PS

Som ifjor vinner Peter Sørli fra Søgne Sørlandskula sammenlagt. Det skiller kun 4 poeng mellom de tre første plassene i år og to poeng bak finner vi Tor Arnfinn Homme fra Kristiansand og omegn og Steinar Skoland fra Lyngdal. 93 skyttere i klasse 3-5 deltok på alle 5 stevnene og her er komplett sammenlagtliste.

 

  Klasse 3-5                  
Plass Navn Klasse Skytterlag Holum Mandal Søgne Kr. Sand Greipstad Sum Innertiere
1 Sørli, Peter 5 Søgne Skytterlag 347 348 345 346 348 1734 91
2 Homme, Tor Arnfinn 5 Kristiansand og Omegn Skytterlag 348 347 347 345 345 1732 80
3 Skoland, Steinar 5 Lyngdal Skytterlag 346 346 345 344 349 1730 82
4 Moland, Jan Kåre 5 Drangedal Skytterlag 343 347 348 344 346 1728 99
5 Bakkevoll, Arnfinn 5 Søgne Skytterlag 347 346 346 344 345 1728 69
6 Johansen, Einar 5 Time Skytterlag 346 344 348 346 342 1726 82
7 Rødland, Tore 5 Klepp Skytterlag 347 343 345 346 344 1725 76
8 Byberg, Tore 5 Rissa Skytterlag 345 343 345 346 346 1725 59
9 Tveito, Runar 5 Lunde Skytterlag 342 342 344 348 347 1723 78
10 Teisrud, Aleksander 5 Høland/Bjørkelangen Skytterlag 345 347 344 346 341 1723 74
11 Vatland, Linn Christine 5 Time Skytterlag 345 348 341 346 342 1722 66
12 Finnestad, Ingrid 5 Skjeberg Skytterlag 343 343 344 345 346 1721 74
13 Taanevig, Aleksander 4 Mandal Skytterlag 344 344 343 345 344 1720 55
14 Vemmelvik, Kim Johan 5 Søgne Skytterlag 345 343 343 343 345 1719 55
15 Finnestad, Mette Elisabeth 5 Søgne Skytterlag 347 345 344 342 340 1718 72
16 Rødland, Trond Inge 5 Klepp Skytterlag 343 343 345 343 344 1718 72
17 Metveit, Geir Atle 5 Imenes Skytterlag 338 346 344 341 346 1715 61
18 Stubstad, Kenneth 5 Mandal Skytterlag 343 341 342 345 344 1715 59
19 Fuglestad, Olav 5 Time Skytterlag 344 347 343 337 343 1714 52
20 Lund, Tor Harald 5 Søgne Skytterlag 341 340 344 346 342 1713 72
21 Blien, Wenke 5 Flikka Skytterlag 341 343 343 340 343 1710 43
22 Gusdal, Anders Edvin 5 Imenes Skytterlag 340 340 344 340 343 1707 63
23 Rosøy, Ingeborg 5 Heim/Hemne Skytterlag 341 339 342 342 342 1706 51
24 Øksendal, Karen Sodeland 4 Holum Skytterlag 340 341 340 343 340 1704 45
25 Berntsen, Kai Egil 4 Froland Skytterlag 339 342 340 342 341 1704 44
26 Røiseland, Alvilde 5 Holum Skytterlag 340 340 344 336 342 1702 61
27 Stubstad, Espen 4 Mandal Skytterlag 341 338 346 343 334 1702 40
28 Indreiten, Tore 5 Stavanger Skytterlag 337 341 341 340 340 1699 58
29 Taanevig, Stein 5 Mandal Skytterlag 341 342 343 341 332 1699 57
30 Iversen, Sigve Chrisander 5 Storfjord Skytterlag 340 341 345 335 338 1699 50
31 Fjellheim Bakke, Kristian 4 Sannidal Skytterlag 341 341 340 336 340 1698 59
32 Asbjørnsen, Marie 4 Stavanger Skytterlag 340 341 342 336 339 1698 57
33 Lid, Atle 4 Evje og Hornnes Skytterlag 340 333 342 341 342 1698 46
34 Skeivoll, Alf Olav 4 Greipstad Skytterlag 343 336 341 341 336 1697 64
35 Ødegård, Frank Ove 4 Greipstad Skytterlag 342 337 338 339 341 1697 58
36 Igland, Kjetil jr. 4 Imenes Skytterlag 341 344 337 337 338 1697 49
37 Aas, Jørand 5 Lunde Skytterlag 340 340 345 334 338 1697 49
38 Måge, Tormod 4 Gjesdal Skytterlag 344 342 335 336 340 1697 49
39 Rossevatn, Siv Tone 4 Øvre Eiken Skytterlag 338 340 339 338 339 1694 49
40 Norum, Kjell Egil 5 Lindesnes Skytterlag 337 338 338 341 339 1693 47
41 Larsen, Jarle 5 Time Skytterlag 340 330 340 341 341 1692 60
42 Soma, Kristoffer 5 Stavanger Skytterlag 339 344 329 339 341 1692 52
43 Fjellheim Valbø, Jon 5 Sannidal Skytterlag 333 340 340 338 341 1692 45
44 Skorpa, Steinar 5 Stavanger Skytterlag 342 344 334 335 337 1692 38
45 Tunheim, Sindre 5 Imenes Skytterlag 334 339 338 337 342 1690 57
46 Lundnes, Harald 4 Målselv Skytterlag 341 335 338 337 338 1689 41
47 Lid, Stig 4 Evje og Hornnes Skytterlag 344 340 344 333 327 1688 56
48 Iveland, Caroline 4 Øvrebø Skytterlag 341 342 338 331 336 1688 48
49 Tunheim, Einar 5 Hå skytterlag 339 339 337 337 336 1688 41
50 Winterstø, Ole Kristian 5 Stavanger Skytterlag 342 335 334 334 340 1685 36
51 Øidne, Preben 3 Grindølen Skytterlag 339 343 335 334 333 1684 43
52 Lunde, Morten 4 Klepp Skytterlag 338 338 336 337 334 1683 49
53 Vatland, Ole Bernt Eie 5 Tonstad Skytterlag 337 331 335 342 338 1683 46
54 Omland, Nikolas 4 Hå skytterlag 335 340 342 334 332 1683 46
55 Winterstø, John 5 Stavanger Skytterlag 334 332 340 342 334 1682 35
56 Dobbe, Sigmund 4 Stavanger Skytterlag 335 336 334 339 337 1681 48
57 Berge, Fred Erik 4 Laudal Skytterlag 335 336 338 340 332 1681 45
58 Solberg, Birgitte 3 Mandal Skytterlag 334 336 336 330 344 1680 44
59 Storenes, Kåre 4 Imenes Skytterlag 338 337 332 334 339 1680 43
60 Valand, Arild 4 Mandal Skytterlag 340 334 334 334 336 1678 45
61 Rakkestad, Kenneth 5 Vennesla Skytterlag 330 333 337 338 338 1676 41
62 Gamst, Magne 4 Målselv Skytterlag 336 335 334 335 336 1676 39
63 Nyhaven, Tom 4 Søgne Skytterlag 329 337 335 339 335 1675 49
64 Sørlie, Reidar Martin Bogar 5 Hovet og Hol Skytterlag 333 336 330 335 341 1675 42
65 Augedal, Pål 4 Hå skytterlag 330 330 335 336 343 1674 54
66 Aarekol, Kari 4 Klepp Skytterlag 338 338 333 329 335 1673 46
67 Leite, Bjørn Petter 4 Stavanger Skytterlag 338 332 335 330 338 1673 39
68 Augedal, Hans 4 Hå skytterlag 333 334 333 335 336 1671 40
69 Engvoll, Krister 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 337 334 335 332 331 1669 39
70 Moen, Sveinung Søyland 3 Førde Skyttarlag 332 330 331 336 336 1665 44
71 Eidså, Ole Håkon 4 Greipstad Skytterlag 341 327 331 334 331 1664 34
72 Post, Tor Henning 4 Ugland Skytterlag 331 333 338 333 328 1663 31
73 Tvinnereim, Jarle 4 Kristiansand og Omegn Skytterlag 334 336 331 335 326 1662 41
74 Dragland, Torbjørn 4 Lyngdal Skytterlag 332 335 329 331 333 1660 51
75 Winsjansen, Maria 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 335 326 333 335 331 1660 40
76 Kvilesjø, Hans Øyvind 5 Spydeberg Skytterlag 328 329 342 325 326 1650 46
77 Svela, Arnt Ingve 3 Klepp Skytterlag 329 324 328 332 336 1649 29
78 Johnsen, Kim 3 Spydeberg Skytterlag 327 334 328 332 327 1648 28
79 Wollvik, Roy 3 Stavanger Skytterlag 333 335 330 322 327 1647 36
80 Øvrevik, Bjarte Kvame 3 Gann Skytterlag 330 330 323 333 329 1645 33
81 Dragland, Morten 3 Lyngdal Skytterlag 323 333 329 330 330 1645 28
82 Bang, Kjell 3 Holum Skytterlag 326 334 335 324 325 1644 28
83 Mølland, Bjørn 3 Greipstad Skytterlag 330 329 323 332 328 1642 38
84 Dalene, Jan 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 326 335 325 329 327 1642 36
85 Olsen, Odd Frank 4 Kristiansand og Omegn Skytterlag 325 329 326 331 328 1639 25
86 Larsen, Ulf 3 Stavanger Skytterlag 324 321 329 333 326 1633 40
87 Kornbrekke, Stine 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 325 324 324 331 328 1632 20
88 Bjellerås, Bjørn 4 Imenes Skytterlag 329 322 325 326 324 1626 33
89 Gabrielsen, Liv Kirsti 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 321 322 331 324 328 1626 29
90 Slogvik, Håkon Holter 3 Stavanger Skytterlag 316 320 328 317 333 1614 17
91 Kornbrekke, Tellef 3 Kristiansand og Omegn Skytterlag 317 310 314 322 316 1579 19
92 Heskestad, Geir 4 Greipstad Skytterlag 330 221 328 290 331 1500 30
93 Sudmann, Baste 5 Time Skytterlag   340 341 338 339 1358 49