Steinar Skoland 2019

Steinar Skoland (th) fra Lyngdal (her sammen med May Elin Frøyland) vant Sørlandskula i Greipstad foran Peter Sørli fra Søgne og Runar Tveito fra Lunde. Her er alle resultatene. 

Sørlandskula - Greipstad, Greipstad Skytterlag, 28 - søndag 3. november 2019:

Mesterskap:

3-5: 1. Steinar Skoland, Lyngdal (5) 349, 2. Peter Sørli, Søgne (5) 348, 3. Runar Tveito, Lunde (5) 347, 4. Jan Kåre Moland, Drangedal (5) 346, 5. Ingrid Finnestad, Skjeberg (5) 346,

Klasse 2: 1. Silje Metveit, Imenes 348, 2. Camilla S. Rødland, Klepp 346, 3. Steinar Møll, Holum 344, 4. Tone Wårøy Møll, Holum 343, 5. Helge Voss, Stavanger 341,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 349, 2. Håvard N. Voss, Stavanger 344, 3. Petter Marius Omland, Lyngdal 343, 4. Terje Høyland, Lyngdal 342, 5. Geir Dale, Heddeland og Breland 340,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 349, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 348, 3. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 345, 4. Folke Helle, Finnøy 344, 5. Svein Jåtun, Greipstad 344,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 347, 2. Per Gjesdal, Gjesdal 347, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 347, 4. Jarle Idland, Gjesdal 345, 5. Arne Skuland, Laudal 343,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 348, 3. Åsmund Idland, Gjesdal 348, 3. Rolf Kittilsen, Lunde 348, 5. Willy Krafft, Løveid 345,

Eldre Junior 18 år: 1. Kjetil Fjellheim, Sannidal 343, 2. Martin N. Voss, Stavanger 342, 3. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 341, 4. Sander Harildstad, Lismarken 341, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 339,

Junior 16-17 år: 1. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 349, 2. Hannah Johansen, Time 348, 3. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 348, 4. Joakim Grimestad Krone, Imenes 347, 5. Nora Midtgard, Jondalen 347,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Maja Dorholt, Lunde 349, 3. Mathias Olsen, Froland 349, 4. Emil K. Lilledal, Stavanger 348, 5. Ingvill Flikka, Flikka 348,

Rekrutt 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad 350, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 349, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 348, 4. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 344, 5. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 344,

Nybegynner ung: Jesper Aleksander Anda, Klepp 223, Ida Granberg, Fet 200, Torjus Bore, Klepp 224, Espen Ødegård, Greipstad 190, Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 229, Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 231, Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 249, Robin Vestly, Time 222, Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 235, Anne Maren G. Homme, Kristiansand og Omegn 211, Tone Oline Dale, Laudal 236, Mathias Egeli, Greipstad 238, Ida Stedjan Egeli, Laudal 225, Emma Amalie Hannaas-Gundersen, Laudal 211, Oda Bore, Klepp 222, Daniel Mahmood, Greipstad 237, Adam Mahmood, Greipstad 220, Kristian Sagemoen, Ugland 201,

Nybegynner voksen: 1. Stein Are Forfod, Time 246, 2. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 246, 3. Stein Ove Molaug, Gjesdal 245, 4. Lars-Oskar Nag, Time 244, 5. Ida Vetti, Stavanger 240,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Runar Tveito, Lunde 249, 2. Steinar Skoland, Lyngdal 249, 3. Peter Sørli, Søgne 248, 4. Jan Kåre Moland, Drangedal 246, 5. Ingrid Finnestad, Skjeberg 246, 6. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 246, 7. Geir Atle Metveit, Imenes 246, 7. Tore Byberg, Rissa 246, 9. Kenneth Stubstad, Mandal 246, 10. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 245, 11. Anders Edvin Gusdal, Imenes 245, 11. Tore Rødland, Klepp 245, 13. Sindre Tunheim, Imenes 245, 14. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 245, 15. Wenke Blien, Flikka 244, 16. Trond Inge Rødland, Klepp 244, 17. Olav Fuglestad, Time 244, 18. Linn Christine Vatland, Time 243, 19. Alvilde Røiseland, Holum 242, 20. Einar Johansen, Time 242, 21. Tor Harald Lund, Søgne 242, 21. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 242, 23. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 242, 24. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 242, 25. Kåre G. Brekke, Greipstad 242, 26. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 242, 27. Jørand Aas, Lunde 241, 28. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 241, 29. Jarle Larsen, Time 241, 30. Kristoffer Soma, Stavanger 241, 31. Tore Indreiten, Stavanger 240, 32. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 240, 33. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 240, 34. Kjell Egil Norum, Lindesnes 240, 34. Einar Tunheim, Hå 240, 36. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 239, 37. Baste Sudmann, Time 239, 38. Kenneth Rakkestad, Vennesla 239, 39. Steinar Skorpa, Stavanger 239, 40. John Winterstø, Stavanger 236, 41. Stein Taanevig, Mandal 234, 42. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 230,

Klasse 4: 1. Aleksander Taanevig, Mandal 244, 2. Pål Augedal, Hå 243, 3. Ola Petter Transet, Røyken og Hurum 243, 4. Frank Ove Ødegård, Greipstad 242, 5. Atle Lid, Evje og Hornnes 242, 6. Kai Egil Berntsen, Froland 242, 7. Karen Sodeland Øksendal, Holum 242, 8. Marie Asbjørnsen, Stavanger 241, 9. Espen Kambo, Stavanger 241, 10. Tormod Måge, Gjesdal 241, 11. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 240, 12. Espen Stubstad, Mandal 240, 13. Kjetil jr. Igland, Imenes 240, 14. Stig Lid, Evje og Hornnes 240, 15. Kåre Storenes, Imenes 239, 16. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 239, 17. Frank Sve, Stranda 239, 18. Bjørn Petter Leite, Stavanger 238, 19. Arild Valand, Mandal 238, 20. Harald Lundnes, Målselv 238, 21. Sigmund Dobbe, Stavanger 238, 22. Sven Inge Ødegård, Time 237, 23. Caroline Iveland, Øvrebø 237, 24. Morten Lunde, Klepp 237, 25. Magne Gamst, Målselv 237, 26. Kari Aarekol, Klepp 237, 27. Torbjørn Dragland, Lyngdal 236, 28. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 236, 29. Tom Nyhaven, Søgne 236, 30. Hans Augedal, Hå 236, 31. Fred Erik Berge, Laudal 236, 32. Nikolas Omland, Hå 235, 33. Egil Andre Finnestad, Skjeberg 235, 34. Tor Henning Post, Ugland 235, 35. Geir Heskestad, Greipstad 234, 36. Ole Håkon Eidså, Greipstad 233, 37. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 233, 38. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 232, 39. Bjørn Bjellerås, Imenes 225, 40. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 219,

Klasse 3: 1. Birgitte Solberg, Mandal 245, 2. Arnt Ingve Svela, Klepp 240, 3. Sveinung Søyland Moen, Førde 240, 4. Vidar Løge, Mandal 237, 5. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 235, 6. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 235, 7. Preben Øidne, Grindølen 234, 8. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 234, 9. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 233, 10. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 233, 11. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 233, 12. Morten Dragland, Lyngdal 233, 13. Gustav Rosland, Tørdal 233, 14. Kim Johnsen, Spydeberg 232, 15. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 232, 16. Bjørn Mølland, Greipstad 230, 17. Kjell Bang, Holum 229, 18. Roy Wollvik, Stavanger 229, 19. Ulf Larsen, Stavanger 226, 20. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 221,

Klasse 2: 1. Silje Metveit, Imenes 249, 2. Camilla S. Rødland, Klepp 246, 3. Tone Wårøy Møll, Holum 244, 4. Steinar Møll, Holum 244, 5. Mariann Austvoll, Klepp 243, 6. Helge Voss, Stavanger 242, 7. Fredrik Herlofsen, Søgne 242, 8. Magne Lorentzen, Søgne 241, 9. Kirsten Sørli, Greipstad 241, 10. Rune Metveit, Imenes 240, 11. Ådne Jenssen, Mandal 240, 12. Signe J. D. Stangborli, Klepp 240, 13. Kari Jørgensen, Imenes 239, 14. Kåre Bjørn Morka, Ugland 238, 15. Inge Storenes, Imenes 237, 16. Jacob Andre Torgersen, Ugland 236, 17. Svein Haugebo, Imenes 236, 17. Kristoffer Anda, Klepp 236, 19. Rune Iveland, Øvrebø 235, 20. Fredrik Stubstad, Mandal 235, 21. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 234, 22. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 226,

Klasse 1: 1. Stein Lilledal, Stavanger 249, 2. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 248, 3. Terje Høyland, Lyngdal 248, 4. Geir Dale, Heddeland og Breland 245, 5. Håvard N. Voss, Stavanger 245, 6. Kjetil Løyning, Holum 244, 6. Petter Marius Omland, Lyngdal 244, 8. Terje Dale, Laudal 244, 9. Steinar Hovland, Lunde 243, 10. Liv Karin Strand, Bjerkreim 239, 11. Jan Otto Jakobsen, Greipstad 239,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 249, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 248, 3. Ove Johansen, Vestre Toten 248, 4. Georg Gulbrandsen, Dølemo 246, 5. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 246, 6. Terje Høyland, Time 245, 7. Anders Metveit, Imenes 245, 8. Thor Vigre, Imenes 245, 9. Folke Helle, Finnøy 245, 10. Bodvar Øvrevik, Finnøy 244, 11. Svein Jåtun, Greipstad 244, 11. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 244, 13. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 244, 14. Tor Fasseland, Mandal 244, 15. Reidar Lohndal, Lyngdal 243, 16. Jon Olav Jåtun, Søgne 243, 16. Finn Tore Homme, Iveland 243, 18. Egil Time, Time 243, 19. Arvid Tveito, Lunde 242, 20. Sissel Taanevig, Mandal 242, 21. May Lise Aas, Bolkesjø 242, 22. Sigbjørn Undheim, Time 242, 23. Tommy Bjørke, Etnedal 241, 24. Lars Esse, Bamble 240, 25. Johan Sørli, Greipstad 240, 25. Astrid Hagelund, Klepp 240, 27. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 239,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 249, 2. Jarle Idland, Gjesdal 249, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 248, 4. Per Gjesdal, Gjesdal 247, 5. Jan Berge, Stavanger 246, 6. Arne Skuland, Laudal 246, 7. Thor Høgsveen, Porsgrunds 245, 8. Paul Vaule, Hå 245, 9. Arne Palerud, Drangedal 244, 10. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 242,

V73: 1. Åsmund Idland, Gjesdal 250, 2. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 3. Harald Englund, Søgne 249, 4. Rolf Kittilsen, Lunde 248, 5. Johannes Østrem, Stavanger 247, 6. Willy Krafft, Løveid 246, 7. Halvar Austvoll, Klepp 245, 8. Olav Løkslid, Lunde 244, 9. Karsten Valand, Grindølen 244, 10. Osvald Uleberg, Evje og Hornnes 242, 11. Sverre Vidringstad, Kristiansand og Omegn 240, 12. Ingvar Aarhus, Greipstad 239, 13. Paul Mjaaland, Mykland 238, 14. Tore Kristian Lunden, Vennesla 234,

Eldre Junior 18 år: 1. Sander Harildstad, Lismarken 244, 2. Martin N. Voss, Stavanger 244, 3. Kjetil Fjellheim, Sannidal 243, 4. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 241, 5. Andreas Finnestad Lund, Søgne 239, 6. Ingrid Jensløkken, Blaker 237, 7. Marius Granberg, Fet 231, 8. Finn Christian Strunck Gundersen, Stavanger 221, 9. Kjetil Anda, Klepp 90,

Junior 16-17 år: 1. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 249, 2. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 249, 3. Hannah Johansen, Time 248, 4. Joakim Grimestad Krone, Imenes 247, 5. Martias Flikka, Flikka 247, 6. Nora Midtgard, Jondalen 247, 7. Line Rødland, Klepp 246, 8. Kristian Storenes, Imenes 246, 9. Martine Sve, Stranda 246, 10. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 245, 11. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 245, 11. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 245, 13. Morten Nysted, Stavanger 245, 14. Lars Rakkestad, Vennesla 243, 15. Daniel Kittilsen, Lunde 242, 16. Vegard Knutson, Imenes 242, 17. Line Kasbo, Trøgstad 241, 18. Erlend Sundsdal, Kristiansand og Omegn 240, 19. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 239, 20. Inger Marie Bringsdal, Holum 238, 21. Jonatan Sagland, Gjesdal 236, 22. Tomas Langleite, Stavanger 234,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Maja Dorholt, Lunde 250, 3. Sine Stangborli, Klepp 249, 4. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 249, 5. Mathias Olsen, Froland 249, 6. Ingvill Flikka, Flikka 248, 7. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 248, 8. Emil K. Lilledal, Stavanger 248, 9. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 248, 10. Amalie Sagemoen, Ugland 247, 11. Elise H. Birkeland, Stavanger 247, 12. Mats Langfjord, Mandal 246, 13. Odin Svela, Klepp 245, 14. Sunniva Tveitan, Drangedal 245, 15. Olav Måge, Gjesdal 245, 15. Daniel Berge, Laudal 245, 17. Henrik Jansen, Stavanger 244, 18. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 244, 19. Henrik Dorholt, Lunde 244, 19. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 244, 21. Elias Furunes, Drangedal 243, 22. Hanna Emilie Byrbotten Andreassen, Fet 243, 23. Mathias Larsen, Stavanger 243, 23. Tobias Gulbrandsen, Søgne 243, 25. Sebastian Lunden Sletten, Vennesla 243, 26. Mina Wårøy Møll, Holum 241, 27. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 240, 28. Tor Edvard Bringsdal, Holum 240, 29. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 240, 30. Aila Molaug, Gjesdal 238, 31. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 237, 32. Daniel Olsen, Søgne 236, 33. Markus Nordbø Li, Gjesdal 236, 34. Malin Eide Løyning, Holum 235, 35. Malin Regine Øglænd, Time 230, 36. Elise Osaland Ramski, Gjesdal 226,

Rekrutt 11-13 år: 1. Martin Ødegård, Greipstad 250, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 249, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 249, 4. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 248, 5. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 245, 6. Nora Fjellanger, Time 245, 7. Olina H. Birkeland, Stavanger 244, 8. Torkel Eieland, Iveland 244, 9. Tobias Lie, Holum 244, 10. Jonas Rinde, Holum 243, 11. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 243, 12. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 242, 13. Camilla Sirekrok, Gjesdal 241, 14. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 240, 15. Gard Ødegård, Time 239, 16. Filip Emil Leesland, Iveland 239, 17. Solveig Engvoll, Kristiansand og Omegn 238, 18. Marcus Schmidt Sletten, Holum 238, 19. Ingrid Helene Kittilsen, Lunde 237, 20. Aksel Flikka, Flikka 236, 21. Anne Bisschop, Tørdal 236, 22. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 235, 23. Arnt Ivar Larsen, Holum 234, 24. Tord Stensland, Time 233, 25. Aksel Pedersen Skoie, Holum 232, 26. Thomas Berge, Laudal 232, 27. Hannah Midtgard, Jondalen 232, 28. Kine Eide Løyning, Holum 231, 29. Arild Andre Warmbrodt Rygnestad, Laudal 230, 30. Celine Løyning, Holum 230, 31. Isak Haugstad Hansen, Laudal 228, 32. Caroline Haga Øvrevik, Gann 227, 33. Ole Molaug, Gjesdal 222, 34. Simon Sirekrok, Gjesdal 211, 35. Anne Marie Knibe, Søgne 193,

Nybegynner ung: Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 249, Mathias Egeli, Greipstad 238, Daniel Mahmood, Greipstad 237, Tone Oline Dale, Laudal 236, Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 235, Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 231, Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 229, Ida Stedjan Egeli, Laudal 225, Torjus Bore, Klepp 224, Jesper Aleksander Anda, Klepp 223, Robin Vestly, Time 222, Oda Bore, Klepp 222, Adam Mahmood, Greipstad 220, Anne Maren G. Homme, Kristiansand og Omegn 211, Emma Amalie Hannaas-Gundersen, Laudal 211, Kristian Sagemoen, Ugland 201, Ida Granberg, Fet 200, Espen Ødegård, Greipstad 190,

Nybegynner voksen: 1. Stein Are Forfod, Time 246, 2. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 246, 3. Stein Ove Molaug, Gjesdal 245, 4. Lars-Oskar Nag, Time 244, 5. Ida Vetti, Stavanger 240, 6. Tone Marita Ryen, Kristiansand og Omegn 240, 7. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal 239, 8. Nils Harald Finstad, Greipstad 238, 9. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 237,