Aleksander Teisrud vant i Holum

Aleksander Teisrud fra Søgne vant Sørlandskula i Holum med ny banerekord og 349 poeng foran Olve Grønås Birkeland fra Haugesund og Sveio med 348 (14*) og Tore Byberg -Mandal med 348 (10). Stevnet samlet 253 skyttere og Du kan se alle resutlater for alle klasser her.

Sørlandskula Holum, Holum Skytterlag, 1 – søndag 7. november 2021:

Mesterskap:

3-5+EJ: 1. Aleksander Teisrud, Søgne (5) 349, 2. Olve Grønås Birkeland, Haugesund og Sveio (5) 348, 3. Tore Byberg, Mandal (5) 348, 4. Runar Tveito, Lunde (5) 347, 5. Line Rødland, Klepp (5) 347,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 346, 2. Ådne Jenssen, Mandal 342, 3. Inge Storenes, Imenes 342, 4. Turid Aina Andersen, Kristiansand og Omegn 342, 5. Helge Voss, Stavanger 341,

Klasse 1: 1. Ove Skretting, Hå , 2. Joakim Andre Øvland, Laudal ,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 349, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 348, 3. Egil Time, Time 347, 4. Jarl Stølen, Farsund 346, 5. Anders Edvin Gusdal, Imenes 346,

V65: 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 349, 2. Jarle Idland, Gjesdal 349, 3. Thor Høgsveen, Porsgrunds 346, 4. Thore Hynne, Kråkstad og Ski 346,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 350, 2. Harald Englund, Søgne 350, 3. Johan Holen, Hå 348, 4. Per Gjesdal, Gjesdal 348, 5. Karsten Valand, Grindølen 345,

Junior 16-17 år: 1. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 348, 2. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 347, 3. Sine Stangborli, Klepp 347, 4. Mathilde Kindem Sundsaasen, Kråkstad og Ski 346, 5. Eskil Grøterud, Sigdal 345,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Magnus Selland Skaiå, Kristiansand og Omegn 349, 2. Hannah Midtgard, Jondalen 348, 3. Nikolai Rinde, Farsund 347, 4. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 347, 5. Nora Fjellanger, Time 345,

Rekrutt 11-13 år: 1. Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 336, 2. Bjarne Melkevik, Klepp 333, 3. Anne Maren G. Homme, Kristiansand og Omegn 328, 4. Per Tønnes Try, Søgne 314, 5. Kasper G. Lie, Holum 307,

Nybegynner ung: Sebastian Puntervold Dale, Laudal , Lea Frøysaa Eriksen, Greipstad , Jonathan Røinås Haugen, Greipstad , Tobias Lie, Time , Elina Møll, Holum ,

Nybegynner voksen: 1. Roar Engen, Kristiansand og Omegn , 2. Elisabeth Stalleland Igland, Imenes , 3. Leon Fjogstad Øyen, Klepp , 4. Stian Molland, Kristiansand og Omegn ,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. Aleksander Teisrud, Søgne 249, 2. Peter Sørli, Søgne 249, 3. Olve Grønås Birkeland, Haugesund og Sveio 248, 4. Tore Byberg, Mandal 248, 5. Mette Elisabeth Finnestad, Søgne 247, 6. Runar Tveito, Lunde 247, 6. Andreas Vigemyr, Heddeland og Breland 247, 6. Line Rødland, Klepp 247, 9. Helene Storenes, Imenes 246, 10. Einar Johansen, Time 246, 10. Jan Kåre Moland, Drangedal 246, 12. Andreas Finnestad Lund, Søgne 246, 13. Leif Sindre Modalsli Kongevold, Flikka 246, 14. Kjell Arild Kleivkås, Kristiansand og Omegn 245, 15. Trond Inge Rødland, Klepp 245, 16. Sindre Tunheim, Imenes 245, 17. Daniel Tveiten Haig, Nordstrand 245, 18. Ole Kristian Ågotnes, Sartor 245, 19. May Elin Frøyland, Lyngdal 245, 20. Tore Rødland, Klepp 244, 21. Arnfinn Bakkevoll, Søgne 244, 22. Kristoffer Soma, Stavanger 244, 23. Jørand Aas, Lunde 244, 24. Marius Rinde, Farsund 244, 25. Daniel Sørli, Høland/Bjørkelangen 244, 26. Espen Kambo, Stavanger 244, 27. Geir Atle Metveit, Imenes 243, 28. Tor Harald Lund, Søgne 243, 29. Arne Birkeland, Haugesund og Sveio 243, 30. Kenneth Stubstad, Mandal 242, 31. Steinar Skoland, Lyngdal 242, 32. Øyvind Bjerklund, Holla 242, 33. Marie Asbjørnsen, Stavanger 242, 34. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 241, 35. Baste Sudmann, Time 241, 36. Kjetil jr. Igland, Imenes 241, 37. Benjamin T. Karlsen, Fet 240, 38. Wenche Belsvik, Egersund 240, 39. Nora Midtgard, Jondalen 239, 40. Marte Eline Havre, Åsane/Hordvik 239, 41. Tore Indreiten, Stavanger 239, 42. Odd Arild Stava, Karmøy 238, 43. Terje Allum, Siljan 237, 44. Sven Inge Ødegård, Time 236, 45. Steinar Skorpa, Stavanger 236,

Klasse 4: 1. Hannah Johansen, Time 245, 2. Helena Metveit, Imenes 245, 3. Lennarth Olsen, Kristiansand og Omegn 243, 4. May Britt Gjerstad, Imenes 243, 5. Kjell Strand Hovland, Klepp 243, 6. Kjell Egil Norum, Lindesnes 242, 7. Einar Tunheim, Hå 240, 8. Alvilde Røiseland Lie, Holum 240, 9. Børge Vatnedal, Holum 240, 10. Reidar Ågedal, Grindølen 239, 11. Arild Valand, Mandal 239, 12. Tom Nyhaven, Søgne 239, 13. Espen Stubstad, Mandal 239, 14. Nikolas Omland, Hå 238, 15. Fred Erik Berge, Laudal 238, 16. Steinar Norum, Lindesnes 237, 17. Marte Marie Borud Nybakken, Fet 236, 18. Silje Metveit, Imenes 236, 19. Kåre Vidringstad, Lyngdal 236, 20. Morten Lunde, Klepp 236, 21. Kirsten Sørli, Søgne 236, 22. Odd Frank Olsen, Kristiansand og Omegn 234, 23. Tor Henning Post, Ugland 233, 24. Maria Winsjansen, Kristiansand og Omegn 233, 25. Ida Vetti, Stavanger 233, 26. Bjarne Sigurd Ramsjø, Svinndal 232, 27. Hege Rødland, Klepp 231, 28. Kjell Bang, Holum 231, 29. Fredrik Herlofsen, Søgne 230, 30. Morten Nysted, Stavanger 225, 31. Bjørn Mølland, Greipstad 223,

Klasse 3: 1. Maria Krohn, Klepp 241, 2. Line Merete Juva, Drangedal 239, 3. Torfinn Håland, Grindølen 239, 4. Mathea Barlund, Skarpskytten 238, 5. Bjarte Kvame Øvrevik, Gann 236, 6. Mathias Oftedal, Hå 236, 7. Øyvind Guggedal, Klepp 234, 8. Arnt Ingve Svela, Klepp 232, 9. Steinar Møll, Holum 232, 10. Jan Dalene, Kristiansand og Omegn 232,

Klasse 2: 1. Tone Wårøy Møll, Holum 247, 2. Helge Voss, Stavanger 245, 3. Ådne Jenssen, Mandal 245, 4. Turid Aina Andersen, Kristiansand og Omegn 245, 5. Terje Høyland, Lyngdal 244, 6. Inge Storenes, Imenes 243, 7. Mariann Austvoll, Klepp 242, 8. Kåre Bjørn Morka, Ugland 241, 9. Kari Jørgensen, Imenes 240, 10. Terje Dale, Laudal 238, 11. Geir Dale, Laudal 238, 12. Lars Skår, Time 237, 13. Arne Skuland, Laudal 237, 14. Rita Guggedal, Klepp 229, 15. Rune Metveit, Imenes 227, 16. Torbjørn Sirekrok, Gjesdal 226,

Klasse 1: 1. Ove Skretting, Hå 243, 2. Joakim Andre Øvland, Laudal 241,

V55: 1. Per Kristian Aas, Lunde 249, 2. Tor Bjørnødegård, Etnedal 248, 3. Egil Time, Time 248, 4. Jarl Stølen, Farsund 247, 5. Kåre Storenes, Imenes 246, 6. Anders Edvin Gusdal, Imenes 246, 7. Anders Metveit, Imenes 246, 8. Håvard Forsdal, Rise og Løddesøl 245, 8. Roar Torkildsen, Farsund 245, 10. Stein Feyling Østbøll, Birkenes 245, 11. Ståle Kloster, Klepp 245, 12. Bernt Einar Moland, Drangedal 245, 12. Stein Taanevig, Mandal 245, 14. Terje Høyland, Time 244, 15. Camilla S. Rødland, Klepp 244, 16. Jan Vidar Lundtveit, Drangedal 243, 17. Johan Sørli, Søgne 243, 18. Reidar Lohndal, Lyngdal 243, 19. Liv Kirsti Gabrielsen, Kristiansand og Omegn 243, 19. Per Sverre Risa, Time 243, 21. Folke Helle, Finnøy 242, 22. Tor Fasseland, Mandal 242, 22. Oddvar Skov-Skov, Vennesla 242, 24. Bjørn Bjellerås, Imenes 242, 25. Jon Olav Jåtun, Søgne 242, 26. Geir Lunde, Klepp 241, 27. Krister Engvoll, Kristiansand og Omegn 241, 28. Arild Gunnar Rasmussen, Holum 241, 29. Magne Lorentzen, Søgne 240, 30. May Lise Aas, Bolkesjø 240, 31. Thor Vigre, Imenes 240, 32. Astrid Hagelund, Klepp 240, 33. Lars Esse, Bamble 239, 34. Torbjørn Dragland, Lyngdal 238, 35. Sigbjørn Undheim, Time 237, 36. Sissel Taanevig, Mandal 237,

V65: 1. Jarle Idland, Gjesdal 250, 1. Øyvind Lilledrange, Flikka 250, 3. Thor Høgsveen, Porsgrunds 248, 4. Thore Hynne, Kråkstad og Ski 246,

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen 250, 2. Harald Englund, Søgne 250, 2. Johan Holen, Hå 250, 4. Per Gjesdal, Gjesdal 249, 5. Karsten Valand, Grindølen 247, 6. Einar Aniksdal, Hå 246, 7. Paul Vaule, Hå 245, 8. Svein Kå. Søyland, Gjesdal 245, 9. Harald Jensen, Lyngdal 244, 9. Oddbjørn Larsen, Torridal 244, 11. Jostein Myklebust, Klepp 243, 12. Arne Palerud, Drangedal 243, 13. Nils Seldal, Klepp 240, 14. Johannes Østrem, Stavanger 239, 15. Arvid T. Ramsland, Heddeland og Breland 236, 16. Paul Notto Mikkelsen, Imenes 235, 17. Per A. Pedersen, Kristiansand og Omegn 231,

Eldre Junior 18-19 år: 1. Caroline Finnestad Lund, Søgne 247, 2. Gaute Grøterud, Sigdal 244, 3. Kristian Storenes, Imenes 243, 4. Thiril Tran Brendryen, Skjeberg 242, 4. Amalie Sagemoen, Kristiansand og Omegn 242, 6. Erlend Sundsdal, Kristiansand og Omegn 240, 7. Mathias Olsen, Froland 238, 8. Odin Svela, Klepp 237, 9. Benjamin Langenes Nyhaven, Søgne 237, 10. Marianne Rossevatn, Øvre Eiken 237, 11. Marius Granberg, Fet 237, 12. Inger Marie Bringsdal, Holum 219, 13. Daniel Berge, Laudal 215,

Junior 16-17 år: 1. Joar Vetle Modalsli Kongevold, Flikka 249, 2. Vegard Grindheim Høyland, Lyngdal 247, 3. Sine Stangborli, Klepp 247, 4. Mathilde Kindem Sundsaasen, Kråkstad og Ski 246, 5. Mina Wårøy Møll, Holum 246, 6. Eskil Grøterud, Sigdal 245, 7. Halvor Værheim Øygarden, Lunde 245, 8. Ole Morten Austvoll Lunde, Klepp 245, 8. Emma Helene Heiaas, Kråkstad og Ski 245, 10. Heine Kleivkås, Kristiansand og Omegn 244, 11. Elise H. Birkeland, Stavanger 244, 12. Mats Langfjord, Mandal 243, 13. Mathias Larsen, Stavanger 243, 14. Tobias Lie, Holum 241, 15. Benjamin Otto Søndervik, Klepp 238, 16. Thor Einar Knudsen, Kristiansand og Omegn 237, 17. Sigve Vigemyr, Heddeland og Breland 237, 18. Tor Edvard Bringsdal, Holum 236, 19. Thea Therese Dale, Laudal 236, 20. Norah Delin Indrelid, Stavanger 235, 21. Camilla Sirekrok, Gjesdal 233, 22. Live Mølstrevold, Stavanger 232, 23. Jørgen Svaland, Kristiansand og Omegn 232, 24. Daniel Olsen, Søgne 232, 25. Arnt Ivar Larsen, Holum 231, 26. Anne Marie Knibe, Søgne 227, 27. Viktoria Haga Øvrevik, Gann 226, 28. Gard Ødegård, Time 223,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Magnus Selland Skaiå, Kristiansand og Omegn 249, 2. Herborg Hognestad Egeland, Time 249, 3. Knut Fredrik G Homme, Kristiansand og Omegn 249, 4. Hannah Midtgard, Jondalen 248, 5. Nikolai Rinde, Farsund 247, 6. Nora Fjellanger, Time 247, 7. Tor Ivan Torsvik, Kristiansand og Omegn 246, 8. Jonas Rinde, Holum 246, 8. Caroline Haga Øvrevik, Gann 246, 10. Johnny Mollestad, Birkenes 245, 10. Filip Skjæveland, Klepp 245, 12. Trygve Epletveit Gjesdal, Gjesdal 245, 13. Aksel Pedersen Skoie, Holum 243, 14. Olina H. Birkeland, Stavanger 242, 15. Markus E. Lie, Holum 242, 16. Simon Sirekrok, Gjesdal 242, 17. Arild Andre Warmbrodt Rygnestad, Laudal 242, 18. Marcus Schmidt-Sletten, Holum 241, 19. Jonas Norum, Lindesnes 241, 20. Michael Erik Skjold, Stavanger 239, 21. Mathias Skagestad Nilsen, Holum 239, 22. Vetle Lorang Andersen, Søgne 237, 23. Andrine Gudbrandsen Lie, Holum 236, 24. Isak Haugstad Hansen, Laudal 234, 25. Kristian Sagemoen, Ugland 231, 26. Ulrik Myhren Stephensen, Ugland 231, 27. Even Åsen Engen, Kristiansand og Omegn 229, 28. Sarah Egeli, Klepp 225, 29. Thomas Berge, Laudal 223, 30. Tone Oline Dale, Laudal 223, 31. Ole Molaug, Gjesdal 222,

Rekrutt 11-13 år: 1. Anne Maren G. Homme, Kristiansand og Omegn 244, 2. Sara Josefine Dypedal, Kristiansand og Omegn 242, 3. Bjarne Melkevik, Klepp 240, 4. Per Tønnes Try, Søgne 225, 5. Kasper G. Lie, Holum 221,

Nybegynner ung: Sebastian Puntervold Dale, Laudal 231, Lea Frøysaa Eriksen, Greipstad 212, Jonathan Røinås Haugen, Greipstad 198, Tobias Lie, Time 233, Elina Møll, Holum 216, Sofie Nøstdahl, Holum 221, Fredrik Prytz-Jensen, Kristiansand og Omegn 214, Amalie Rø, Greipstad 242, Simon Selvåg, Greipstad 233, Ida Stedjan Egeli, Laudal 241, Noah Fjogstad Øyen, Klepp 202,

Nybegynner voksen: 1. Roar Engen, Kristiansand og Omegn 244, 2. Elisabeth Stalleland Igland, Imenes 242, 3. Leon Fjogstad Øyen, Klepp 242, 4. Stian Molland, Kristiansand og Omegn 215,

Legg igjen en kommentar