Martin Ødegård

Martin Ødegård fra Greipstad ble sammenlagtvinner i klasse rekrutt i årets Sørlandskule med ultimate 1750 poeng og ikke mindre enn 112 innertiere foran Jens Olsrud Østli fra Tangen og Halvor Værheim Øygarden fra Lunde. 28 rekrutter skjøt alle 5 stevnene og her finner Du sluttlisten.

 

Plass Navn Klasse Skytterlag Holum Mandal Søgne Kr.Sand Greipstad Sum Innertiere
1 Ødegård, Martin R Greipstad Skytterlag 350 350 350 350 350 1750 112
2 Østli, Jens Olsrud R Tangen Skytterlag 349 349 349 348 349 1744 93
3 Øygarden, Halvor Værheim R Lunde Skytterlag 347 342 347 342 348 1726 62
4 Øvrevik, Viktoria Haga R Gann Skytterlag 342 342 343 343 344 1714 64
5 Knudsen, Thor Einar R Kristiansand og Omegn Skytterlag 338 335 337 343 341 1694 63
6 Rinde, Jonas R Holum Skytterlag 342 334 341 335 341 1693 44
7 Dahle, Tor Simen Rosenkilde R Tørdal Skytterlag 337 341 330 340 344 1692 39
8 Birkeland, Olina H. R Stavanger Skytterlag 338 338 339 332 342 1689 37
9 Fjellanger, Nora R Time Skytterlag 336 338 332 338 339 1683 34
10 Lie, Tobias R Holum Skytterlag 338 333 330 337 343 1681 31
11 Kittelsen, Ingrid R Lunde Skytterlag 340 336 344 329 330 1679 36
12 Nordbø, Henning Stien R Kristiansand og Omegn Skytterlag 335 335 338 332 335 1675 31
13 Larsen, Arnt Ivar R Holum Skytterlag 337 337 331 338 329 1672 26
14 Sirekrok, Camilla R Gjesdal Skytterlag 338 334 333 328 334 1667 30
15 Skagestad Nilsen, Mathias R Holum Skytterlag 334 319 338 335 334 1660 28
16 Midtgard, Hannah R Jondalen skytterlag 329 332 334 328 327 1650 22
17 Sletten, Marcus Schmidt R Holum Skytterlag 332 337 329 317 333 1648 27
18 Løyning, Kine Eide R Holum Skytterlag 330 330 333 324 325 1642 18
19 Bisschop, Anne R Tørdal Skytterlag 323 337 326 319 326 1631 21
20 Warmbrodt Rygnestad, Arild Andre R Laudal Skytterlag 341 325 316 332 311 1625 26
21 Pedersen Skoie, Aksel R Holum Skytterlag 325 319 322 325 322 1613 14
22 Molaug, Ole R Gjesdal Skytterlag 319 326 330 322 310 1607 15
23 Berge, Thomas R Laudal Skytterlag 326 317 323 321 319 1606 14
24 Stensland, Tord R Time Skytterlag 310 327 331 298 327 1593 14
25 Øvrevik, Caroline Haga R Gann Skytterlag 324 326 311 311 320 1592 18
26 Løyning, Celine R Holum Skytterlag 323 321 305 319 322 1590 12
27 Sirekrok, Simon R Gjesdal Skytterlag 288 324 326 307 301 1546 12
28 Knibe, Anne Marie R Søgne Skytterlag 285 275 307 287 277 1431 5