PS

Peter Sørli fra Søgne vant klasse 5 sammenlagt foran Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og Steinar Skoland fra Lyngdal. 37 femteklassinger skjøt alle 5 stevnene og her er komplett sammenlagtliste for klasse 5.

 

  Klasse 5                  
Plass Navn   Skytterlag Holum Mandal Søgne Kr. Sand Greipstad Sum Innertiere
1 Sørli, Peter   Søgne Skytterlag 347 348 345 346 348 1734 91
2 Homme, Tor Arnfinn   Kristiansand og Omegn Skytterlag 348 347 347 345 345 1732 80
3 Skoland, Steinar   Lyngdal Skytterlag 346 346 345 344 349 1730 82
4 Moland, Jan Kåre   Drangedal Skytterlag 343 347 348 344 346 1728 99
5 Bakkevoll, Arnfinn   Søgne Skytterlag 347 346 346 344 345 1728 69
6 Johansen, Einar   Time Skytterlag 346 344 348 346 342 1726 82
7 Rødland, Tore   Klepp Skytterlag 347 343 345 346 344 1725 76
8 Byberg, Tore   Rissa Skytterlag 345 343 345 346 346 1725 59
9 Tveito, Runar   Lunde Skytterlag 342 342 344 348 347 1723 78
10 Teisrud, Aleksander   Høland/Bjørkelangen Skytterlag 345 347 344 346 341 1723 74
11 Vatland, Linn Christine   Time Skytterlag 345 348 341 346 342 1722 66
12 Finnestad, Ingrid   Skjeberg Skytterlag 343 343 344 345 346 1721 74
13 Vemmelvik, Kim Johan   Søgne Skytterlag 345 343 343 343 345 1719 55
14 Finnestad, Mette Elisabeth   Søgne Skytterlag 347 345 344 342 340 1718 72
15 Rødland, Trond Inge   Klepp Skytterlag 343 343 345 343 344 1718 72
16 Metveit, Geir Atle   Imenes Skytterlag 338 346 344 341 346 1715 61
17 Stubstad, Kenneth   Mandal Skytterlag 343 341 342 345 344 1715 59
18 Fuglestad, Olav   Time Skytterlag 344 347 343 337 343 1714 52
19 Lund, Tor Harald   Søgne Skytterlag 341 340 344 346 342 1713 72
20 Blien, Wenke   Flikka Skytterlag 341 343 343 340 343 1710 43
21 Gusdal, Anders Edvin   Imenes Skytterlag 340 340 344 340 343 1707 63
22 Rosøy, Ingeborg   Heim/Hemne Skytterlag 341 339 342 342 342 1706 51
23 Røiseland, Alvilde   Holum Skytterlag 340 340 344 336 342 1702 61
24 Indreiten, Tore   Stavanger Skytterlag 337 341 341 340 340 1699 58
25 Taanevig, Stein   Mandal Skytterlag 341 342 343 341 332 1699 57
26 Iversen, Sigve Chrisander   Storfjord Skytterlag 340 341 345 335 338 1699 50
27 Aas, Jørand   Lunde Skytterlag 340 340 345 334 338 1697 49
28 Norum, Kjell Egil   Lindesnes Skytterlag 337 338 338 341 339 1693 47
29 Larsen, Jarle   Time Skytterlag 340 330 340 341 341 1692 60
30 Soma, Kristoffer   Stavanger Skytterlag 339 344 329 339 341 1692 52
31 Fjellheim Valbø, Jon   Sannidal Skytterlag 333 340 340 338 341 1692 45
32 Skorpa, Steinar   Stavanger Skytterlag 342 344 334 335 337 1692 38
33 Tunheim, Sindre   Imenes Skytterlag 334 339 338 337 342 1690 57
34 Tunheim, Einar   Hå skytterlag 339 339 337 337 336 1688 41
35 Winterstø, Ole Kristian   Stavanger Skytterlag 342 335 334 334 340 1685 36
36 Vatland, Ole Bernt Eie   Tonstad Skytterlag 337 331 335 342 338 1683 46
37 Winterstø, John   Stavanger Skytterlag 334 332 340 342 334 1682 35
38 Rakkestad, Kenneth   Vennesla Skytterlag 330 333 337 338 338 1676 41
39 Sørlie, Reidar Martin Bogar   Hovet og Hol Skytterlag 333 336 330 335 341 1675 42
40 Kvilesjø, Hans Øyvind   Spydeberg Skytterlag 328 329 342 325 326 1650 46