TAHomme

Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og omegn vant Sørlandskula i Holum foran Peter Sørli fra Søgne og Mette Elisabeth Finnestad også fra Søgne. Her er alle resultatene.

Sørlandskula Holum, Holum SKL, 28.10-03.11.2019:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Martin Ødegård, Greipstad 350, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 349, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 347, 4. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 344, 5. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 342, 6. Jonas Rinde, Holum 342, 7. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 341, 8. Arild Andre Warmbrodt Rygnesta, Laudal 341, 9. Ingrid Kittelsen, Lunde 340, 10. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 338, 11. Tobias Lie, Holum 338, 12. Olina H. Birkeland, Stavanger 338, 13. Camilla Sirekrok, Gjesdal 338, 14. Arnt Ivar Larsen, Holum 337, 15. Nikolai Rinde, Farsund 337, 16. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 337, 17. Nora Fjellanger, Time 336, 18. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 335, 19. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 334, 20. Markus Lie, Holum 334, 21. Marcus Schmidt Sletten, Holum 332, 22. Jonas Norum, Lindesnes 331, 23. Aksel Flikka, Flikka 330, 24. Kine Eide Løyning, Holum 330, 25. Hannah Midtgard, Jondalen 329, 26. Thomas Berge, Laudal 326, 27. Aksel Pedersen Skoie, Holum 325, 28. Caroline Haga Øvrevik, Gann 324, 29. Anne Bisschop, Tørdal 323, 30. Andrine Lie, Holum 323, 31. Celine Løyning, Holum 323, 32. Ole Molaug, Gjesdal 319, 33. Isak Haugstad Hansen, Laudal 315, 34. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn 313, 35. Tord Stensland, Time 310, 36. Simon Sirekrok, Gjesdal 288, 37. Anne Marie Knibe, Søgne 285

Eldre rekrutt: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 350, 3. Emil K. Lilledal, Stavanger 349, 4. Mathias Olsen, Froland 349, 5. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 347, 5. Maja Dorholt, Lunde 347, 7. Sine Stangborli, Klepp 347, 8. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 347, 9. Amalie Sagemoen, Ugland 346, 10. Henrik Dorholt, Lunde 346, 11. Ingvill Flikka, Flikka 345, 12. Mats Langfjord, Mandal 345, 13. Henrik Jansen, Stavanger 345, 14. Elise H. Birkeland, Stavanger 345, 15. Elias Furunes, Drangedal 345, 16. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 344, 17. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 344, 18. Tobias Gulbrandsen, Søgne 343, 19. Mathias Larsen, Stavanger 342, 20. Tor Edvard Bringsdal, Holum 342, 21. Daniel Berge, Laudal 342, 21. Sunniva Tveitan, Drangedal 342, 23. Aila Molaug, Gjesdal 341, 24. Olav Måge, Gjesdal 340, 25. Mina Wårøy Møll, Holum 338, 25. Daniel Olsen, Søgne 338, 27. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 337, 28. Hanna Emilie Byrbotten Andreas, Fet 337, 29. Odin Svela, Klepp 335, 30. Malin Eide Løyning, Holum 332, 31. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 330, 32. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 329, 33. Markus Nordbø Li, Gjesdal 328, 34. Malin Regine Øglænd, Time 318

Junior: 1. Martine Sve, Stranda 349, 2. Line Rødland, Klepp 348, 3. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 348, 4. Nora Midtgard, Jondalen 348, 5. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 347, 6. Marius Granberg, Fet 345, 7. Hannah Johansen, Time 345, 8. Kristian Storenes, Imenes 345, 9. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 343, 10. Daniel Kittilsen, Lunde 343, 11. Lars Rakkestad, Vennesla 341, 12. Line Kasbo, Trøgstad 340, 13. Jonatan Sagland, Gjesdal 340, 14. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 339, 15. Vegard Knutson, Imenes 339, 16. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 339, 17. Inger Marie Bringsdal, Holum 338, 18. Morten Nysted, Stavanger 337, 19. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 336, 20. Joakim Grimestad Krone, Imenes 335, 21. Tomas Langleite, Stavanger 331

Eldre Junior: 1. Ingrid Jensløkken, Blaker 347, 2. Martin N. Voss, Stavanger 341, 3. Sander Harildstad, Lismarken 341, 4. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 340, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 339, 6. Kjetil Fjellheim, Sannidal 338, 7. Kjetil Anda, Klepp 336, 8. Martin Eiken, Øvre Eiken 329, 9. Finn Christian Strunck Gunders, Stavanger 320

V65: 1. Per Gjesdal, Gjesdal 348, 2. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 348, 3. Jarle Idland, Gjesdal 347, 4. Øyvind Lilledrange, Flikka 347, 5. Paul Vaule, Hå skytterlag 346, 6. Thor Høgsveen, Porsgrunds 346, 7. Arne Palerud, Drangedal 345, 8. Arne Skuland, Laudal 344, 9. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 341, 10. Jan Berge, Stavanger 331, 11. Osmund Norum, Lindesnes 322, 12. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 321, 13. Hallgeir Igland, Imenes 312

V73: 1. Harald Englund, Søgne 350, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 349, 3. Rolf Kittilsen, Lunde 349, 4. Karsten Valand, Grindølen 348, 5. Halvar Austvoll, Klepp 343, 6. Åsmund Idland, Gjesdal 343, 7. Johannes Østrem, Stavanger 339, 8. Willy Krafft, Løveid 333, 9. Olav Løkslid, Lunde 328, 10. Paul Mjaaland, Mykland 326

Klasse 2: 1. Silje Metveit, Imenes 343, 2. Steinar Møll, Holum 343, 3. Camilla S. Rødland, Klepp 342, 4. Tone Wårøy Møll, Holum 341, 5. Mariann Austvoll, Klepp 341, 6. Helge Voss, Stavanger 339, 7. Magne Lorentzen, Søgne 339, 8. Signe J. D. Stangborli, Klepp 338, 9. Ådne Jenssen, Mandal 337, 10. Fredrik Herlofsen, Søgne 337, 11. Kåre Bjørn Morka, Ugland 335, 12. Inge Storenes, Imenes 334, 13. Kristoffer Anda, Klepp 334, 14. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 334, 15. Svein Haugebo, Imenes 333, 16. Rune Iveland, Øvrebø 333, 17. Kari Jørgensen, Imenes 330, 18. Rune Metveit, Imenes 329, 19. Jacob Andre Torgersen, Ugland 328, 20. Fredrik Stubstad, Mandal 325, 21. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 324

Klasse 3-5: 1. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 348, 2. Peter Sørli, Søgne 347, 3. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 347, 4. Tore Rødland, Klepp 347, 5. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 347, 6. Einar Johansen, Time 346, 7. Steinar Skoland, Lyngdal 346, 8. Linn Christine Vatland, Time 345, 9. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 345, 10. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 345, 11. Tore Byberg, Rissa 345, 12. Aleksander Taanevig, Mandal 344, 12. Stig Lid, Evje og Hornnes 344, 14. Tormod Måge, Gjesdal 344, 15. Olav Fuglestad, Time 344, 16. Jan Kåre Moland, Drangedal 343, 17. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 343, 18. Ingrid Finnestad, Skjeberg 343, 19. Trond Inge Rødland, Klepp 343, 20. Kenneth Stubstad, Mandal 343, 21. Frank Ove Ødegård, Greipstad 342, 22. Runar Tveito, Lunde 342, 23. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 342, 24. Steinar Skorpa, Stavanger 342, 25. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 341, 26. Stein Taanevig, Mandal 341, 27. Tor Harald Lund, Søgne 341, 28. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 341, 29. Caroline Iveland, Øvrebø 341, 30. Espen Stubstad, Mandal 341, 31. Ole Håkon Eidså, Greipstad 341, 32. Harald Lundnes, Målselv 341, 33. Wenke Blien, Flikka 341, 33. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 341, 35. Kjetil jr. Igland, Imenes 341, 36. Alvilde Røiseland, Holum 340, 37. Jarle Larsen, Time 340, 37. Atle Lid, Evje og Hornnes 340, 39. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 340, 40. Anders Edvin Gusdal, Imenes 340, 41. Jørand Aas, Lunde 340, 42. Karen Sodeland Øksendal, Holum 340, 43. Marie Asbjørnsen, Stavanger 340, 44. Arild Valand, Mandal 340, 45. Kristoffer Soma, Stavanger 339, 46. Preben Øidne, Grindølen 339, 47. Kai Egil Berntsen, Froland 339, 48. Børge Vatnedal, Holum 339, 49. Einar Tunheim, Hå skytterlag 339, 50. Kari Aarekol, Klepp 338, 51. Espen Kambo, Stavanger 338, 52. Morten Lunde, Klepp 338, 53. Bjørn Petter Leite, Stavanger 338, 54. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 338, 54. Kåre Storenes, Imenes 338, 56. Geir Atle Metveit, Imenes 338, 57. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 337, 58. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 337, 59. Tore Indreiten, Stavanger 337, 60. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 337, 61. Kjell Egil Norum, Lindesnes 337, 62. Magne Gamst, Målselv 336, 63. Sigmund Dobbe, Stavanger 335, 64. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 335, 65. Fred Erik Berge, Laudal 335, 66. Nikolas Omland, Hå skytterlag 335, 67. Sindre Tunheim, Imenes 334, 68. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 334, 69. Frank Sve, Stranda 334, 70. Birgitte Solberg, Mandal 334, 71. John Winterstø, Stavanger 334, 72. Roy Wollvik, Stavanger 333, 73. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 333, 74. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 333, 75. Hans Augedal, Hå skytterlag 333, 76. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 333, 77. Torbjørn Dragland, Lyngdal 332, 78. Sveinung Søyland Moen, Førde 332, 79. Steinar Norum, Lindesnes 332, 80. Tor Henning Post, Ugland 331, 81. Pål Augedal, Hå skytterlag 330, 82. Bjørn Mølland, Greipstad 330, 83. Geir Heskestad, Greipstad 330, 84. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 330, 85. Kenneth Rakkestad, Vennesla 330, 86. Tom Nyhaven, Søgne 329, 87. Bjørn Bjellerås, Imenes 329, 88. Arnt Ingve Svela, Klepp 329, 89. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 328, 90. Kim Johnsen, Spydeberg 327, 91. Kjell Bang, Holum 326, 92. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 326, 93. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 325, 94. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 325, 95. Ulf Larsen, Stavanger 324, 96. Morten Dragland, Lyngdal 323, 97. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 321, 98. Egil Andre Finnestad, Skjeberg 317, 99. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 317, 100. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 317, 101. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 316

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 2. Sissel Taanevig, Mandal 346, 3. Per Kristian Aas, Lunde 345, 4. Anders Metveit, Imenes 345, 5. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 345, 6. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 345, 7. Ove Johansen, Vestre Toten 345, 7. Astrid Hagelund, Klepp 345, 9. Reidar Lohndal, Lyngdal 345, 10. Terje Høyland, Time 344, 11. Lars Esse, Bamble 344, 12. Finn Tore Homme, Iveland 343, 13. Johan Sørli, Greipstad 343, 14. May Lise Aas, Bolkesjø 343, 15. Bodvar Øvrevik, Finnøy 342, 16. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 342, 17. Egil Time, Time 342, 17. Jon Olav Jåtun, Søgne 342, 19. Arvid Tveito, Lunde 341, 20. Geir Lie, Holum 341, 21. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 340, 22. Tommy Bjørke, Etnedal 340, 23. Folke Helle, Finnøy 340, 24. Thor Vigre, Imenes 340, 25. Tor Fasseland, Mandal 337, 26. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 318

Norma: 1. Kenneth Stubstad, Mandal (5) 343, 2. Stein Taanevig, Mandal (5) 341, 3. Ole Håkon Eidså, Greipstad (4) 341, 4. Wenke Blien, Flikka (5) 341, 5. Anders Edvin Gusdal, Imenes (5) 340, 6. Børge Vatnedal, Holum (4) 339, 7. Einar Tunheim, Hå skytterlag (5) 339, 8. Kari Aarekol, Klepp (4) 338, 9. Magne Gamst, Målselv (4) 336, 10. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn (4) 334, 11. Hans Augedal, Hå skytterlag (4) 333

U21: 1. Linn Christine Vatland, Time (5) 345, 2. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen (5) 345, 3. Tormod Måge, Gjesdal (4) 344, 4. Kjetil jr. Igland, Imenes (4) 341, 5. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord (5) 340, 6. Jørand Aas, Lunde (5) 340, 7. Karen Sodeland Øksendal, Holum (4) 340, 8. Nikolas Omland, Hå skytterlag (4) 335, 9. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn (3) 325, 10. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland (3) 317, 11. Håkon Holter Slogvik, Stavanger (3) 316

Hovedskyting:

Klasse NU: Jesper Aleksander Anda, Klepp 233, Oda Bore, Klepp 213, Torjus Bore, Klepp 227, Oda Johanne E. Bringsdal, Holum 236, Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 230, Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 235, Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 228, Filip Egeland, Stavanger 220, Mathias Egeli, Greipstad 231, Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 230, Lea Frøysaa Eriksen, Greipstad 213, Ida Granberg, Fet 227, Endre Tjørsvåg Haga, Stavanger 207, Emma Amalie Hannaas-Gundersen, Laudal 215, Anne Maren G. Homme, Kristiansand og Omegn 220, Aksel Nordbø, Stavanger 212, Kristian Sagemoen, Ugland 203, Mats Skeivoll, Greipstad 211, Ida Stedjan Egeli, Laudal 220, Klara Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 193, Kaja Vatne Usland, Heddeland og Breland 234, Robin Vestly, Time 232, Espen Ødegård, Greipstad 204

Klasse R: 1. Martin Ødegård, Greipstad 250, 2. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 249, 3. Jens Olsrud Østli, Tangen 249, 4. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 246, 5. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 245, 6. Jonas Rinde, Holum 244, 6. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 244, 8. Arild Andre Warmbrodt Rygnesta, Laudal 244, 9. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 243, 9. Ingrid Kittelsen, Lunde 243, 11. Tobias Lie, Holum 243, 12. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 243, 13. Olina H. Birkeland, Stavanger 241, 14. Camilla Sirekrok, Gjesdal 241, 15. Marcus Schmidt Sletten, Holum 240, 16. Aksel Flikka, Flikka 240, 16. Nikolai Rinde, Farsund 240, 18. Arnt Ivar Larsen, Holum 240, 19. Markus Lie, Holum 240, 20. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 239, 21. Nora Fjellanger, Time 238, 22. Hannah Midtgard, Jondalen 237, 23. Caroline Haga Øvrevik, Gann 237, 24. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 237, 25. Aksel Pedersen Skoie, Holum 235, 26. Kine Eide Løyning, Holum 234, 27. Ole Molaug, Gjesdal 234, 28. Jonas Norum, Lindesnes 234, 29. Andrine Lie, Holum 233, 30. Thomas Berge, Laudal 233, 31. Celine Løyning, Holum 233, 32. Anne Bisschop, Tørdal 232, 33. Simon Sirekrok, Gjesdal 227, 34. Isak Haugstad Hansen, Laudal 227, 35. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn 226, 36. Tord Stensland, Time 219, 37. Anne Marie Knibe, Søgne 198

Klasse ER: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 250, 3. Emil K. Lilledal, Stavanger 249, 4. Sine Stangborli, Klepp 249, 5. Ingvill Flikka, Flikka 249, 6. Mathias Olsen, Froland 249, 7. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 248, 8. Amalie Sagemoen, Ugland 248, 9. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 248, 10. Elise H. Birkeland, Stavanger 248, 11. Henrik Dorholt, Lunde 248, 12. Maja Dorholt, Lunde 247, 13. Sunniva Tveitan, Drangedal 247, 14. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 246, 15. Henrik Jansen, Stavanger 246, 16. Elias Furunes, Drangedal 246, 17. Mathias Larsen, Stavanger 245, 17. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 245, 19. Mats Langfjord, Mandal 245, 20. Tor Edvard Bringsdal, Holum 244, 21. Aila Molaug, Gjesdal 244, 22. Daniel Berge, Laudal 244, 22. Daniel Olsen, Søgne 244, 24. Tobias Gulbrandsen, Søgne 243, 25. Olav Måge, Gjesdal 242, 26. Mina Wårøy Møll, Holum 241, 27. Malin Eide Løyning, Holum 239, 28. Hanna Emilie Byrbotten Andreas, Fet 239, 29. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 238, 30. Odin Svela, Klepp 238, 31. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 237, 32. Markus Nordbø Li, Gjesdal 236, 33. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 233, 34. Malin Regine Øglænd, Time 228

Klasse J: 1. Martine Sve, Stranda 250, 2. Nora Midtgard, Jondalen 249, 3. Line Rødland, Klepp 248, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 248, 5. Daniel Kittilsen, Lunde 247, 6. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 247, 7. Kristian Storenes, Imenes 247, 8. Hannah Johansen, Time 246, 9. Marius Granberg, Fet 245, 9. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 245, 11. Line Kasbo, Trøgstad 242, 12. Jonatan Sagland, Gjesdal 242, 13. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 241, 14. Lars Rakkestad, Vennesla 241, 14. Inger Marie Bringsdal, Holum 241, 16. Vegard Knutson, Imenes 240, 17. Morten Nysted, Stavanger 240, 18. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 240, 19. Joakim Grimestad Krone, Imenes 237, 20. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 237, 21. Tomas Langleite, Stavanger 234

Klasse EJ: 1. Ingrid Jensløkken, Blaker 247, 2. Martin N. Voss, Stavanger 243, 3. Sander Harildstad, Lismarken 242, 4. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 241, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 240, 6. Kjetil Fjellheim, Sannidal 238, 7. Kjetil Anda, Klepp 238, 8. Martin Eiken, Øvre Eiken 229, 9. Finn Christian Strunck Gunders, Stavanger 224

Klasse NV: 1. Lars-Oskar Nag, Time 249, 2. Ida Vetti, Stavanger 246, 3. Stein Ove Molaug, Gjesdal 246, 4. Stein Are Forfod, Time 245, 5. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 242, 6. Tone Marita Ryen, Kristiansand og Omegn 242, 7. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 238, 8. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal 236, 9. Ruben Lien, Greipstad 231

Klasse V65: 1. Per Gjesdal, Gjesdal 249, 2. Jarle Idland, Gjesdal 248, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 248, 4. Arne Skuland, Laudal 247, 5. Øyvind Lilledrange, Flikka 247, 6. Arne Palerud, Drangedal 247, 7. Thor Høgsveen, Porsgrunds 247, 7. Paul Vaule, Hå skytterlag 247, 9. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 244, 9. Jan Berge, Stavanger 244, 11. Hallgeir Igland, Imenes 234, 12. Osmund Norum, Lindesnes 234, 13. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 227

Klasse V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 250, 3. Karsten Valand, Grindølen 250, 4. Rolf Kittilsen, Lunde 249, 5. Halvar Austvoll, Klepp 245, 6. Åsmund Idland, Gjesdal 245, 7. Johannes Østrem, Stavanger 242, 8. Willy Krafft, Løveid 241, 9. Paul Mjaaland, Mykland 231, 10. Olav Løkslid, Lunde 230

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 249, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 249, 3. Håvard N. Voss, Stavanger 246, 4. Petter Marius Omland, Lyngdal 244, 5. Tor-Olaf Øivand Billing, Kristiansand og Omegn 243, 6. Terje Høyland, Lyngdal 242, 7. Terje Dale, Laudal 242, 8. Geir Dale, Heddeland og Breland 241, 9. Liv Karin Strand, Bjerkreim 240, 9. Steinar Hovland, Lunde 240, 11. Kjetil Løyning, Holum 238, 12. Arild Lie, Holum 237, 13. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 233

Klasse 2: 1. Silje Metveit, Imenes 245, 2. Signe J. D. Stangborli, Klepp 244, 3. Steinar Møll, Holum 244, 3. Mariann Austvoll, Klepp 244, 5. Camilla S. Rødland, Klepp 243, 6. Tone Wårøy Møll, Holum 243, 7. Magne Lorentzen, Søgne 241, 8. Helge Voss, Stavanger 240, 9. Ådne Jenssen, Mandal 240, 10. Fredrik Herlofsen, Søgne 240, 11. Inge Storenes, Imenes 239, 12. Kåre Bjørn Morka, Ugland 238, 13. Rune Iveland, Øvrebø 238, 14. Kristoffer Anda, Klepp 237, 15. Svein Haugebo, Imenes 237, 16. Jacob Andre Torgersen, Ugland 237, 17. Kari Jørgensen, Imenes 236, 18. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 235, 19. Rune Metveit, Imenes 232, 20. Fredrik Stubstad, Mandal 231, 21. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 229

Klasse 3: 1. Preben Øidne, Grindølen 241, 2. Birgitte Solberg, Mandal 240, 3. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 239, 4. Sveinung Søyland Moen, Førde 235, 5. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 235, 6. Roy Wollvik, Stavanger 234, 7. Bjørn Mølland, Greipstad 232, 8. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 232, 9. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 232, 10. Arnt Ingve Svela, Klepp 232, 11. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 231, 12. Kim Johnsen, Spydeberg 229, 13. Ulf Larsen, Stavanger 227, 14. Morten Dragland, Lyngdal 226, 15. Kjell Bang, Holum 226, 16. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 225, 17. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 221, 18. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 220, 19. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 218

Klasse 4: 1. Aleksander Taanevig, Mandal 245, 2. Stig Lid, Evje og Hornnes 244, 3. Tormod Måge, Gjesdal 244, 4. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 243, 5. Ole Håkon Eidså, Greipstad 243, 6. Frank Ove Ødegård, Greipstad 242, 7. Espen Stubstad, Mandal 242, 8. Marie Asbjørnsen, Stavanger 242, 9. Caroline Iveland, Øvrebø 242, 10. Harald Lundnes, Målselv 242, 11. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 241, 12. Atle Lid, Evje og Hornnes 241, 13. Arild Valand, Mandal 241, 14. Kjetil jr. Igland, Imenes 241, 15. Kåre Storenes, Imenes 240, 16. Karen Sodeland Øksendal, Holum 240, 17. Morten Lunde, Klepp 239, 18. Kari Aarekol, Klepp 239, 19. Sigmund Dobbe, Stavanger 239, 20. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 239, 21. Børge Vatnedal, Holum 239, 22. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 239, 23. Kai Egil Berntsen, Froland 239, 24. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 238, 25. Espen Kambo, Stavanger 238, 26. Magne Gamst, Målselv 238, 27. Bjørn Petter Leite, Stavanger 238, 28. Fred Erik Berge, Laudal 237, 29. Frank Sve, Stranda 237, 30. Nikolas Omland, Hå skytterlag 237, 31. Torbjørn Dragland, Lyngdal 236, 32. Tor Henning Post, Ugland 236, 33. Hans Augedal, Hå skytterlag 234, 34. Steinar Norum, Lindesnes 234, 35. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 234, 36. Pål Augedal, Hå skytterlag 233, 37. Bjørn Bjellerås, Imenes 232, 38. Tom Nyhaven, Søgne 230, 39. Geir Heskestad, Greipstad 230, 40. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 228, 41. Egil Andre Finnestad, Skjeberg 223

Klasse 5: 1. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 248, 2. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 248, 3. Peter Sørli, Søgne 247, 4. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 247, 4. Runar Tveito, Lunde 247, 6. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 247, 6. Tore Rødland, Klepp 247, 8. Einar Johansen, Time 246, 9. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 246, 10. Steinar Skoland, Lyngdal 246, 11. Tore Byberg, Rissa 245, 12. Linn Christine Vatland, Time 245, 13. Olav Fuglestad, Time 245, 14. Sindre Tunheim, Imenes 244, 15. Jan Kåre Moland, Drangedal 243, 16. Trond Inge Rødland, Klepp 243, 17. Ingrid Finnestad, Skjeberg 243, 18. Kenneth Stubstad, Mandal 243, 19. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 243, 20. Steinar Skorpa, Stavanger 243, 21. Wenke Blien, Flikka 243, 22. Jarle Larsen, Time 242, 23. Stein Taanevig, Mandal 242, 24. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 241, 25. Tor Harald Lund, Søgne 241, 26. Anders Edvin Gusdal, Imenes 241, 27. Jørand Aas, Lunde 241, 28. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 241, 29. Alvilde Røiseland, Holum 240, 30. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 240, 31. Einar Tunheim, Hå skytterlag 240, 32. Kjell Egil Norum, Lindesnes 240, 33. Kristoffer Soma, Stavanger 239, 34. Geir Atle Metveit, Imenes 239, 35. Tore Indreiten, Stavanger 237, 36. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 237, 37. John Winterstø, Stavanger 237, 38. Kenneth Rakkestad, Vennesla 235, 39. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 233, 40. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 233, 41. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 229

Klasse V55: 1. Sissel Taanevig, Mandal 248, 2. Lars Esse, Bamble 247, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 246, 4. Per Kristian Aas, Lunde 246, 5. Anders Metveit, Imenes 246, 6. Reidar Lohndal, Lyngdal 246, 6. Ove Johansen, Vestre Toten 246, 8. Astrid Hagelund, Klepp 246, 9. Terje Høyland, Time 245, 10. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 245, 10. Jon Olav Jåtun, Søgne 245, 12. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 245, 13. May Lise Aas, Bolkesjø 245, 14. Egil Time, Time 244, 15. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 244, 16. Finn Tore Homme, Iveland 244, 17. Johan Sørli, Greipstad 244, 18. Arvid Tveito, Lunde 242, 19. Bodvar Øvrevik, Finnøy 242, 20. Geir Lie, Holum 242, 21. Tommy Bjørke, Etnedal 241, 22. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 241, 23. Folke Helle, Finnøy 241, 24. Thor Vigre, Imenes 241, 25. Tor Fasseland, Mandal 237, 26. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 233

Klasse AG3: 1. Leif Rinde, Farsund 237