Jevneste

Det var Mandal skytterlags fjerdeklassing Aleksander Taanevig (th) som vant klasse 4 sammenlagt foran Karen Sodeland Øksendal fra Holum og Kai Egil Berntsen fra Froland skytterlag. På bildet ser vi Aleksander sammen med Mats Langfjord (ER) og Sissel Taanevig (V55) alle fra Mandal skytterlag. 34 fjerdeklassinger skjøt 5 stevner og her er resultatliste.

 

  Klasse 4                  
Plass Navn   Skytterlag Holum Mandal Søgne Kr. Sand Greipstad Sum Innertiere
1 Taanevig, Aleksander   Mandal Skytterlag 344 344 343 345 344 1720 55
2 Øksendal, Karen Sodeland   Holum Skytterlag 340 341 340 343 340 1704 45
3 Berntsen, Kai Egil   Froland Skytterlag 339 342 340 342 341 1704 44
4 Stubstad, Espen   Mandal Skytterlag 341 338 346 343 334 1702 40
5 Fjellheim Bakke, Kristian   Sannidal Skytterlag 341 341 340 336 340 1698 59
6 Asbjørnsen, Marie   Stavanger Skytterlag 340 341 342 336 339 1698 57
7 Lid, Atle   Evje og Hornnes Skytterlag 340 333 342 341 342 1698 46
8 Skeivoll, Alf Olav   Greipstad Skytterlag 343 336 341 341 336 1697 64
9 Ødegård, Frank Ove   Greipstad Skytterlag 342 337 338 339 341 1697 58
10 Igland, Kjetil jr.   Imenes Skytterlag 341 344 337 337 338 1697 49
11 Måge, Tormod   Gjesdal Skytterlag 344 342 335 336 340 1697 49
12 Rossevatn, Siv Tone   Øvre Eiken Skytterlag 338 340 339 338 339 1694 49
13 Lundnes, Harald   Målselv Skytterlag 341 335 338 337 338 1689 41
14 Lid, Stig   Evje og Hornnes Skytterlag 344 340 344 333 327 1688 56
15 Iveland, Caroline   Øvrebø Skytterlag 341 342 338 331 336 1688 48
16 Lunde, Morten   Klepp Skytterlag 338 338 336 337 334 1683 49
17 Omland, Nikolas   Hå skytterlag 335 340 342 334 332 1683 46
18 Dobbe, Sigmund   Stavanger Skytterlag 335 336 334 339 337 1681 48
19 Berge, Fred Erik   Laudal Skytterlag 335 336 338 340 332 1681 45
20 Storenes, Kåre   Imenes Skytterlag 338 337 332 334 339 1680 43
21 Valand, Arild   Mandal Skytterlag 340 334 334 334 336 1678 45
22 Gamst, Magne   Målselv Skytterlag 336 335 334 335 336 1676 39
23 Nyhaven, Tom   Søgne Skytterlag 329 337 335 339 335 1675 49
24 Augedal, Pål   Hå skytterlag 330 330 335 336 343 1674 54
25 Aarekol, Kari   Klepp Skytterlag 338 338 333 329 335 1673 46
26 Leite, Bjørn Petter   Stavanger Skytterlag 338 332 335 330 338 1673 39
27 Augedal, Hans   Hå skytterlag 333 334 333 335 336 1671 40
28 Eidså, Ole Håkon   Greipstad Skytterlag 341 327 331 334 331 1664 34
29 Post, Tor Henning   Ugland Skytterlag 331 333 338 333 328 1663 31
30 Tvinnereim, Jarle   Kristiansand og Omegn Skytterlag 334 336 331 335 326 1662 41
31 Dragland, Torbjørn   Lyngdal Skytterlag 332 335 329 331 333 1660 51
32 Olsen, Odd Frank   Kristiansand og Omegn Skytterlag 325 329 326 331 328 1639 25
33 Bjellerås, Bjørn   Imenes Skytterlag 329 322 325 326 324 1626 33
34 Heskestad, Geir   Greipstad Skytterlag 330 221 328 290 331 1500 30