Caroline F Lund

Caroline Finnestad Lund vant klasse eldre rekrutt med ultimate 1750 poeng ok ikke mindre enn 147 innertiere. Hun vant fem poeng foran Maj aDorholt fra Lunde og 8 poeng foran Emil K. Lilledal fra Stavanger. 32 eldre rekrutter skjøt alle 5 stevnene og her finner Du sluttlisten.

 

Plass Navn Klasse Skytterlag Holum Mandal Søgne Kr.Sand Greipstad Sum Innertiere
1 Finnestad Lund, Caroline ER Søgne Skytterlag 350 350 350 350 350 1750 147
2 Dorholt, Maja ER Lunde Skytterlag 347 350 350 349 349 1745 101
3 Lilledal, Emil K. ER Stavanger Skytterlag 349 347 349 349 348 1742 99
4 Karlsen, Guro Sørnskog ER Moss og Våler Skytterlag 350 349 347 348 347 1741 88
5 Olsen, Mathias ER Froland Skytterlag 349 349 346 348 349 1741 74
6 Kongevold, Joar Vetle Modalsli ER Flikka Skytterlag 347 350 350 345 347 1739 79
7 Sørlie, Martin Knutsmoen ER Hovet og Hol Skytterlag 344 350 348 349 346 1737 84
8 Stangborli, Sine ER Klepp Skytterlag 347 347 344 348 348 1734 75
9 Lunde, Ole Morten Austvoll ER Klepp Skytterlag 347 347 348 348 344 1734 72
10 Sagemoen, Amalie ER Ugland Skytterlag 346 346 347 349 344 1732 65
11 Flikka, Ingvill ER Flikka Skytterlag 345 349 341 347 348 1730 72
12 Dorholt, Henrik ER Lunde Skytterlag 346 350 345 345 342 1728 62
13 Langfjord, Mats ER Mandal Skytterlag 345 346 341 344 345 1721 69
14 Birkeland, Elise H. ER Stavanger Skytterlag 345 344 342 338 346 1715 49
15 Furunes, Elias ER Drangedal Skytterlag 345 343 343 334 343 1708 49
16 Gulbrandsen, Tobias ER Søgne Skytterlag 343 341 345 341 338 1708 45
17 Larsen, Mathias ER Stavanger Skytterlag 342 344 342 337 340 1705 56
18 Svela, Odin ER Klepp Skytterlag 335 343 338 347 340 1703 56
19 Tveitan, Sunniva ER Drangedal Skytterlag 342 344 344 340 332 1702 63
20 Berge, Daniel ER Laudal Skytterlag 342 342 337 343 338 1702 46
21 Måge, Olav ER Gjesdal Skytterlag 340 344 343 333 341 1701 46
22 Møll, Mina Wårøy ER Holum Skytterlag 338 343 342 338 338 1699 48
23 Jansen, Henrik ER Stavanger Skytterlag 345 343 334 336 341 1699 45
24 Bringsdal, Tor Edvard ER Holum Skytterlag 342 340 336 340 336 1694 35
25 Paul, Vemund Kristoffer ER Imenes Skytterlag 330 336 336 344 341 1687 48
26 Ingstadbjørg Alstad, Andrea ER Fet Skytterlag 344 339 336 330 337 1686 45
27 Olsen, Daniel ER Søgne Skytterlag 338 338 340 334 333 1683 38
28 Kirkeby, Simen Tveit ER Drangedal Skytterlag 329 346 338 335 333 1681 43
29 Andreassen, Hanna Emilie Byrbotten ER Fet Skytterlag 337 336 334 329 339 1675 37
30 Løyning, Malin Eide ER Holum Skytterlag 332 309 331 338 334 1644 31
31 Øglænd, Malin Regine ER Time Skytterlag 318 329 338 331 327 1643 24
32 Li, Markus Nordbø ER Gjesdal Skytterlag 328 329 329 318 330 1634 22