PS

Peter Sørli fra Søgne vant Sørlandskula i Mandal foran Andreas Vigemyr fra Heddeland og Breland og Linn Christine Vatland fra Time. Her er alle resultatene.

 

Sørlandskula Mandal, Mandal SKL, 28.10-03.11.2019:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Martin Ødegård, Greipstad 350, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 349, 3. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 342, 4. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 342, 5. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 341, 6. Jonas Norum, Lindesnes 341, 7. Nora Fjellanger, Time 338, 8. Olina H. Birkeland, Stavanger 338, 9. Anne Bisschop, Tørdal 337, 10. Arnt Ivar Larsen, Holum 337, 11. Marcus Schmidt Sletten, Holum 337, 12. Ingrid Kittelsen, Lunde 336, 13. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 335, 14. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 335, 15. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 335, 16. Jonas Rinde, Holum 334, 17. Camilla Sirekrok, Gjesdal 334, 18. Nikolai Rinde, Farsund 333, 19. Tobias Lie, Holum 333, 20. Hannah Midtgard, Jondalen 332, 21. Gard Ødegård, Time 331, 22. Kine Eide Løyning, Holum 330, 23. Aksel Flikka, Flikka 330, 24. Tord Stensland, Time 327, 25. Caroline Haga Øvrevik, Gann 326, 26. Ole Molaug, Gjesdal 326, 27. Arild Andre Warmbrodt Rygnesta, Laudal 325, 28. Simon Sirekrok, Gjesdal 324, 29. Celine Løyning, Holum 321, 30. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 319, 31. Aksel Pedersen Skoie, Holum 319, 32. Isak Haugstad Hansen, Laudal 319, 33. Thomas Berge, Laudal 317, 34. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 315, 35. Anne Marie Knibe, Søgne 275

Eldre rekrutt: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 350, 2. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 350, 2. Maja Dorholt, Lunde 350, 4. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 350, 5. Henrik Dorholt, Lunde 350, 6. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 349, 7. Ingvill Flikka, Flikka 349, 8. Mathias Olsen, Froland 349, 9. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 347, 10. Emil K. Lilledal, Stavanger 347, 11. Sine Stangborli, Klepp 347, 12. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 346, 13. Mats Langfjord, Mandal 346, 14. Amalie Sagemoen, Ugland 346, 15. Sunniva Tveitan, Drangedal 344, 16. Mathias Larsen, Stavanger 344, 17. Elise H. Birkeland, Stavanger 344, 18. Olav Måge, Gjesdal 344, 19. Mina Wårøy Møll, Holum 343, 20. Odin Svela, Klepp 343, 21. Elias Furunes, Drangedal 343, 22. Henrik Jansen, Stavanger 343, 23. Daniel Berge, Laudal 342, 24. Tobias Gulbrandsen, Søgne 341, 25. Tor Edvard Bringsdal, Holum 340, 26. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 339, 27. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 339, 28. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn 339, 29. Daniel Olsen, Søgne 338, 30. Hanna Emilie Byrbotten Andreas, Fet 336, 31. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 336, 32. Elise Osaland Ramski, Gjesdal 335, 33. Malin Regine Øglænd, Time 329, 34. Markus Nordbø Li, Gjesdal 329, 35. Aila Molaug, Gjesdal 326, 36. Malin Eide Løyning, Holum 309

Junior: 1. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 349, 2. Line Rødland, Klepp 347, 3. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 347, 4. Nora Midtgard, Jondalen 346, 5. Marius Granberg, Fet 345, 6. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 345, 7. Joakim Grimestad Krone, Imenes 345, 8. Daniel Kittilsen, Lunde 345, 9. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 344, 10. Martias Flikka, Flikka 344, 11. Martine Sve, Stranda 344, 12. Hannah Johansen, Time 343, 13. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 342, 14. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 341, 15. Kristian Storenes, Imenes 339, 16. Morten Nysted, Stavanger 339, 17. Inger Marie Bringsdal, Holum 338, 18. Vegard Knutson, Imenes 337, 19. Jonatan Sagland, Gjesdal 337, 20. Tomas Langleite, Stavanger 337, 21. Line Kasbo, Trøgstad 333, 22. Lars Rakkestad, Vennesla 227

Eldre Junior: 1. Martin N. Voss, Stavanger 344, 2. Andreas Finnestad Lund, Søgne 343, 3. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 342, 4. Kjetil Fjellheim, Sannidal 341, 5. Ingrid Jensløkken, Blaker 340, 6. Sander Harildstad, Lismarken 336, 7. Kjetil Anda, Klepp 335, 8. Finn Christian Strunck Gunders, Stavanger 328, 9. Martin Eiken, Øvre Eiken 321

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 349, 2. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 347, 2. Jarle Idland, Gjesdal 347, 4. Arne Skuland, Laudal 346, 5. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 346, 6. Arne Palerud, Drangedal 345, 7. Per Gjesdal, Gjesdal 344, 8. Thor Høgsveen, Porsgrunds 343, 9. Jan Berge, Stavanger 341, 10. Paul Vaule, Hå skytterlag 340, 11. Hallgeir Igland, Imenes 324

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Karsten Valand, Grindølen 347, 3. Harald Englund, Søgne 346, 4. Åsmund Idland, Gjesdal 346, 5. Rolf Kittilsen, Lunde 344, 6. Olav Løkslid, Lunde 341, 7. Halvar Austvoll, Klepp 340, 8. Johannes Østrem, Stavanger 338, 9. Willy Krafft, Løveid 338, 10. Paul Mjaaland, Mykland 336

Klasse 1: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 249, 2. Stein Lilledal, Stavanger 249, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 247, 4. Terje Høyland, Lyngdal 247, 5. Kjetil Løyning, Holum 246, 6. Geir Dale, Heddeland og Breland 244, 7. Arild Lie, Holum 243, 8. Petter Marius Omland, Lyngdal 242, 9. Terje Dale, Laudal 240, 10. Steinar Hovland, Lunde 237, 11. Liv Karin Strand, Bjerkreim 233

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 348, 2. Camilla S. Rødland, Klepp 344, 3. Steinar Møll, Holum 344, 4. Magne Lorentzen, Søgne 342, 5. Helge Voss, Stavanger 342, 6. Kåre Bjørn Morka, Ugland 342, 7. Ådne Jenssen, Mandal 342, 8. Fredrik Herlofsen, Søgne 341, 9. Rune Metveit, Imenes 340, 10. Silje Metveit, Imenes 340, 11. Signe J. D. Stangborli, Klepp 338, 12. Kirsten Sørli, Greipstad 338, 13. Jacob Andre Torgersen, Ugland 338, 14. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 337, 15. Mariann Austvoll, Klepp 337, 16. Rune Iveland, Øvrebø 335, 17. Svein Haugebo, Imenes 333, 18. Kristoffer Anda, Klepp 332, 19. Inge Storenes, Imenes 329, 20. Kari Jørgensen, Imenes 329, 21. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 325, 22. Fredrik Stubstad, Mandal 325

Klasse 3-5: 1. Peter Sørli, Søgne 348, 2. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 348, 3. Linn Christine Vatland, Time 348, 4. Jan Kåre Moland, Drangedal 347, 5. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 347, 6. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 347, 7. Olav Fuglestad, Time 347, 8. Geir Atle Metveit, Imenes 346, 9. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 346, 10. Steinar Skoland, Lyngdal 346, 11. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 345, 12. Einar Johansen, Time 344, 13. Aleksander Taanevig, Mandal 344, 14. Kjetil jr. Igland, Imenes 344, 14. Kristoffer Soma, Stavanger 344, 16. Steinar Skorpa, Stavanger 344, 17. Trond Inge Rødland, Klepp 343, 18. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 343, 18. Tore Rødland, Klepp 343, 20. Ingrid Finnestad, Skjeberg 343, 21. Preben Øidne, Grindølen 343, 21. Tore Byberg, Rissa 343, 23. Wenke Blien, Flikka 343, 24. Runar Tveito, Lunde 342, 25. Caroline Iveland, Øvrebø 342, 25. Stein Taanevig, Mandal 342, 27. Tormod Måge, Gjesdal 342, 28. Kai Egil Berntsen, Froland 342, 29. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 341, 30. Kenneth Stubstad, Mandal 341, 31. Marie Asbjørnsen, Stavanger 341, 31. Tore Indreiten, Stavanger 341, 33. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 341, 34. Steinar Norum, Lindesnes 341, 35. Karen Sodeland Øksendal, Holum 341, 36. Frank Sve, Stranda 340, 37. Stig Lid, Evje og Hornnes 340, 38. Baste Sudmann, Time 340, 39. Anders Edvin Gusdal, Imenes 340, 39. Tor Harald Lund, Søgne 340, 41. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 340, 42. Nikolas Omland, Hå skytterlag 340, 43. Espen Kambo, Stavanger 340, 44. Alvilde Røiseland, Holum 340, 45. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 340, 46. Jørand Aas, Lunde 340, 47. Sindre Tunheim, Imenes 339, 48. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 339, 49. Einar Tunheim, Hå skytterlag 339, 50. Hanne Wathne Tveit, Klepp 339, 51. Morten Lunde, Klepp 338, 52. Kjell Egil Norum, Lindesnes 338, 53. Kari Aarekol, Klepp 338, 54. Espen Stubstad, Mandal 338, 55. Sven Inge Ødegård, Time 337, 56. Kåre Storenes, Imenes 337, 57. Frank Ove Ødegård, Greipstad 337, 58. Tom Nyhaven, Søgne 337, 59. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 337, 60. Birgitte Solberg, Mandal 336, 60. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 336, 62. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 336, 63. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 336, 64. Fred Erik Berge, Laudal 336, 65. Sigmund Dobbe, Stavanger 336, 66. Roy Wollvik, Stavanger 335, 67. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 335, 68. Magne Gamst, Målselv 335, 69. Torbjørn Dragland, Lyngdal 335, 70. Harald Lundnes, Målselv 335, 71. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 335, 72. Hans Augedal, Hå skytterlag 334, 73. Arild Valand, Mandal 334, 74. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 334, 75. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 334, 75. Kjell Bang, Holum 334, 77. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 334, 78. Kim Johnsen, Spydeberg 334, 79. Kenneth Rakkestad, Vennesla 333, 80. Tor Henning Post, Ugland 333, 81. Morten Dragland, Lyngdal 333, 82. Atle Lid, Evje og Hornnes 333, 83. John Winterstø, Stavanger 332, 84. Bjørn Petter Leite, Stavanger 332, 85. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 331, 86. Jarle Larsen, Time 330, 87. Sveinung Søyland Moen, Førde 330, 88. Pål Augedal, Hå skytterlag 330, 89. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 330, 90. Bjørn Mølland, Greipstad 329, 91. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 329, 92. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 329, 93. Ole Håkon Eidså, Greipstad 327, 94. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 326, 95. Arnt Ingve Svela, Klepp 324, 96. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 324, 97. Bjørn Bjellerås, Imenes 322, 98. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 322, 99. Ulf Larsen, Stavanger 321, 100. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 320, 101. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 310, 102. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 299, 103. Geir Heskestad, Greipstad 221

V55: 1. Egil Time, Time 349, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 346, 3. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 346, 4. Per Kristian Aas, Lunde 345, 5. Tor Fasseland, Mandal 345, 5. Johan Sørli, Greipstad 345, 7. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 345, 8. Terje Høyland, Time 344, 9. Thor Vigre, Imenes 344, 10. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 343, 11. Lars Esse, Bamble 343, 12. May Lise Aas, Bolkesjø 343, 12. Folke Helle, Finnøy 343, 12. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 343, 15. Jon Olav Jåtun, Søgne 342, 15. Ove Johansen, Vestre Toten 342, 17. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 342, 18. Sissel Taanevig, Mandal 342, 19. Reidar Lohndal, Lyngdal 341, 20. Sigbjørn Undheim, Time 340, 20. Arvid Tveito, Lunde 340, 22. Bodvar Øvrevik, Finnøy 338, 23. Astrid Hagelund, Klepp 338, 24. Anders Metveit, Imenes 338, 25. Tommy Bjørke, Etnedal 335, 26. Finn Tore Homme, Iveland 322

Norma: 1. Wenke Blien, Flikka (5) 343, 2. Stein Taanevig, Mandal (5) 342, 3. Kenneth Stubstad, Mandal (5) 341, 4. Anders Edvin Gusdal, Imenes (5) 340, 5. Einar Tunheim, Hå skytterlag (5) 339, 6. Kari Aarekol, Klepp (4) 338, 7. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn (4) 336, 8. Magne Gamst, Målselv (4) 335, 9. Hans Augedal, Hå skytterlag (4) 334, 10. Ole Håkon Eidså, Greipstad (4) 327

U21: 1. Linn Christine Vatland, Time (5) 348, 2. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen (5) 347, 3. Kjetil jr. Igland, Imenes (4) 344, 4. Tormod Måge, Gjesdal (4) 342, 5. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord (5) 341, 6. Karen Sodeland Øksendal, Holum (4) 341, 7. Nikolas Omland, Hå skytterlag (4) 340, 8. Jørand Aas, Lunde (5) 340, 9. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn (3) 326, 10. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn (3) 324, 11. Håkon Holter Slogvik, Stavanger (3) 320, 12. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland (3) 299

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Jesper Aleksander Anda, Klepp 227, 2. Torjus Bore, Klepp 232, 2. Oda Bore, Klepp 207, 4. Mari Helen Rosenkilde Dahle, Tørdal 229, 5. Thea Therese Dale, Heddeland og Breland 239, 6. Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 233, 7. Filip Egeland, Stavanger 226, 8. Mathias Egeli, Greipstad 233, 9. Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 231, 10. Lea Frøysaa Eriksen, Greipstad 221, 11. Endre Tjørsvåg Haga, Stavanger 210, 12. Emma Amalie Hannaas-Gundersen, Laudal 203, 13. Aksel Nordbø, Stavanger 213, 14. Kristian Sagemoen, Ugland 227, 15. Mats Skeivoll, Greipstad 214, 16. Ida Stedjan Egeli, Laudal 221, 17. Robin Vestly, Time 212, 18. Espen Ødegård, Greipstad 204

Klasse R: 1. Martin Ødegård, Greipstad 250, 2. Jens Olsrud Østli, Tangen 249, 3. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 245, 4. Tor Simen Rosenkilde Dahle, Tørdal 244, 5. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 244, 6. Arnt Ivar Larsen, Holum 243, 7. Jonas Norum, Lindesnes 243, 8. Nora Fjellanger, Time 242, 9. Olina H. Birkeland, Stavanger 242, 10. Anne Bisschop, Tørdal 241, 11. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 240, 12. Ingrid Kittelsen, Lunde 239, 13. Henning Stien Nordbø, Kristiansand og Omegn 239, 14. Nikolai Rinde, Farsund 238, 15. Hannah Midtgard, Jondalen 238, 16. Camilla Sirekrok, Gjesdal 238, 17. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 238, 18. Marcus Schmidt Sletten, Holum 238, 19. Jonas Rinde, Holum 237, 20. Tobias Lie, Holum 237, 21. Gard Ødegård, Time 237, 22. Kine Eide Løyning, Holum 236, 23. Aksel Flikka, Flikka 235, 24. Tord Stensland, Time 234, 25. Arild Andre Warmbrodt Rygnesta, Laudal 233, 26. Celine Løyning, Holum 232, 27. Ole Molaug, Gjesdal 232, 28. Thomas Berge, Laudal 231, 29. Caroline Haga Øvrevik, Gann 231, 30. Julie Kornbrekke Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 230, 31. Aksel Pedersen Skoie, Holum 230, 32. Isak Haugstad Hansen, Laudal 229, 33. Simon Sirekrok, Gjesdal 228, 34. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 224, 35. Anne Marie Knibe, Søgne 201

Klasse ER: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 250, 2. Martin Knutsmoen Sørlie, Hovet og Hol 250, 3. Emil K. Lilledal, Stavanger 250, 3. Guro Sørnskog Karlsen, Moss og Våler 250, 3. Maja Dorholt, Lunde 250, 6. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 250, 6. Henrik Dorholt, Lunde 250, 8. Ingvill Flikka, Flikka 249, 9. Sine Stangborli, Klepp 249, 10. Mathias Olsen, Froland 249, 11. Simen Tveit Kirkeby, Drangedal 248, 12. Amalie Sagemoen, Ugland 248, 13. Mathias Larsen, Stavanger 247, 14. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 247, 15. Mats Langfjord, Mandal 247, 16. Olav Måge, Gjesdal 247, 17. Henrik Jansen, Stavanger 247, 18. Sunniva Tveitan, Drangedal 245, 19. Daniel Berge, Laudal 245, 19. Elise H. Birkeland, Stavanger 245, 19. Odin Svela, Klepp 245, 22. Tobias Gulbrandsen, Søgne 245, 23. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 244, 24. Mina Wårøy Møll, Holum 244, 25. Elias Furunes, Drangedal 244, 26. Andrea Ingstadbjørg Alstad, Fet 243, 27. Daniel Olsen, Søgne 242, 28. Vlad Stokka, Kristiansand og Omegn 242, 28. Tor Edvard Bringsdal, Holum 242, 30. Vemund Kristoffer Paul, Imenes 241, 31. Hanna Emilie Byrbotten Andreas, Fet 239, 32. Elise Osaland Ramski, Gjesdal 239, 33. Markus Nordbø Li, Gjesdal 237, 34. Aila Molaug, Gjesdal 237, 35. Malin Regine Øglænd, Time 236, 36. Malin Eide Løyning, Holum 213

Klasse J: 1. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 250, 2. Joakim Grimestad Krone, Imenes 249, 3. Line Rødland, Klepp 247, 4. Tonje Wehn Ødegård, Moss og Våler 247, 5. Daniel Kittilsen, Lunde 247, 6. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 246, 7. Martias Flikka, Flikka 246, 7. Nora Midtgard, Jondalen 246, 9. Christoffer Finstad, Frogn og Drøbak 245, 9. Marius Granberg, Fet 245, 11. Isabella Jansen Fiskå, Hjelmeland 245, 11. Martine Sve, Stranda 245, 13. Hannah Johansen, Time 243, 13. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 243, 15. Kristian Storenes, Imenes 242, 16. Inger Marie Bringsdal, Holum 242, 17. Jonatan Sagland, Gjesdal 240, 18. Morten Nysted, Stavanger 240, 19. Tomas Langleite, Stavanger 239, 20. Vegard Knutson, Imenes 238, 21. Line Kasbo, Trøgstad 236, 22. Lars Rakkestad, Vennesla 227

Klasse EJ: 1. Martin N. Voss, Stavanger 244, 2. Andreas Finnestad Lund, Søgne 243, 3. Kjetil Fjellheim, Sannidal 242, 4. Stine Cecilie Bjerklund, Holla 242, 5. Ingrid Jensløkken, Blaker 240, 6. Sander Harildstad, Lismarken 237, 7. Kjetil Anda, Klepp 236, 8. Finn Christian Strunck Gunders, Stavanger 230, 9. Martin Eiken, Øvre Eiken 223

Klasse NV: 1. Arne August Dalene, Kristiansand og Omegn 248, 2. Lars-Oskar Nag, Time 246, 3. Tone Marita Ryen, Kristiansand og Omegn 243, 4. Stein Ove Molaug, Gjesdal 243, 5. Ida Vetti, Stavanger 243, 6. Stein Are Forfod, Time 242, 7. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 239, 8. Ruben Lien, Greipstad 239, 9. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal 235

Klasse V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 250, 2. Dagfinn Vemmelvik, Greipstad 248, 3. Arne Skuland, Laudal 247, 3. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 247, 3. Jarle Idland, Gjesdal 247, 6. Paul Vaule, Hå skytterlag 246, 7. Per Gjesdal, Gjesdal 245, 8. Arne Palerud, Drangedal 245, 8. Thor Høgsveen, Porsgrunds 245, 10. Jan Berge, Stavanger 245, 11. Hallgeir Igland, Imenes 230

Klasse V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 248, 3. Karsten Valand, Grindølen 248, 4. Åsmund Idland, Gjesdal 247, 5. Rolf Kittilsen, Lunde 246, 6. Halvar Austvoll, Klepp 243, 7. Olav Løkslid, Lunde 243, 8. Johannes Østrem, Stavanger 242, 9. Willy Krafft, Løveid 241, 10. Paul Mjaaland, Mykland 237

Klasse 1: 1. Håvard N. Voss, Stavanger 249, 2. Stein Lilledal, Stavanger 249, 3. Linn Marie Johnsen, Spydeberg 247, 4. Terje Høyland, Lyngdal 247, 5. Kjetil Løyning, Holum 246, 6. Geir Dale, Heddeland og Breland 244, 7. Arild Lie, Holum 243, 8. Petter Marius Omland, Lyngdal 242, 9. Terje Dale, Laudal 240, 10. Steinar Hovland, Lunde 237, 11. Liv Karin Strand, Bjerkreim 233

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 249, 2. Camilla S. Rødland, Klepp 245, 3. Signe J. D. Stangborli, Klepp 244, 4. Fredrik Herlofsen, Søgne 244, 5. Steinar Møll, Holum 244, 6. Silje Metveit, Imenes 244, 7. Helge Voss, Stavanger 243, 8. Kåre Bjørn Morka, Ugland 243, 9. Ådne Jenssen, Mandal 243, 10. Magne Lorentzen, Søgne 242, 11. Rune Metveit, Imenes 242, 12. Jan Erik Brown Berge, Stavanger 241, 13. Kirsten Sørli, Greipstad 241, 14. Jacob Andre Torgersen, Ugland 241, 15. Mariann Austvoll, Klepp 240, 16. Rune Iveland, Øvrebø 238, 17. Svein Haugebo, Imenes 237, 18. Kristoffer Anda, Klepp 234, 19. Kari Jørgensen, Imenes 234, 20. Inge Storenes, Imenes 233, 21. Fredrik Stubstad, Mandal 232, 22. Audun Rossevatn, Øvre Eiken 230

Klasse 3: 1. Preben Øidne, Grindølen 244, 2. Birgitte Solberg, Mandal 240, 3. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 237, 4. Kjell Bang, Holum 236, 5. Roy Wollvik, Stavanger 235, 6. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 235, 6. Morten Dragland, Lyngdal 235, 8. Kim Johnsen, Spydeberg 235, 9. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 232, 10. Bjørn Mølland, Greipstad 231, 11. Sveinung Søyland Moen, Førde 230, 12. Stine Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 229, 13. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 229, 14. Ulf Larsen, Stavanger 228, 15. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 227, 16. Arnt Ingve Svela, Klepp 226, 17. Håkon Holter Slogvik, Stavanger 226, 18. Tellef Kornbrekke, Kristiansand og Omegn 213, 19. Espen Elias Vigemyr, Heddeland og Breland 209

Klasse 4: 1. Aleksander Taanevig, Mandal 246, 2. Kjetil jr. Igland, Imenes 244, 3. Tormod Måge, Gjesdal 244, 4. Kai Egil Berntsen, Froland 243, 5. Caroline Iveland, Øvrebø 242, 6. Steinar Norum, Lindesnes 242, 7. Hanne Wathne Tveit, Klepp 242, 7. Karen Sodeland Øksendal, Holum 242, 9. Frank Sve, Stranda 241, 10. Stig Lid, Evje og Hornnes 241, 11. Siv Tone Rossevatn, Øvre Eiken 241, 11. Kristian Fjellheim Bakke, Sannidal 241, 13. Marie Asbjørnsen, Stavanger 241, 14. Espen Kambo, Stavanger 241, 15. Nikolas Omland, Hå skytterlag 240, 16. Tom Nyhaven, Søgne 240, 17. Kari Aarekol, Klepp 240, 18. Harald Lundnes, Målselv 240, 19. Espen Stubstad, Mandal 240, 20. Morten Lunde, Klepp 239, 21. Kåre Storenes, Imenes 239, 22. Frank Ove Ødegård, Greipstad 238, 23. Sigmund Dobbe, Stavanger 238, 24. Camilla Buch Vidringstad, Lyngdal 238, 25. Sven Inge Ødegård, Time 237, 26. Bjørn Petter Leite, Stavanger 237, 27. Alf Olav Skeivoll, Greipstad 237, 28. Torbjørn Dragland, Lyngdal 237, 29. Fred Erik Berge, Laudal 237, 30. Jakob Dalene, Kristiansand og Omegn 237, 31. Atle Lid, Evje og Hornnes 237, 32. Jarle Tvinnereim, Kristiansand og Omegn 236, 33. Tor Henning Post, Ugland 236, 34. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 236, 34. Magne Gamst, Målselv 236, 36. Hans Augedal, Hå skytterlag 235, 37. Arild Valand, Mandal 235, 38. Bjørn Vidringstad, Lyngdal 235, 39. Pål Augedal, Hå skytterlag 230, 40. Ole Håkon Eidså, Greipstad 228, 41. Bjørn Bjellerås, Imenes 223, 42. Geir Heskestad, Greipstad 221

Klasse 5: 1. Jan Kåre Moland, Drangedal 248, 2. Peter Sørli, Søgne 248, 3. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 248, 3. Tor Arnfinn Homme, Kristiansand og Omegn 248, 5. Linn Christine Vatland, Time 248, 6. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 247, 7. Aleksander Teisrud, Høland/Bjørkelangen 247, 8. Olav Fuglestad, Time 247, 9. Geir Atle Metveit, Imenes 246, 10. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 246, 11. Steinar Skoland, Lyngdal 246, 11. Tore Byberg, Rissa 246, 13. Kristoffer Soma, Stavanger 245, 14. Einar Johansen, Time 244, 15. Steinar Skorpa, Stavanger 244, 16. Tore Rødland, Klepp 244, 17. Jon Fjellheim Valbø, Sannidal 244, 18. Wenke Blien, Flikka 244, 19. Trond Inge Rødland, Klepp 243, 20. Ingrid Finnestad, Skjeberg 243, 21. Kim Johan Vemmelvik, Søgne 243, 22. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 243, 23. Runar Tveito, Lunde 242, 24. Alvilde Røiseland, Holum 242, 25. Stein Taanevig, Mandal 242, 26. Tor Harald Lund, Søgne 241, 27. Tore Indreiten, Stavanger 241, 28. Kenneth Stubstad, Mandal 241, 29. Jarle Larsen, Time 241, 30. Sindre Tunheim, Imenes 240, 31. Baste Sudmann, Time 240, 32. Kjell Egil Norum, Lindesnes 240, 33. Anders Edvin Gusdal, Imenes 240, 33. Jørand Aas, Lunde 240, 35. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 240, 36. Einar Tunheim, Hå skytterlag 239, 37. Reidar Martin Bogar Sørlie, Hovet og Hol 238, 38. Ole Kristian Winterstø, Stavanger 237, 39. Ole Bernt Eie Vatland, Tonstad 236, 40. John Winterstø, Stavanger 235, 41. Kenneth Rakkestad, Vennesla 234, 42. Hans Øyvind Kvilesjø, Spydeberg 231

Klasse V55: 1. Egil Time, Time 249, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 247, 3. Tor Fasseland, Mandal 247, 4. Per Kristian Aas, Lunde 246, 5. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 246, 6. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 246, 7. Terje Høyland, Time 245, 7. Lars Esse, Bamble 245, 7. May Lise Aas, Bolkesjø 245, 10. Johan Sørli, Greipstad 245, 11. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 244, 12. Sigbjørn Undheim, Time 244, 13. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 244, 14. Thor Vigre, Imenes 244, 15. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 243, 16. Folke Helle, Finnøy 243, 16. Ove Johansen, Vestre Toten 243, 18. Jon Olav Jåtun, Søgne 243, 19. Arvid Tveito, Lunde 242, 20. Sissel Taanevig, Mandal 242, 21. Astrid Hagelund, Klepp 241, 22. Reidar Lohndal, Lyngdal 241, 23. Anders Metveit, Imenes 240, 24. Tommy Bjørke, Etnedal 240, 25. Bodvar Øvrevik, Finnøy 239, 26. Finn Tore Homme, Iveland 224

Klasse AG3: 1. Leif jr Rinde, NROF Lister 233, 2. Nils Bernt Rinde, NROF Lister 222