Møll, Mina Wårøy   Holum Skytterlag 342 338 343 338 338 1699 48
5 Bringsdal, Tor Edvard   Holum Skytterlag 336 342 340 336 340 1694 35
                     
  Klasse R     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Rinde, Jonas   Holum Skytterlag 341 342 334 341 335 1693 44
2 Nordbø, Henning Stien   Kristiansand og Omegn Skytterlag 338 335 335 335 332 1675 31
3 Larsen, Arnt Ivar   Holum Skytterlag 331 337 337 329 338 1672 26
4 Skagestad Nilsen, Mathias   Holum Skytterlag 338 334 319 334 335 1660 28
5 Løyning, Kine Eide   Holum Skytterlag 333 330 330 325 324 1642 18
                     
  Klasse NV     Søgne Holum Mandal Greipstad Kr Sand Sum *
1 Nag, Lars-Oskar   Time Skytterlag 249 249 246 244 244 1232 49
2 Dalene, Arne August   Kristiansand og Omegn Skytterlag 249 242 248 246 246 1231 42
3 Ryen, Tone Marita   Kristiansand og Omegn Skytterlag 243 242 243 240 242 1210 22