Runar Tveito2

Runar Tveito fra Lunde skytterlag vant Sørlandskula 2019 i Kristiansand foran Einar Johansen fra Time og Tor Harald Lund fra Søgne. Her er alle resultatene.

Sørlandskula Kr.Sand, Kristiansand og Omegn Skytterlag, 28 - søndag 3. november 2019:

Mesterskap:

3-5: 1. Runar Tveito, Lunde (5) 348, 2. Einar Johansen, Time (5) 346, 3. Tor Harald Lund, Søgne (5) 346, 3. Peter Sørli, Søgne (5) 346, 3. Tore Rødland, Klepp (5) 346,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 347, 2. Steinar Møll, Holum 345, 3. Fredrik Herlofsen, Søgne 343, 4. Mariann Austvoll, Klepp 342, 5. Camilla S. Rødland, Klepp 341,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 344, 2. Petter Marius Omland, Lyngdal 344, 3. Håvard N. Voss, Stavanger 344, 4. Tor-Olaf Øivand Billing, Kristiansand og Omegn 343, 5. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 342,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 348, 2. Terje Høyland, Time 347, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 4. Egil Time, Time 346, 5. Anders Metveit, Imenes 345,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 348, 2. Per Gjesdal, Gjesdal 348, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 346, 4. Thor Høgsveen, Porsgrunds 346, 5. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 344,

V73: 1. Harald Englund, Søgne 350, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 3. Åsmund Idland, Gjesdal 347, 3. Halvar Austvoll, Klepp 347, 5. Rolf Kittilsen, Lunde 347,

Eldre Junior 18 år: 1. Sander Harildstad, Lismarken 342, 2. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 341, 3. Ingrid Jensløkken, Blaker 340, 4. Martin N. Voss, Stavanger 340, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 339,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 349, 2. Line Rødland, Klepp 348, 3. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 348, 4. Martine Sve, Stranda 346, 5. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 346,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Emil K. Lilledal, Stavanger 349, 3. Maja Dorholt, Lunde 349, 4. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 349, 5. Amalie Sagemoen, Ugland 349,

Rekrutt 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad 350, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 348, 3. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 343, 4. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 343, 5. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 342,

Nybegynner ung: Ida Granberg, Fet 213, Torjus Bore, Klepp 240, Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 223, Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 230, Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 250, Robin Vestly, Time 232, Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 222, Mathias Egeli, Greipstad 241, Oda Bore, Klepp 221, Daniel Mahmood, Greipstad 234, Adam Mahmood, Greipstad 205, Kristian Sagemoen, Ugland 218,

Nybegynner voksen: 1. Stein Ove Molaug, Gjesdal 247, 2. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 246, 3. Stein Are Forfod, Time 245, 4. Lars-Oskar Nag, Time 244, 5. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 242, 5. Ida Vetti, Stavanger 242,

 

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Runar Tveito, Lunde 248, 2. Tor Harald Lund, Søgne 247, 3. Tore Byberg, Rissa 247, 4. Tore Rødland, Klepp 246, 5. Einar Johansen, Time 246, 5. Linn Christine Vatland, Time 246, 7. Peter Sørli, Søgne 246, 7. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 246, 9. Ingrid Finnestad, Skjeberg 245, 10. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 245, 11. Kenneth Stubstad, Mandal 245, 12. John Winterstø, Stavanger 245, 12. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 245, 14. Jan Kåre Moland, Drangedal 244, 15. Trond Inge Rødland, Klepp 244, 16. Steinar Skoland, Lyngdal 244, 17. Sindre Tunheim, Imenes 244, 18. Jarle Larsen, Time 243, 19. Wenke Blien, Flikka 243, 20. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 243, 21. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 243, 22. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 242, 23. Geir Atle Metveit, Imenes 242, 24. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 242, 25. Anders Edvin Gusdal, Imenes 241, 26. Kjell Egil Norum, Lindesnes 241, 27. Tore Indreiten, Stavanger 241, 28. Kristoffer Soma, Stavanger 241, 29. Stein Taanevig, Mandal 241, 30. Jørand Aas, Lunde 240, 31. Olav Fuglestad, Time 240, 32. Kenneth Rakkestad, Vennesla 240, 33. Steinar Skorpa, Stavanger 239, 34. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 239, 35. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 239, 36. Baste Sudmann, Time 239, 37. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 238, 38. Einar Tunheim, Hå 238, 39. Alvilde Røiseland, Holum 237, 40. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 235, 41. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 229,

Klasse 4: 1. Aleksander Taanevig, Mandal 246, 2. Espen Stubstad, Mandal 244, 3. Karen Sodeland Øksendal, Holum 243, 4. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 242, 5. Atle Lid, Evje og Hornnes 242, 6. Kai Egil Berntsen, Froland 242, 7. Kjetil jr. Igland, Imenes 241, 8. Fred Erik Berge, Laudal 240, 9. Tormod Måge, Gjesdal 240, 10. Tom Nyhaven, Søgne 240, 11. Harald Lundnes, Målselv 240, 12. Sigmund Dobbe, Stavanger 239, 13. Frank Ove Ødegård, Greipstad 239, 14. Morten Lunde, Klepp 239, 15. Arild Valand, Mandal 238, 16. Magne Gamst, Målselv 238, 17. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 238, 18. Marie Asbjørnsen, Stavanger 238, 19. Hans Augedal, Hå 238, 20. Pål Augedal, Hå 237, 21. Kåre Storenes, Imenes 237, 22. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 237, 23. Hanne Wathne Tveit, Klepp 237, 24. Sven Inge Ødegård, Time 236, 25. Frank Sve, Stranda 236, 26. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 236, 27. Ole Håkon Eidså, Greipstad 236, 28. Stig Lid, Evje og Hornnes 236, 28. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 236, 30. Nikolas Omland, Hå 235, 31. Tor Henning Post, Ugland 235, 32. Torbjørn Dragland, Lyngdal 234, 33. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 234, 34. Bjørn Petter Leite, Stavanger 233, 35. Caroline Iveland, Øvrebø 233, 36. Egil Andre Finnestad, Skjeberg 232, 37. Kari Aarekol, Klepp 231, 38. Bjørn Bjellerås, Imenes 229, 39. Geir Heskestad, Greipstad 214,

Klasse 3: 1. Sveinung Søyland Moen, Førde 238, 2. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 237, 3. Kim Johansen, Spydeberg 236, 4. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 236, 5. Preben Øidne, Grindølen 236, 6. Arnt Ingve Svela, Klepp 236, 7. Bjørn Mølland, Greipstad 235, 8. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 235, 9. Ulf Larsen, Stavanger 234, 10. Birgitte Solberg, Mandal 234, 11. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 233, 12. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 233, 13. Gustav Rosland, Tørdal 232, 14. Morten Dragland, Lyngdal 230, 15. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 229, 16. Kjell Bang, Holum 227, 17. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 226, 18. Roy Wollvik, Stavanger 225, 19. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 224, 20. Turid Aina Andersen, Kristiansand og Omegn 210,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 248, 2. Steinar Møll, Holum 246, 3. Fredrik Herlofsen, Søgne 244, 4. Mariann Austvoll, Klepp 244, 5. Silje Metveit, Imenes 243, 5. Helge Voss, Stavanger 243, 7. Magne Lorentzen, Søgne 242, 8. Signe J. D. Stangborli, Klepp 241, 9. Camilla S. Rødland, Klepp 241, 9. Kristoffer Anda, Klepp 241, 11. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 240, 12. Rune Metveit, Imenes 239, 13. Kari Jørgensen, Imenes 239, 14. Kirsten Sørli, Greipstad 239, 15. Inge Storenes, Imenes 237, 16. Kåre Bjørn Morka, Ugland 235, 17. Jacob Andre Torgersen, Ugland 234, 18. Rune Iveland, Øvrebø 233, 19. Svein Haugebo, Imenes 229,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 249, 2. Petter Marius Omland, Lyngdal 247, 3. Kjetil Løyning, Holum 247, 4. Tor-Olaf Øivand Billing, Kristiansand og Omegn 246, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 246, 6. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 246, 7. Geir Dale, Heddeland og Breland 243, 8. Liv Karin Strand, Bjerkreim 243, 9. Steinar Hovland, Lunde 242, 10. Terje Dale, Laudal 239,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 248, 2. Egil Time, Time 248, 3. Tor Bjørnødegård, Etnedal 247, 3. Terje Høyland, Time 247, 5. Jon Olav Jåtun, Søgne 247, 6. Ove Johansen, Vestre Toten 247, 7. Anders Metveit, Imenes 246, 8. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 245, 9. Bodvar Øvrevik, Finnøy 244, 9. May Lise Aas, Bolkesjø 244, 11. Tor Fasseland, Mandal 244, 12. Sissel Taanevig, Mandal 244, 13. Sigbjørn Undheim, Time 244, 14. Lars Esse, Bamble 243, 15. Folke Helle, Finnøy 243, 16. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 242, 17. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 242, 18. Johan Sørli, Greipstad 242, 19. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 242, 20. Astrid Hagelund, Klepp 241, 21. Finn Tore Homme, Iveland 241, 22. Arvid Tveito, Lunde 240, 23. Tommy Bjørke, Etnedal 239, 24. Thor Vigre, Imenes 238,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 249, 2. Per Gjesdal, Gjesdal 248, 3. Thor Høgsveen, Porsgrunds 248, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 247, 5. Arne Palerud, Drangedal 247, 6. Jarle Idland, Gjesdal 247, 7. Paul Vaule, Hå 246, 8. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 246, 9. Jan Berge, Stavanger 245, 10. Arne Skuland, Laudal 241, 11. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 236,

V73: 1. Harald Englund, Søgne 250, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 3. Halvar Austvoll, Klepp 248, 4. Åsmund Idland, Gjesdal 248, 5. Rolf Kittilsen, Lunde 248, 6. Karsten Valand, Grindølen 246, 7. Harald Jensen, Lyngdal 246, 8. Tore Kristian Lunden, Vennesla 241, 9. Willy Krafft, Løveid 240, 10. Olav Løkslid, Lunde 239, 11. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn 235, 12. Paul Mjaaland, Mykland 235, 13. Johannes Østrem, Stavanger 234,

Eldre Junior 18 år: 1. Sander Harildstad, Lismarken 244, 2. Andreas Finnestad Lund, Søgne 241, 3. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 241, 4. Ingrid Jensløkken, Blaker 240, 5. Kjetil Fjellheim, Sannidal 240, 6. Martin N. Voss, Stavanger 240, 7. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 231, 8. Kjetil Anda, Klepp 92,

Junior 16-17 år: 1. Martias Flikka, Flikka 250, 2. Line Rødland, Klepp 248, 3. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 248, 4. Martine Sve, Stranda 246, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 246, 6. Nora Midtgard, Jondalen 246, 7. Daniel Kittilsen, Lunde 245, 8. Joakim Grimestad Krone, Imenes 245, 9. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 244, 10. Line Kasbo, Trøgstad 244, 11. Vegard Knutson, Imenes 243, 12. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 242, 13. Lars Rakkestad, Vennesla 242, 14. Jonatan Sagland, Gjesdal 241, 15. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 241, 16. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn 240, 17. Erlend Sundsdal, Kristiansand og Omegn 240, 18. Tomas Langleite, Stavanger 239, 19. Inger Marie Bringsdal, Holum 239, 20. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 238, 21. Kristian Storenes, Imenes 237, 22. Morten Nysted, Stavanger 233, 23. Marius Granberg, Fet 229,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Emil K. Lilledal, Stavanger 250, 3. Maja Dorholt, Lunde 249, 4. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 249, 5. Mathias Olsen, Froland 249, 6. Amalie Sagemoen, Ugland 249, 7. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 249, 8. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 248, 8. Sine Stangborli, Klepp 248, 10. Odin Svela, Klepp 248, 11. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 248, 12. Ingvill Flikka, Flikka 247, 12. Mats Langfjord, Mandal 247, 14. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 247, 15. Henrik Dorholt, Lunde 246, 16. Daniel Berge, Laudal 246, 17. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn 246, 18. Tor Edvard Bringsdal, Holum 245, 19. Henrik Jansen, Stavanger 245, 20. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 244, 21. Sunniva Tveitan, Drangedal 242, 22. Mathias Larsen, Stavanger 242, 23. Tobias Gulbrandsen, Søgne 241, 24. Malin Eide Løyning, Holum 241, 25. Malin Regine Øglænd, Time 241, 26. Elise H. Birkeland, Stavanger 241, 27. Olav Måge, Gjesdal 239, 27. Mina Wårøy Møll, Holum 239, 29. Daniel Olsen, Søgne 238, 30. Elias Furunes, Drangedal 237, 31. Aila Molaug, Gjesdal 237, 32. Hanna Emilie Byrbotten Andreassen, Fet 236, 33. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 231, 34. Elise Osaland Ramski, Gjesdal 224, 35. Markus Nordbø Li, Gjesdal 224, 36. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla 220,

Rekrutt 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad 250, 2. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 249, 3. Jens Olsrud Østli, Tangen 248, 4. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 246, 5. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 245, 6. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 244, 7. Tobias Lie, Holum 243, 8. Aksel Flikka, Flikka 242, 9. Arnt Ivar Larsen, Holum 242, 10. Nora Fjellanger, Time 240, 11. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 239, 12. Ingrid Helene Kittilsen, Lunde 239, 13. Jonas Rinde, Holum 238, 13. Olina H. Birkeland, Stavanger 238, 15. Arild Andre Warmbrodt Rygnestad, Laudal 238, 16. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 236, 17. Gard Ødegård, Time 235, 18. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 235, 19. Hannah Midtgard, Jondalen 233, 20. Thomas Berge, Laudal 233, 21. Aksel Pedersen Skoie, Holum 232, 22. Camilla Sirekrok, Gjesdal 231, 23. Kine Eide Løyning, Holum 231, 24. Ole Molaug, Gjesdal 230, 25. Kristian Netland, Kristiansand og Omegn 228, 26. Celine Løyning, Holum 227, 27. Anne Bisschop, Tørdal 227, 28. Tord Stensland, Time 226, 29. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn 225, 30. Simon Sirekrok, Gjesdal 223, 31. Caroline Haga Øvrevik, Gann 221, 32. Marcus Schmidt Sletten, Holum 220, 33. Anne Marie Knibe, Søgne 206,

Nybegynner ung: Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 250, Mathias Egeli, Greipstad 241, Torjus Bore, Klepp 240, Daniel Mahmood, Greipstad 234, Robin Vestly, Time 232, Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 230, Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 223, Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 222, Oda Bore, Klepp 221, Kristian Sagemoen, Ugland 218, Ida Granberg, Fet 213, Adam Mahmood, Greipstad 205,

Nybegynner voksen: 1. Stein Ove Molaug, Gjesdal 247, 2. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 246, 3. Stein Are Forfod, Time 245, 4. Lars-Oskar Nag, Time 244, 5. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 242, 5. Ida Vetti, Stavanger 242, 7. Tone Marita Ryen, Kristiansand og Omegn 242, 8. Nils Harald Finstad, Greipstad 238, 9. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal 236,