Jan Kåre Moland

Jan Kåre Moland fra Drangedal vant Sørlandskula 2019 i Søgne foran Einar Johansen fra Time og Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og omegn. Her er alle resultatene.

Sørlandskula 2019

Mesterskap

Klasse 3-5: 1. Jan Kåre Moland, Drangedal  348, 2. Einar Johansen, Time  348, 3. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn  347, 4. Arnfinn Bakkevoll, Søgne  346, 5. Espen Stubstad, Mandal  346, 6. Steinar Skoland, Lyngdal  345, 7. Tore Rødland, Klepp  345, 7. Peter Sørli, Søgne  345, 9. Trond Inge Rødland, Klepp  345, 10. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord  345, 11. Jørand Aas, Lunde  345, 12. Tore Byberg, Rissa  345, 13. Tor Harald Lund, Søgne  344, 14. Runar Tveito, Lunde  344, 15. Ingrid Finnestad, Skjeberg  344, 16. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen  344, 17. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne  344, 18. Anders Edvin Gusdal, Imenes  344, 19. Alvilde Røiseland, Holum  344, 20. Geir Atle Metveit, Imenes  344, 21. Stig Lid, Evje og Hornnes  344, 22. Stein Taanevig, Mandal  343, 23. Kim Johan Vemmelvik, Søgne  343, 24. Olav Fuglestad, Time  343, 25. Wenke Blien, Flikka  343, 25. Aleksander Taanevig, Mandal  343, 27. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne  342, 28. Marie Asbjørnsen, Stavanger  342, 29. Atle Lid, Evje og Hornnes  342, 30. Kenneth Stubstad, Mandal  342, 31. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg  342, 32. Nikolas Omland, Hå  342, 33. Tore Indreiten, Stavanger  341, 34. Baste Sudmann, Time  341, 35. Alf Olav Skeivoll, Greipstad  341, 36. Steinar Norum, Lindesnes  341, 37. Linn Christine Vatland, Time  341, 38. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal  340, 39. Jarle Larsen, Time  340, 40. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal  340, 41. Kai Egil Berntsen, Froland  340, 42. John Winterstø, Stavanger  340, 43. Karen Sodeland Øksendal, Holum  340, 44. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken  339, 45. Sindre Tunheim, Imenes  338, 46. Harald Lundnes, Målselv  338, 47. Frank Ove Ødegård, Greipstad  338, 48. Kjell Egil Norum, Lindesnes  338, 49. Caroline Iveland, Øvrebø  338, 50. Frank Sve, Stranda  338, 51. Tor Henning Post, Ugland  338, 52. Fred Erik Berge, Laudal  338, 53. Kåre G. Brekke, Greipstad  337, 54. Kenneth Rakkestad, Vennesla  337, 55. Einar Tunheim, Hå  337, 56. Kjetil jr. Igland, Imenes  337, 57. Birgitte Solberg, Mandal  336, 58. Morten Lunde, Klepp  336, 59. Pål Augedal, Hå  335, 60. Hanne Wathne Tveit, Klepp  335, 61. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn  335, 62. Tom Nyhaven, Søgne  335, 63. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad  335, 64. Tormod Måge, Gjesdal  335, 65. Bjørn Petter Leite, Stavanger  335, 66. Preben Øydne, Grindølen  335, 67. Kjell. Bang, Holum  335, 68. Sven Inge Ødegård, Time  334, 69. Sigmund Dobbe, Stavanger  334, 70. Ole Kristian Winterstø, Stavanger  334, 71. Magne Gamst, Målselv  334, 72. Arild Valand, Mandal  334, 73. Steinar Skorpa, Stavanger  334, 74. Kari Aarekol, Klepp  333, 75. Hans Augedal, Hå  333, 76. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn  333, 77. Hans Ivar Eieland, Iveland  332, 78. Kåre Storenes, Imenes  332, 79. Sveinung Søyland Moen, Førde  331, 80. Ole Håkon Eidså, Greipstad  331, 81. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  331, 82. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn  331, 83. Vidar Løge, Mandal  331, 84. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol  330, 85. Roy Wollvik, Stavanger  330, 86. Ulf Larsen, Stavanger  329, 87. Kristoffer Soma, Stavanger  329, 88. Torbjørn Dragland, Lyngdal  329, 89. Morten Dragland, Lyngdal  329, 90. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn  329, 91. Geir Heskestad, Greipstad  328, 92. Kim Johnsen, Spydeberg  328, 93. Egil Andre Finnestad, Skjeberg  328, 94. Arnt Ingve Svela, Klepp  328, 95. Håkon Holter Slogvik, Stavanger  328, 96. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn  326, 97. Bjørn Bjellerås, Imenes  325, 98. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn  325, 99. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  324, 100. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann  323, 101. Gustav Rosland, Tørdal  323, 102. Bjørn Mølland, Greipstad  323, 103. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  314.

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal  348, 2. Lars Esse, Bamble  347, 2. Johan Sørli, Greipstad  347, 4. Anders Metveit, Imenes  346, 5. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal  346, 6. Egil Time, Time  345, 7. Per Kristian Aas, Lunde  344, 7. Oddvar Skov-Skov, Vennesla  344, 9. Terje Høyland, Time  344, 10. Ove Johansen, Vestre Toten  344, 11. Bodvar Øvrevik, Finnøy  343, 12. May Lise Aas, Bolkesjø  342, 13. Folke Helle, Finnøy  341, 14. Sissel Taanevig, Mandal  341, 15. Tor Fasseland, Mandal  341, 16. Thor. Vigre, Imenes  340, 17. Arvid Tveito, Lunde  340, 18. Finn Tore Homme, Iveland  340, 19. Reidar Lohndal, Lyngdal  340, 20. Tommy Bjørke, Etnedal  339, 21. Jon Olav Jåtun, Søgne  338, 22. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl  338, 23. Astrid Hagelund, Klepp  336, 24. Stein Feyling Østbøll, Birkenes  335.

J, 16-17 år: 1. Line Rødland, Klepp  349, 2. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler  349, 3. Nora Midtgard, Jondalen  349, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka  348, 5. Joakim Grimestad Krone, Imenes  348, 6. Martine Sve, Stranda  347, 7. Hannah Johansen, Time  347, 8. Daniel Kittilsen, Lunde  345, 9. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak  344, 10. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken  344, 11. Vegard Knutson, Imenes  343, 12. Kristian Storenes, Imenes  341, 13. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne  341, 14. Jonatan Sagland, Gjesdal  341, 15. Line Kasbo, Trøgstad  340, 16. Marius Granberg, Fet  340, 17. Inger Marie Bringsdal, Holum  340, 18. Morten Nysted, Stavanger  338, 19. Lars Rakkestad, Vennesla  337, 20. Tomas Langleite, Stavanger  335, 21. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland  334, 22. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn  333, 23. Erlend Sundsdal, Kristiansand og Omegn  321.

ER, 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne  350, 2. Maja Dorholt, Lunde  350, 3. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka  350, 4. Emil K. Lilledal, Stavanger  349, 5. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol  348, 6. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp  348, 7. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler  347, 8. Amalie Sagemoen, Ugland  347, 9. Mathias Olsen, Froland  346, 10. Henrik Dorholt, Lunde  345, 11. Tobias Gulbrandsen, Søgne  345, 12. Sunniva Tveitan, Drangedal  344, 13. Sine Stangborli, Klepp  344, 14. Olav Måge, Gjesdal  343, 15. Elias Furunes, Drangedal  343, 16. Severin Håbesland Holm, Birkenes  343, 17. Elise H. Birkeland, Stavanger  342, 18. Mathias Larsen, Stavanger  342, 19. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn  342, 20. Mina Wårøy Møll, Holum  342, 21. Mats Langfjord, Mandal  341, 22. Ingvill Flikka, Flikka  341, 23. Daniel Olsen, Søgne  340, 24. Christian Kopprasch, Birkenes  339, 25. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal  338, 26. Odin Svela, Klepp  338, 27. Malin Regine Øglænd, Time  338, 28. Daniel Berge, Laudal  337, 29. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet  336, 30. Tor Edvard Bringsdal, Holum  336, 31. Vemund Kristoffer Paul, Imenes  336, 32. Henrik Jansen, Stavanger  334, 33. Hanna Emilie Byrebottn Andreassen, Fet  334, 34. Aila Molaug, Gjesdal  334, 35. Malin Eide Løyning, Holum  331, 36. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla  330, 37. Elise Osaland Ramski, Gjesdal  330, 38. Markus Nordbø Li, Gjesdal  329, 39. Ruben Lien, Greipstad  323.

R, 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad  350, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen  349, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde  347, 4. Ingrid Kittelsen, Lunde  344, 5. Viktoria Haga Øvrevik, Gann  343, 6. Torkel Eieland, Iveland  341, 7. Jonas Rinde, Holum  341, 8. Gard Ødegård, Time  340, 9. Olina H. Birkeland, Stavanger  339, 10. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn  338, 11. Mathias Skagestad Nilsen, Holum  338, 12. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn  337, 13. Filip Emil Leesland, Iveland  334, 14. Hannah Midtgard, Jondalen  334, 15. Camilla Sirekrok, Gjesdal  333, 16. Kine Eide Løyning, Holum  333, 17. Nora Fjellanger, Time  332, 18. Johnny Mollestad, Birkenes  332, 19. Tord Stensland, Time  331, 20. Arnt Ivar Larsen, Holum  331, 21. Tobias Lie, Holum  330, 22. Ole Molaug, Gjesdal  330, 23. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal  330, 24. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn  329, 25. Marcus Schmidt Sletten, Holum  329, 26. Simon Sirekrok, Gjesdal  326, 27. Anne Bisschop, Tørdal  326, 28. Andrine Gudbrandsen Lie, Holum  325, 29. Thomas Berge, Laudal  323, 30. Aksel Pedersen Skoie, Holum  322, 31. Isak Haugstad Hansen, Laudal  319, 32. Aksel Flikka, Flikka  317, 33. Arild Andre Warmbrodt Rygnestad, Laudal  316, 34. Caroline Haga Øvrevik, Gann  311, 35. Anne Marie Knibe, Søgne  307, 36. Celine Løyning, Holum  305.

V65: 1. Jarle Idland, Gjesdal  348, 2. Per Gjesdal, Gjesdal  346, 2. Øyvind Lilledrange, Flikka  346, 4. Svein Kå. Søyland, Gjesdal  346, 5. Arne Skuland, Laudal  344, 6. Thor Høgsveen, Porsgrunds  343, 7. Paul Vaule, Hå  342, 8. Jan Berge, Stavanger  342, 9. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad  340, 10. Arne Palerud, Drangedal  339, 11. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn  323.

V73: 1. Harald Englund, Søgne  349, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen  349, 3. Åsmund Idland, Gjesdal  349, 4. Karsten Valand, Grindølen  347, 5. Rolf Kittilsen, Lunde  345, 6. Johannes Østrem, Stavanger  344, 7. Willy Krafft, Løveid  340, 8. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn  340, 9. Tore Kristian Lunden, Vennesla  339, 10. Olav Løkslid, Lunde  337, 11. Harald Jensen, Lyngdal  337, 12. Paul Mjaaland, Mykland  335, 13. Halvar Austvoll, Klepp  326.

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum  348, 2. Steinar Møll, Holum  344, 3. Fredrik Herlofsen, Søgne  344, 4. Camilla S. Rødland, Klepp  342, 5. Ådne Jenssen, Mandal  342, 6. Signe J. D. Stangborli, Klepp  341, 7. Kirsten Sørli, Greipstad  341, 8. Helge Voss, Stavanger  341, 9. Magne Lorentzen, Søgne  340, 10. Silje Metveit, Imenes  340, 11. Mariann Austvoll, Klepp  338, 12. Kari Jørgensen, Imenes  337, 13. Rune Metveit, Imenes  336, 14. Kåre Bjørn Morka, Ugland  334, 15. Inge Storenes, Imenes  334, 16. Jacob Andre Torgersen, Ugland  334, 17. Rune Iveland, Øvrebø  333, 18. Kristoffer Anda, Klepp  331, 19. Audun Rossevatn, Øvre Eiken  328, 20. Fredrik Stubstad, Mandal  328, 21. Svein Haugebo, Imenes  321.

EJ, 18 år: 1. Ingrid Jensløkken, Blaker  343, 2. Sander Harildstad, Lismarken  342, 3. Stine Cecilie Bjerklund, Holla  342, 4. Andreas Finnestad Lund, Søgne  341, 5. Martin N. Voss, Stavanger  341, 6. Kjetil Anda, Klepp  337, 7. Kjetil Fjellheim, Sannidal  336, 8. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger  320.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Einar Johansen, Time  249, 2. Jan Kåre Moland, Drangedal  248, 3. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn  247, 4. Tore Byberg, Rissa  247, 5. Kenneth Stubstad, Mandal  246, 6. Arnfinn Bakkevoll, Søgne  246, 7. Steinar Skoland, Lyngdal  245, 8. Tor Harald Lund, Søgne  245, 8. Peter Sørli, Søgne  245, 10. Trond Inge Rødland, Klepp  245, 11. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord  245, 12. Tore Rødland, Klepp  245, 12. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen  245, 14. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne  245, 15. Jørand Aas, Lunde  245, 16. Ingrid Finnestad, Skjeberg  244, 17. Runar Tveito, Lunde  244, 18. Kim Johan Vemmelvik, Søgne  244, 19. Anders Edvin Gusdal, Imenes  244, 20. Alvilde Røiseland, Holum  244, 21. Geir Atle Metveit, Imenes  244, 22. Wenke Blien, Flikka  244, 23. Stein Taanevig, Mandal  243, 24. Olav Fuglestad, Time  243, 25. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne  242, 26. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg  242, 27. Tore Indreiten, Stavanger  242, 28. Kjell Egil Norum, Lindesnes  242, 29. Jarle Larsen, Time  242, 30. Linn Christine Vatland, Time  242, 31. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal  241, 32. Baste Sudmann, Time  241, 33. John Winterstø, Stavanger  241, 34. Sindre Tunheim, Imenes  240, 35. Kristoffer Soma, Stavanger  240, 36. Einar Tunheim, Hå  239, 37. Ole Kristian Winterstø, Stavanger  238, 38. Kenneth Rakkestad, Vennesla  238, 39. Kåre G. Brekke, Greipstad  238, 40. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad  236, 41. Steinar Skorpa, Stavanger  236, 42. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol  232, 43. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn  231.

Klasse 4: 1. Espen Stubstad, Mandal  247, 2. Stig Lid, Evje og Hornnes  245, 3. Aleksander Taanevig, Mandal  245, 4. Marie Asbjørnsen, Stavanger  244, 4. Steinar Norum, Lindesnes  244, 6. Atle Lid, Evje og Hornnes  242, 7. Nikolas Omland, Hå  242, 8. Karen Sodeland Øksendal, Holum  242, 9. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken  241, 10. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal  241, 11. Alf Olav Skeivoll, Greipstad  241, 12. Kjetil jr. Igland, Imenes  241, 13. Kai Egil Berntsen, Froland  241, 14. Caroline Iveland, Øvrebø  240, 15. Frank Sve, Stranda  240, 16. Morten Lunde, Klepp  240, 17. Harald Lundnes, Målselv  239, 18. Frank Ove Ødegård, Greipstad  239, 19. Tor Henning Post, Ugland  239, 20. Hanne Wathne Tveit, Klepp  238, 21. Bjørn Petter Leite, Stavanger  238, 22. Tormod Måge, Gjesdal  238, 23. Fred Erik Berge, Laudal  238, 24. Tom Nyhaven, Søgne  237, 25. Arild Valand, Mandal  237, 26. Kari Aarekol, Klepp  235, 26. Pål Augedal, Hå  235, 28. Sven Inge Ødegård, Time  235, 29. Sigmund Dobbe, Stavanger  235, 30. Hans Augedal, Hå  235, 31. Torbjørn Dragland, Lyngdal  234, 32. Magne Gamst, Målselv  234, 33. Kåre Storenes, Imenes  234, 34. Ole Håkon Eidså, Greipstad  232, 35. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn  232, 36. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn  231, 37. Geir Heskestad, Greipstad  231, 38. Egil Andre Finnestad, Skjeberg  228, 39. Bjørn Bjellerås, Imenes  225.

Klasse 3: 1. Birgitte Solberg, Mandal  240, 2. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn  239, 3. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn  239, 4. Preben Øydne, Grindølen  237, 5. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn  236, 6. Kjell. Bang, Holum  236, 7. Hans Ivar Eieland, Iveland  235, 8. Arnt Ingve Svela, Klepp  234, 9. Vidar Løge, Mandal  234, 10. Håkon Holter Slogvik, Stavanger  234, 11. Kim Johnsen, Spydeberg  233, 12. Morten Dragland, Lyngdal  233, 13. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn  233, 14. Ulf Larsen, Stavanger  232, 15. Roy Wollvik, Stavanger  232, 16. Sveinung Søyland Moen, Førde  231, 17. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann  227, 18. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  226, 19. Gustav Rosland, Tørdal  224, 20. Bjørn Mølland, Greipstad  223, 21. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn  219.

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum  249, 2. Steinar Møll, Holum  247, 3. Fredrik Herlofsen, Søgne  245, 4. Signe J. D. Stangborli, Klepp  244, 5. Mariann Austvoll, Klepp  244, 6. Silje Metveit, Imenes  244, 7. Ådne Jenssen, Mandal  244, 8. Helge Voss, Stavanger  243, 9. Camilla S. Rødland, Klepp  242, 10. Magne Lorentzen, Søgne  242, 11. Kirsten Sørli, Greipstad  242, 12. Kåre Bjørn Morka, Ugland  240, 13. Rune Iveland, Øvrebø  240, 14. Kari Jørgensen, Imenes  240, 15. Rune Metveit, Imenes  240, 16. Inge Storenes, Imenes  239, 17. Jacob Andre Torgersen, Ugland  238, 18. Kristoffer Anda, Klepp  236, 19. Svein Haugebo, Imenes  235, 20. Audun Rossevatn, Øvre Eiken  234, 21. Fredrik Stubstad, Mandal  233.

Klasse 1: 1. Tor-Olaf Øivand Billing, Kristiansand og Omegn  248, 2. Stein Lilledal, Stavanger  248, 3. Petter Marius Omland, Lyngdal  248, 4. Terje Dale, Laudal  247, 5. Håvard N. Voss, Stavanger  246, 6. Steinar Hovland, Lunde  245, 7. Linn Marie Johnsen, Spydeberg  243, 8. Geir Dale, Heddeland og Breland  242, 9. Liv Karin Strand, Bjerkreim  239, 10. Kjetil Løyning, Holum  238, 11. Arild Lie, Holum  235, 12. Jan Otto Jakobsen, Greipstad  232.

V55: 1. Tor Bjørnødegård, Etnedal  248, 2. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal  248, 3. Lars Esse, Bamble  248, 4. Johan Sørli, Greipstad  247, 5. Stein Feyling Østbøll, Birkenes  247, 6. Terje Høyland, Time  246, 6. Anders Metveit, Imenes  246, 6. Egil Time, Time  246, 9. Per Kristian Aas, Lunde  245, 10. Ove Johansen, Vestre Toten  245, 11. Oddvar Skov-Skov, Vennesla  244, 12. Sissel Taanevig, Mandal  244, 13. Tor Fasseland, Mandal  244, 14. Thor. Vigre, Imenes  243, 15. Finn Tore Homme, Iveland  243, 16. Bodvar Øvrevik, Finnøy  243, 17. May Lise Aas, Bolkesjø  243, 18. Folke Helle, Finnøy  242, 19. Jon Olav Jåtun, Søgne  242, 20. Tommy Bjørke, Etnedal  242, 21. Arvid Tveito, Lunde  241, 22. Reidar Lohndal, Lyngdal  241, 23. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl  240, 24. Astrid Hagelund, Klepp  239.

J, 16-17 år: 1. Line Rødland, Klepp  249, 1. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler  249, 3. Nora Midtgard, Jondalen  249, 4. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka  248, 5. Joakim Grimestad Krone, Imenes  248, 6. Hannah Johansen, Time  247, 7. Martine Sve, Stranda  247, 8. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak  246, 9. Marius Granberg, Fet  245, 10. Daniel Kittilsen, Lunde  245, 11. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken  245, 12. Vegard Knutson, Imenes  245, 13. Line Kasbo, Trøgstad  244, 14. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne  244, 15. Jonatan Sagland, Gjesdal  244, 16. Inger Marie Bringsdal, Holum  242, 17. Morten Nysted, Stavanger  242, 18. Kristian Storenes, Imenes  241, 19. Lars Rakkestad, Vennesla  241, 20. Tomas Langleite, Stavanger  241, 21. Kristian Nyjordet Nordby, Kristiansand og Omegn  238, 22. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland  236, 23. Erlend Sundsdal, Kristiansand og Omegn  224.

ER, 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne  250, 2. Maja Dorholt, Lunde  250, 3. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka  250, 4. Emil K. Lilledal, Stavanger  249, 5. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp  249, 6. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol  248, 6. Sunniva Tveitan, Drangedal  248, 8. Mathias Larsen, Stavanger  248, 9. Tobias Gulbrandsen, Søgne  248, 10. Henrik Dorholt, Lunde  247, 11. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler  247, 11. Amalie Sagemoen, Ugland  247, 13. Sine Stangborli, Klepp  247, 14. Elias Furunes, Drangedal  247, 15. Mathias Olsen, Froland  246, 16. Mina Wårøy Møll, Holum  246, 16. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn  246, 18. Severin Håbesland Holm, Birkenes  246, 19. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal  245, 20. Elise H. Birkeland, Stavanger  244, 21. Mats Langfjord, Mandal  244, 22. Daniel Olsen, Søgne  243, 23. Olav Måge, Gjesdal  243, 24. Malin Regine Øglænd, Time  243, 25. Ingvill Flikka, Flikka  243, 26. Christian Kopprasch, Birkenes  242, 27. Hanna Emilie Byrebottn Andreassen, Fet  241, 28. Vemund Kristoffer Paul, Imenes  241, 29. Odin Svela, Klepp  240, 30. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet  240, 31. Daniel Berge, Laudal  240, 31. Henrik Jansen, Stavanger  240, 31. Malin Eide Løyning, Holum  240, 34. Aila Molaug, Gjesdal  240, 35. Tor Edvard Bringsdal, Holum  239, 36. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla  238, 37. Elise Osaland Ramski, Gjesdal  238, 38. Markus Nordbø Li, Gjesdal  235, 39. Ruben Lien, Greipstad  232.

R, 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad  250, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen  249, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde  248, 4. Ingrid Kittelsen, Lunde  247, 5. Torkel Eieland, Iveland  245, 6. Viktoria Haga Øvrevik, Gann  245, 7. Olina H. Birkeland, Stavanger  245, 8. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn  244, 9. Jonas Rinde, Holum  243, 10. Gard Ødegård, Time  243, 11. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn  242, 12. Mathias Skagestad Nilsen, Holum  242, 13. Filip Emil Leesland, Iveland  241, 14. Hannah Midtgard, Jondalen  240, 15. Camilla Sirekrok, Gjesdal  239, 16. Kine Eide Løyning, Holum  239, 17. Marcus Schmidt Sletten, Holum  239, 18. Tobias Lie, Holum  238, 19. Johnny Mollestad, Birkenes  237, 20. Arnt Ivar Larsen, Holum  237, 20. Tord Stensland, Time  237, 22. Nora Fjellanger, Time  236, 23. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn  235, 24. Andrine Gudbrandsen Lie, Holum  235, 25. Anne Bisschop, Tørdal  235, 26. Ole Molaug, Gjesdal  235, 27. Isak Haugstad Hansen, Laudal  233, 28. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal  233, 29. Aksel Pedersen Skoie, Holum  231, 29. Simon Sirekrok, Gjesdal  231, 31. Arild Andre Warmbrodt Rygnestad, Laudal  230, 32. Thomas Berge, Laudal  230, 33. Aksel Flikka, Flikka  228, 34. Anne Marie Knibe, Søgne  220, 35. Caroline Haga Øvrevik, Gann  218, 36. Celine Løyning, Holum  216.

NU, -15 år: 1. Bernhard Emil Aamot, Søgne , 1. Johannes Aamot, Søgne , 1. Jesper Aleksander Anda, Klepp , 1. Oda Bore, Klepp , 1. Torjus Bore, Klepp , 1. Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal , 1. Thea Therese Dale, Heddeland og Breland , 1. Tone Oline Dale, Laudal , 1. Gabriel Dvergsnes, Søgne , 1. Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn , 1. Mathias Egeli, Greipstad , 1. Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn , 1. Lea Frøysaa Eriksen, Greipstad , 1. Sigmund Evenmo, Søgne , 1. Ida Granberg, Fet , 1. Emma Amalie Hannaas-Gundersen, Laudal , 1. Adam Mahmood, Greipstad , 1. Daniel Mahmood, Greipstad , 1. Dina Mollestad, Birkenes , 1. Kristian Sagemoen, Ugland , 1. Mats Skeivoll, Greipstad , 1. Ida Stedjan Egeli, Laudal , 1. Per Tønnes Try, Søgne , 1. Robin Vestly, Time , 1. Espen Ødegård, Greipstad .

V65: 1. Jarle Idland, Gjesdal  249, 2. Per Gjesdal, Gjesdal  248, 3. Øyvind Lilledrange, Flikka  247, 4. Jan Berge, Stavanger  247, 5. Svein Kå. Søyland, Gjesdal  246, 6. Paul Vaule, Hå  246, 7. Thor Høgsveen, Porsgrunds  245, 8. Arne Skuland, Laudal  244, 9. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad  243, 10. Arne Palerud, Drangedal  242, 11. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn  233.

V73: 1. Harald Englund, Søgne  249, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen  249, 3. Åsmund Idland, Gjesdal  249, 4. Karsten Valand, Grindølen  248, 5. Rolf Kittilsen, Lunde  246, 6. Johannes Østrem, Stavanger  246, 7. Tore Kristian Lunden, Vennesla  244, 8. Olav Løkslid, Lunde  243, 9. Willy Krafft, Løveid  243, 10. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn  242, 11. Harald Jensen, Lyngdal  242, 12. Osvald Uleberg, Evje og Hornnes  241, 13. Paul Mjaaland, Mykland  240, 14. Halvar Austvoll, Klepp  230.

EJ, 18 år: 1. Sander Harildstad, Lismarken  243, 2. Ingrid Jensløkken, Blaker  243, 3. Andreas Finnestad Lund, Søgne  242, 4. Stine Cecilie Bjerklund, Holla  242, 5. Martin N. Voss, Stavanger  241, 6. Kjetil Anda, Klepp  239, 7. Kjetil Fjellheim, Sannidal  236, 8. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger  224.

NV, 16+ år: 1. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn  249, 2. Lars-Oskar Nag, Time  249, 3. Ida Vetti, Stavanger  244, 4. Stein Are Forfod, Time  243, 5. Tone Marita Ryen, Kristiansand og Omegn  243, 6. Stein Ove Molaug, Gjesdal  242, 7. Roar Engen, Kristiansand og Omegn  241, 8. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal  236.

*Søgne Skytterlag takker alle de 323 som deltok på årets Sørlandskula i Søgne